search icon
Giriş
28 Eylül Sal.
Çıkış
29 Eylül Çar.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Sinop Butik Otelleri

Sinop için 10 otel listelendi.

Sinop Loca Butik Otel

Butik Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.8/5
Sinop merkezine 2.7 km uzaklıkta
399 TL399 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:399 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
399 TL
Otelz.com
Etstur
400 TL
399 TL'den başlayan fiyatlarla

Vira Otel

Tatil Oteli
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.3/5
Sinop merkezine 0.7 km uzaklıkta
399 TL560 TL
%29 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:399 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
399 TL
Etstur
Odamax
420 TL
399 TL'den başlayan fiyatlarla

Efua Hotel

Apart Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.3/5
Sinop merkezine 1.2 km uzaklıkta
349 TL349 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:349 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Güleryüzler Otel

Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
3.5/5
Sinop merkezine 2.0 km uzaklıkta
285 TL300 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:285 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Bossinop Otel

Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.2/5
Sinop merkezine 0.3 km uzaklıkta
600 TL600 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:600 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
570 TL
Etstur
Odamax
600 TL
570 TL'den başlayan fiyatlarla

Otel 57

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
5/5
Sinop merkezine 0.5 km uzaklıkta
300 TL300 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
285 TL
Etstur
Odamax
300 TL
285 TL'den başlayan fiyatlarla

Denizci Otel

Tatil Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.4/5
Sinop merkezine 0.6 km uzaklıkta
344 TL344 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:344 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
344 TL
Otelz.com
Odamax
460 TL
344 TL'den başlayan fiyatlarla

Sinopark Otel

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.8/5
Sinop merkezine 0.6 km uzaklıkta
528 TL556 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:528 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
528 TL
Etstur
Otelz.com
556 TL
528 TL'den başlayan fiyatlarla

Vip Apart Sinop

Apart Otel
İş Seyahati Oteli
Sinop merkezine 0.6 km uzaklıkta
449 TL449 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:449 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Sinop Mola Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
5/5
Sinop merkezine 0.7 km uzaklıkta
549 TL549 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:549 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
475 TL
Etstur
Otelz.com
549 TL
475 TL'den başlayan fiyatlarla

Sinop Butik Otelleri

Sinop Butik Otelleri

Sinop, Türkiye'nin en kuzey ucunda bulunuyor. Bu yüzden burunda nereye dönerseniz dönün karşınızda denizi buluyorsunuz. Hem Karadeniz'in coşkunluğunu ve doğallığını bulabilir hem de dar sokaklarında şehrin tarihi dokusuna da şahitlik edebilirsiniz. İklim dolayısıyla sonbahar aylarında pek tercih edilen bir tatil rotası olmasa da yaz aylarında serin bir alternatif arayanlar için kaçış noktası olabiliyor. Hangi mevsimde ve ne uzunlukta tatil yapacak olursanız olun tatillerin planlanması önemli ve zorlu bir süreç olabiliyor. Tatiller hepiniz için kısıtlı ve değerli zamanlar olduğundan gitmeden önce o şehri tanımak ve tatilin detaylarını tasarlamak önem kazanıyor. Sinop'ta konaklama için birçok Sinop otel alternatifi bulunuyor. Gerek çevrenin yapısına uygunluğu gerek atmosferi ile Sinop butik otelleri, tercih edilen seçeneklerin başında yer alıyor. Diğer otel türlerine göre nispeten daha küçük olan bu oteller, daha sıcak ve samimi bir ortam sunuyor. Butik oteller çoğunlukla konsept iç tasarımlara sahip oluyor ve özenli mimarilere sahip yapılardan oluşuyor. Küçük tesisler olduklarından işletme sahibi ile kolayca iletişim kurabilme ve olası bir problemi daha hızlı çözebilme imkanı mevcut. Küçük ve samimi ortamları nedeniyle genelde tatilciler tarafından talep görüyor. Sinop'taki butik otellerde ise çoğunlukla yörenin mimari özelliklerini yansıtan ahşap konaklar ve yer yer taş binalara rastlayabilirsiniz. Bu sayede otantik bir atmosfer eşliğinde bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sinop Gezilecek Yerler

Sinop Gezilecek Yerler

Sinop'ta gezmek için hem Karadeniz havası alabileceğiniz doğal yerler hem de geçmişin ruhunu hissedeceğiniz tarihi yerler bulabilirsiniz. Sinop'ta gezilecek yerler ve mekanları şöyle sıralayabiliriz:

 • Parkur tırmanışlarından hoşlanıyorsanız Erfelek Şelaleleri aradığınız mekan olabilir. Burada gerek yürüyüş rotasından gerekse tırmanış parkurlarından ilerleyerek yirmiden fazla şelale görebilirsiniz. Çeşitli aşamalarda bulunan dinlenme yerlerinde de soluklanabilirsiniz.
 • Türkiye'nin en kuzey ucundaki Hamsilos Koyu, Sinop'ta görebileceğiniz bir diğer yer olabilir. Buranın özelliği dünyada doğal yollarla oluşmuş tek koy olma özelliğini taşıması.
 • İnaltı Mağarası'nda mistik bir deneyim yaşayabilirsiniz.
 • Karadeniz denilince haliyle yaylalar akıllara geliyor. Akgöl Tabiat Parkı'nda hem göl havası alabilir hem de yayla deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Pek çok şiirde ve şarkıda adını duyabileceğiniz, pek çok ünlü sanatçı ve siyasetçinin zamanında mahkum olarak bulunduğu Sinop Cezaevi, görülmesi gereken yerlerin başında sayılabilir. Özel düzenlenmiş koğuşlarda dönem mahkumları ve yaşam şartları hakkında bilgi alabilirsiniz.
 • Pek çok şehirde olduğu gibi kale mimarisi Sinop'ta da görülüyor. Roma zamanında kalma bir mimariye sahip olan, zamanla onarımlar geçirerek kullanılmaya devam eden Sinop Kalesi'ne de çıkabilirsiniz.
 • İnce Burun Feneri yine Sinop'un Türkiye'nin en kuzey ucunda bulunmasıyla önem kazanan bir fener. Bu fener Türkiye'nin en kuzey ucundaki düzlük bir arazide bulunuyor ve deniz ulaşımında güvenliği sağlıyor.

Sinop gezilecek yerler listesi elbette bunlarla kısıtlı değil. Daha uzun tatiller için daha detaylı planlamalar yapabilirsiniz.

Sinop Butik Otel Fiyatları

Sinop Butik Otel Fiyatları

Otellerin sunduğu imkanların kalitesinin ve miktarının, otel fiyatları ile doğru orantılı olduğunu söyleyebiliriz. Butik otellerde bulunan hizmetler, fiyatların belirlenmesine doğrudan etki ediyor. Sinop butik otel fiyatları, otelin konumuna göre de değişiklik gösterebiliyor. Otellerin fiyatları size sundukları imkanların genişliğine ve kalitesine göre değişiyor. Fakat konaklama seçeneklerinin bolluğu sayesinde Sinop ucuz butik otelleri arasından ihtiyaçlarınıza hitap eden seçenekleri kolayca bulabilirsiniz. Yıldız sayısı fazla olan bir otelin fiyatı da elbette daha fazla olabiliyor. Bunun dışında konumu da Sinop butik otel fiyatları üzerinde etkili olan önemli faktörler arasında sayabiliriz. Mesela denize yakın konaklama seçenekleri, size hem deniz manzaralı odalar hem de kişisel kullanımınız için plaj hizmeti sunuyor olabilir. Bu hizmetler karşılığında daha fazla fiyat ödemeniz gerekebilir. Birlikte konaklayacağınız kişi sayısı da otel seçiminiz ve fiyatlar açısından önemli. Bazı oteller ekstra yatak gibi hizmetler için ek ücret talep edebiliyor. Rezervasyon yapılan zaman da otellerin farklı fiyat politikaları uygulamasına sebep olabiliyor. Bu yüzden doğru zamanda rezervasyon yaptırarak bazı konaklama tesislerinden ve hizmetlerden daha uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz.

Sinop Ucuz Butik Otelleri

Sinop Ucuz Butik Otelleri

Tatilinizde konaklama için yüksek bütçeler ayırmamış olabilirsiniz. Bu durumda Sinop butik otelleri en uygun seçeneklerinden bir tesis tercih etmek isteyebilirsiniz. Az ödeyecek olsanız da kaldığınız yerden keyif alabilmek ve ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi için tesislerin size sunabileceği imkanları tanımanız faydalı olabilir:

 • Çocuklarınızla bir tatildeyseniz onlar için uygun olan aile otellerinde konaklamayı tercih edebilirsiniz. Bu otellerde kurallar daha sıkı olabilir. Buna karşın bebek sandalyesi, bebek yatağı ve hatta bebek bakıcısı gibi hizmetler bile bulabilirsiniz.
 • Havaalanından şehir merkezine ulaşmak her ne kadar kolay olsa da özellikle bavullarınız fazlaysa toplu taşıma kullanmak istemeyebilirsiniz. Merkeze bazı otellerin sağladığı havaalanı servisi imkanıyla da ulaşabilirsiniz. Bu sayede zaman konusunda da daha esnek olabilirsiniz.
 • Her tesis evcil hayvan kabul etmeyebilir. Bu yüzden evcil hayvan kabulünün aksine kurallara sahip olmayan tesisleri araştırabilirsiniz.
 • Konaklayacağınız yerin en azından kahvaltı hizmeti olmasını isteyebilirsiniz. Bu sayede dışarıda yiyeceğiniz bir öğünden tasarruf etmiş olursunuz.
 • Oteliniz için çok bütçe ayırmamış olsanız da sizin için mekanın ambiyansı sizin için önemli olabilir. Bu noktada özenli tasarımlara sahip ahşap yapıları tercih edebilirsiniz. Bu sayede Karadeniz'in ruhunu daha yakından deneyimleyebilirsiniz.

