Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Side Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Side Merkez Pansiyonları

Side Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 96 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Side Merkez Pansiyonları

Side Merkez Pansiyonları

Side Merkez Pansiyonları

Antalya, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Türkiye'nin en kalabalık beşinci şehri olarak karşımıza çıkıyor. Yüzölçümü oldukça geniş olan Antalya bünyesinde pek çok ilçe ve belde bulunduruyor. Doğa harikaları, el değmemiş mekanları, çarşaf gibi denizi ve gezilecek yüzlerce yeri ile Türkiye'nin en önemli illeri arasında bulunan Antalya, turizm açısından ülkemizin en önemli merkezleri arasında yer alıyor. Side, Antalya'nın en gözde tatil beldeleri arasında, Manavgat ilçesine bağlı ve merkeze 75 km mesafede bulunan bir yer. Side, Antik Çağ'da bir liman kenti olarak kurulmuş ve köklü bir tarihe sahip. Manavgat'a bağlı olan Side, özellikle yaz aylarında dolup taşıyor. Her yıl kış aylarında binlerce yerli ve yabancı turist ağırlayan Side, yaz aylarında bu sayıyı milyonlara çıkarıyor. Rağbetin yoğun olarak yaşandığı yaz aylarından Side merkez otelleri adeta dolup taşıyor ve rengarenk bir havaya bürünüyor. Rotanızı Side'ye çevirmiş iseniz ya da tatil planlarınız arasında bu ender merkez var ise oldukça şanslısınız. Çünkü Side konaklama anlamında sizlere oldukça avantajlı seçenekler sunuyor. Side merkez pansiyonları bu avantajı seçenekler arasında ön plana çıkıyor. Pansiyonlar, tatilcilerin ve ziyaretçilerin en çok tercih ettiği konaklama biçimi olarak biliniyor.

Side Merkezdeki Pansiyonlar

Side Merkezdeki Pansiyonlar

Turunçgillerin merkezi olan Side turizmin en uğrak noktalarından biri olarak her yıl pek çok kişiyi bünyesinde ağırlıyor. Tatillerin ve seyahatlerin gözde mekanları arasında olan Side buraya gelenlere pansiyonları ile ev sahipliği yapıyor. Tatiller kişiler için pek çok anlam ifade edebiliyor ve beklentiler oluşuyor. Bunlardan en fazla rağbet gören ve bir tatilden beklenen en büyük özellik olarak; dinlenmek, huzur bulmak ve rahatlamış bir şekilde tatili sonlandırmak geliyor. Bir tatilin tüm bunları sağlayabilmesi için de her şeyin baştan sona düşünülmesi gerekiyor. Tatil için çok büyük önem arz eden konaklama kısmında doğru seçim yapabilmek, bir tatilden alabileceğiniz verimi artırıyor. Dolayısı ile rotanızı Side çevirmiş iseniz burada konaklayabileceğiniz en doğru adreslerden biri Side merkezdeki pansiyonlar olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü merkezde kalarak beldenin dinamik yapısına uzak kalmamış olursunuz. Buda sizlere pek çok anlamda büyük getiri sağlıyor. Çünkü tatilinizi yaşayacağınız alandan kopmamış ve zaman tasarrufu yapmış oluyorsunuz. Merkezdeki pansiyonlarda kalarak; denize, tarihi mekanlara, gezip görebileceğiniz yerlere, sahil kısmına ve kıyı şeridine uzak kalmamış olursunuz. Ayrıca tüm bunlara ek olarak da Side'nin muazzam manzarasına da eşlik edersiniz.

