search icon
Giriş
06 Ağustos Cum.
Çıkış
07 Ağustos Cts.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Side Merkez Pansiyonları

Side için 10 otel listelendi.

Side Antik Sempati Hotel

Pansiyon
Doğa Oteli
Neredekal.com
4.5/5
Side Mah merkezine 5.7 km uzaklıkta
381 TL389 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:381 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
381 TL
Otelz.com
Etstur
381 TL
381 TL'den başlayan fiyatlarla

Lykia World & Links Golf Antalya

Tatil Oteli
Özel Plaj
Neredekal.com
4.1/5
Side Mah merkezine 13.6 km uzaklıkta
1.755 TL2.700 TL
%35 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:1.755 TL
İNCELE
 • Herşey Dahil

Seamelia Beach Resort Otel

Tatil Oteli
Spor Oteli
Neredekal.com
4.4/5
(1020 değerlendirme)
Side Mah merkezine 3.5 km uzaklıkta
1.398 TL2.330 TL
%40 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:1.398 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Terrace Elite Resort

Otel
Özel Plaj
Neredekal.com
4.5/5
(587 değerlendirme)
Side Mah merkezine 5.6 km uzaklıkta
1.287 TL1.287 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:1.287 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
1287 TL
Setur
Etstur
1300 TL
1287 TL'den başlayan fiyatlarla

Holiday City Hotel

Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
3.6/5
(276 değerlendirme)
Side Mah merkezine 4.4 km uzaklıkta
798 TL1.140 TL
%30 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:798 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Taş Motel

Motel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.2/5
Side Mah merkezine 5.9 km uzaklıkta
411 TL419 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:411 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
411 TL
Etstur
Odamax
419 TL
411 TL'den başlayan fiyatlarla

Washington Resort Hotel & SPA

Otel
Neredekal.com
4.2/5
(214 değerlendirme)
Side Mah merkezine 20.9 km uzaklıkta
1.248 TL2.080 TL
%40 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:1.248 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

TUI Blue Palm Garden

Tatil Köyü
Çevre Dostu
Neredekal.com
4.8/5
Side Mah merkezine 19.4 km uzaklıkta
1.740 TL2.900 TL
%40 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:1.740 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Sunis Elita Beach Resort

Otel
Plaj
Neredekal.com
4.6/5
Side Mah merkezine 18.4 km uzaklıkta
1.485 TL1.980 TL
%25 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:1.485 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
1485 TL
Etstur
Tatilsepeti.com
1683 TL
1485 TL'den başlayan fiyatlarla

Skys Otel

Tatil Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.6/5
(82 değerlendirme)
Side Mah merkezine 5.8 km uzaklıkta
706 TL720 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:706 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
706 TL
Etstur
Odamax
720 TL
706 TL'den başlayan fiyatlarla

Side Merkez Pansiyonları

Side Merkez Pansiyonları

Antalya, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Türkiye'nin en kalabalık beşinci şehri olarak karşımıza çıkıyor. Yüzölçümü oldukça geniş olan Antalya bünyesinde pek çok ilçe ve belde bulunduruyor. Doğa harikaları, el değmemiş mekanları, çarşaf gibi denizi ve gezilecek yüzlerce yeri ile Türkiye'nin en önemli illeri arasında bulunan Antalya, turizm açısından ülkemizin en önemli merkezleri arasında yer alıyor. Side, Antalya'nın en gözde tatil beldeleri arasında, Manavgat ilçesine bağlı ve merkeze 75 km mesafede bulunan bir yer. Side, Antik Çağ'da bir liman kenti olarak kurulmuş ve köklü bir tarihe sahip. Manavgat'a bağlı olan Side, özellikle yaz aylarında dolup taşıyor. Her yıl kış aylarında binlerce yerli ve yabancı turist ağırlayan Side, yaz aylarında bu sayıyı milyonlara çıkarıyor. Rağbetin yoğun olarak yaşandığı yaz aylarından Side merkez otelleri adeta dolup taşıyor ve rengarenk bir havaya bürünüyor. Rotanızı Side'ye çevirmiş iseniz ya da tatil planlarınız arasında bu ender merkez var ise oldukça şanslısınız. Çünkü Side konaklama anlamında sizlere oldukça avantajlı seçenekler sunuyor. Side merkez pansiyonları bu avantajı seçenekler arasında ön plana çıkıyor. Pansiyonlar, tatilcilerin ve ziyaretçilerin en çok tercih ettiği konaklama biçimi olarak biliniyor.

Side Merkezdeki Pansiyonlar

Side Merkezdeki Pansiyonlar

Turunçgillerin merkezi olan Side turizmin en uğrak noktalarından biri olarak her yıl pek çok kişiyi bünyesinde ağırlıyor. Tatillerin ve seyahatlerin gözde mekanları arasında olan Side buraya gelenlere pansiyonları ile ev sahipliği yapıyor. Tatiller kişiler için pek çok anlam ifade edebiliyor ve beklentiler oluşuyor. Bunlardan en fazla rağbet gören ve bir tatilden beklenen en büyük özellik olarak; dinlenmek, huzur bulmak ve rahatlamış bir şekilde tatili sonlandırmak geliyor. Bir tatilin tüm bunları sağlayabilmesi için de her şeyin baştan sona düşünülmesi gerekiyor. Tatil için çok büyük önem arz eden konaklama kısmında doğru seçim yapabilmek, bir tatilden alabileceğiniz verimi artırıyor. Dolayısı ile rotanızı Side çevirmiş iseniz burada konaklayabileceğiniz en doğru adreslerden biri Side merkezdeki pansiyonlar olarak kar��ımıza çıkıyor. Çünkü merkezde kalarak beldenin dinamik yapısına uzak kalmamış olursunuz. Buda sizlere pek çok anlamda büyük getiri sağlıyor. Çünkü tatilinizi yaşayacağınız alandan kopmamış ve zaman tasarrufu yapmış oluyorsunuz. Merkezdeki pansiyonlarda kalarak; denize, tarihi mekanlara, gezip görebileceğiniz yerlere, sahil kısmına ve kıyı şeridine uzak kalmamış olursunuz. Ayrıca tüm bunlara ek olarak da Side'nin muazzam manzarasına da eşlik edersiniz.