Konaklayacağınız tesisi seçerken ihtiyaçlarınızı, bütçenizi ve isteklerinizi bir arada göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu sayede kalacağınız yerden ve aldığınız hizmetten memnun kalabilirsiniz.

Sinop Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sinop butik otelleri ulaşım imkanları nelerdir?
Sinop butik otelleri ulaşım imkanları neredeyse tüm ziyaretçiler tarafından sorulan sorular arasında yer alıyor. Sinop butik otellerine ulaşım tercih edeceğiniz seyahat biçimine göre değişkenlik gösterse de şehir merkezinde bulunan çok çeşitli ulaşım araçları ile otellere kolaylıkla ulaşım sağlanıyor. Sinop butik otelleri fiyat ve hizmet kalitesi bakımından da değişiyor. Seçeceğiniz otelin yıldız sayısı, sunduğu hizmetler ve alacağınız ekstra olanaklara göre fiyatlar yükseliyor. Eğer daha uygun fiyatlarda bir konaklama istiyorsanız Sinop butik otelleri butik hizmet de veriyor. Bütçenize göre Sinop butik otelleri en ucuz fiyatları sizler için sunuyor. Bu otellere ulaşım seçenekleri arasında toplu taşıma araçları, taksi gibi ulaşım araçları yer alıyor.
Manzaralı Sinop butik otelleri hangileridir?
Sinop sınırları içerisinde şehre gelen misafirlerin gönül rahatlığıyla konaklama yapabileceği; 5 yıldızlı otellere, 4 yıldızlı otellere, butik otellere, apartlara ve pansiyonlara ev sahipliği yapıyor.Sinop butik otelleri sayfasında listelenen otellerden bazıları sundukları hizmetler kadar misafirlerini ağırladıkları konumlarıyla da ön plana çıkıyor. Özellikle deniz manzaralı sinop butik otelleri bahsettiğimiz konumlar içerisinde en fazla ilgi gören konaklama alternatiflerinin başında geliyor. Bazı butik sinop otelleri manzaralı olunca kimisinde doğa manzarasına kimisinde ise muhteşem bir şehir manzarasına ev sahipliği yapabiliyor. Otellerin sahip olduğu bu manzarayı ise hizmet verdikleri konum belirliyor.
Aileye uygun Sinop butik otelleri hangileridir?
Sinopta tatil yapmak isteyen konukların en çok merak ettiği detaylar arasında Sinop bölgesindeki hangi butik oteller aileler için uygun? sorusu. Sinoptaki butik oteller arasında aileye uygun birçok tesis bulunuyor. Bölgenin birçok tesisinde profesyonelce tasarlanmış doğa harikası butik oteller bulunuyor. Üstelik birçoğunda sunulan hizmetler tatil köyü ve benzeri konseptte hazırlanan tesislerden farklı değil. Çocuklar için aktivite alanları, spor salonları, spa ve masaj salonları bulunan butik otellerde konaklayan tatilciler büyük tesislerin aksine butik otellerde kendini daha özel ve evinde gibi hissedebiliyor. Aileye uygun Sinop butik otelleri>/strong> genellikle uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Sinopta aileye uygun butik tesisler arasında apart ve pansiyon seçenekleri de bulunuyor.
En iyi Sinop butik otelleri hangileridir?
En iyi Sinop butik otelleri kolay ulaşım sağlanabilecek oteller olduğu gibi, aynı zamanda en sık tercih edilen konaklama alternatifleri arasında da yer alıyor. Genellikle merkezi konumları ile dikkat çeken Sinop butik otelleri farklı konsept seçenekleri ile ön plana çıkıyor. Bu tesisler otel, butik otel ya da pansiyon gibi alternatiflerinin yanı sıra oda-kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon gibi seçenekleriyle de ayrışıyor. Dolayısıyla Sinop butik en iyi oteller ya da çevresindeki tesisler arasında kendisine en uygun tesis arayışında olan tatilcilerin bu detayları göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Sinop butik en iyi merkez oteller listesinin başında alakart restoran, otopark, ücretsiz Wi-Fi erişimi, oda servisi gibi olanaklara sahip olan; https://www.neredekal.com/Sinop butik-otelleri/ 5 yıldızlı ya da 4 yıldızlı oteller, daha sonra apart oteller, pansiyonlar geliyor.

Sinop Alt Bölgeleri