Side Merkez Pansiyonları Fiyatları

Side Merkez Pansiyonları Fiyatları

Side'de hemen her bütçeye uygun bir konaklama seçeneği mevcut bulunuyor. Side'ye gelmişseniz ya da gelmeyi planlıyorsanız ve uzun saatler kendinize kalacak bir yer aramak istemiyorsanız deniz kenarında bulunan pansiyonlar sizin için biçilmiş kaftanlar. Pek çok anlamda size avantaj sağlayacak olan Pansiyonlar ile hem ekonomik bir tatil deneyimi yaşamış olursunuz hem de büyük kalabalık otellerin karmaşık yapısından uzak sakin bir tatil geçirirsiniz. Buranın popüler konaklama biçimlerinden olan Side merkez pansiyonlar�� fiyatları standart hizmetlere ve pansiyonun sunduğu olanaklara göre belirleniyor. Pansiyonunuzu seçmeden önce içerdiği imkan ve olanaklara dikkat etmekte fayda görülüyor.

 • Konaklama yapmak istediğiniz pansiyonun konumu oldukça önem arz ediyor. Merkezi konumda bulunan pansiyonlar ücra köşelerdeki pansiyonlara oranla daha pahalı olabilmekte. Çünkü merkezi konumda bulunmak demek; tatilinizde pek çok anlamda tasarruf demek oluyor. Merkezde yer alan pansiyonları tercih ederek, beldenin dinamik yapısına ve denize uzak kalmamış olursunuz.
 • Konaklama yapacağınız döneme göre de fiyatlar değişiyor. Rağbetin yoğun olarak yaşandığı yaz aylarında kışa oranla fiyatlar daha yüksek olarak karşımıza çıkabilir.
 • Pansiyonun yemek hizmetinin bulunması da bir diğer faktör olarak önem arz ediyor. Yemek hizmeti bulunan pansiyonlar, bulundurmayanlara göre fiyatlarını yukarı yönde artırabiliyor.
 • Kalmak istediğiniz pansiyonun aktivite olanakları ve hizmet kalitesi de fiyatlarının değişiklik göstermesine sebep olabiliyor.

Side'de Gezilecek Yerler

Side'de Gezilecek Yerler

Side, Antalya'nın önemli turizm beldelerinden biri olarak görülüyor. Manavgat'a bağlı olan Side büyük ölçüde turizme katkısı olan bir yer. Side'ye yolunuz düştüğünde göreceksiniz ki; burada sadece deniz kum ve güneş üçlüsünden ibaret bir tatil geçirilmiyor. Side'ye gelerek pek çok gezip görebileceğiniz mekana da şahitlik edebilirsiniz. Gezmeyi seviyorsanız ve tatilinizden maksimum verim elde etmek istiyorsanız siteye gelerek buradaki pek çok tarihi ve doğal güzellikteki mekanı görebilme şansını elde edebilirsiniz. Side, tatilinizi geçirebileceğiniz ender mekanlardan birisi olarak sizlere pek çok aktivite ve gezebileceğiniz doğal güzellikleri bir arada sunuyor. Manavgat'ın nadide güzellikteki beldelerinden biri olan Side ile tatilinizden alacağınız hazzı maksimum seviyede yaşarsınız. Buraya kadar gelmişken görmeniz gereken pek çok yer bulunuyor.. Apollon Tapınağı· Devlet Agorası· Side Antik Kenti· Aspendos Köprüsü· Side Müzesi· Antik Tiyatro· Anıtsal ÇeşmeBunlar sitede bulunan tarihi mekanlardan sadece birkaçı olarak karşımıza çıkıyor. Side'den başlayarak tüm Manavgat'ı ve ardından isterseniz tüm Antalya'yı gezme şansı elde edebilirsiniz. Buraya kadar gelmişken Antalya'ya uğrayarak Manavgat Şelalesi, Aslan Mağarası ve Köprülü Kanyon Milli Parkı'nı da görebilirsiniz. Erken rezervasyon ve avantajlı teklifleri takip ederek Side merkez pansiyonları en uygun fiyatlarla bulabilir ve bu nadide beldenin keyfini çıkarabilirsiniz. Side, tüm ihtişamı, adeta görsel şölen sunan görüntüsü ve pansiyon seçenekleri ile siz kıymetli ziyaretçilerini ağırlamayı bekliyor.

Side Merkez Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Side Merkez Pansiyonları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Side Merkez Pansiyonları - En Uygun Side Merkez Pansiyon Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 1140 TL - 720 TL
Side bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Side bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Side Merkez Pansiyonları - En Uygun Side Merkez Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Side Merkez Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Side Merkez Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Side Merkez Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Side Merkez Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.