Side Merkez Pansiyonları Fiyatları

Side Merkez Pansiyonları Fiyatları

Side'de hemen her bütçeye uygun bir konaklama seçeneği mevcut bulunuyor. Side'ye gelmişseniz ya da gelmeyi planlıyorsanız ve uzun saatler kendinize kalacak bir yer aramak istemiyorsanız deniz kenarında bulunan pansiyonlar sizin için biçilmiş kaftanlar. Pek çok anlamda size avantaj sağlayacak olan Pansiyonlar ile hem ekonomik bir tatil deneyimi yaşamış olursunuz hem de büyük kalabalık otellerin karmaşık yapısından uzak sakin bir tatil geçirirsiniz. Buranın popüler konaklama biçimlerinden olan Side merkez pansiyonları fiyatları standart hizmetlere ve pansiyonun sunduğu olanaklara göre belirleniyor. Pansiyonunuzu seçmeden önce içerdiği imkan ve olanaklara dikkat etmekte fayda görülüyor.

  • Konaklama yapmak istediğiniz pansiyonun konumu oldukça önem arz ediyor. Merkezi konumda bulunan pansiyonlar ücra köşelerdeki pansiyonlara oranla daha pahalı olabilmekte. Çünkü merkezi konumda bulunmak demek; tatilinizde pek çok anlamda tasarruf demek oluyor. Merkezde yer alan pansiyonları tercih ederek, beldenin dinamik yapısına ve denize uzak kalmamış olursunuz.
  • Konaklama yapacağınız döneme göre de fiyatlar değişiyor. Rağbetin yoğun olarak yaşandığı yaz aylarında kışa oranla fiyatlar daha yüksek olarak karşımıza çıkabilir.
  • Pansiyonun yemek hizmetinin bulunması da bir diğer faktör olarak önem arz ediyor. Yemek hizmeti bulunan pansiyonlar, bulundurmayanlara göre fiyatlarını yukarı yönde artırabiliyor.
  • Kalmak istediğiniz pansiyonun aktivite olanakları ve hizmet kalitesi de fiyatlarının değişiklik göstermesine sebep olabiliyor.

Side'de Gezilecek Yerler

Side'de Gezilecek Yerler

Side, Antalya'nın önemli turizm beldelerinden biri olarak görülüyor. Manavgat'a bağlı olan Side büyük ölçüde turizme katkısı olan bir yer. Side'ye yolunuz düştüğünde göreceksiniz ki; burada sadece deniz kum ve güneş üçlüsünden ibaret bir tatil geçirilmiyor. Side'ye gelerek pek çok gezip görebileceğiniz mekana da şahitlik edebilirsiniz. Gezmeyi seviyorsanız ve tatilinizden maksimum verim elde etmek istiyorsanız siteye gelerek buradaki pek çok tarihi ve doğal güzellikteki mekanı görebilme şansını elde edebilirsiniz. Side, tatilinizi geçirebileceğiniz ender mekanlardan birisi olarak sizlere pek çok aktivite ve gezebileceğiniz doğal güzellikleri bir arada sunuyor. Manavgat'ın nadide güzellikteki beldelerinden biri olan Side ile tatilinizden alacağınız hazzı maksimum seviyede yaşarsınız. Buraya kadar gelmişken görmeniz gereken pek çok yer bulunuyor.. Apollon Tapınağı· Devlet Agorası· Side Antik Kenti· Aspendos Köprüsü· Side Müzesi· Antik Tiyatro· Anıtsal ÇeşmeBunlar sitede bulunan tarihi mekanlardan sadece birkaçı olarak karşımıza çıkıyor. Side'den başlayarak tüm Manavgat'ı ve ardından isterseniz tüm Antalya'yı gezme şansı elde edebilirsiniz. Buraya kadar gelmişken Antalya'ya uğrayarak Manavgat Şelalesi, Aslan Mağarası ve Köprülü Kanyon Milli Parkı'nı da görebilirsiniz. Erken rezervasyon ve avantajlı teklifleri takip ederek Side merkez pansiyonları en uygun fiyatlarla bulabilir ve bu nadide beldenin keyfini çıkarabilirsiniz. Side, tüm ihtişamı, adeta görsel şölen sunan görüntüsü ve pansiyon seçenekleri ile siz kıymetli ziyaretçilerini ağırlamayı bekliyor.

Side Merkez Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Side Merkez için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Side Merkez otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Side Merkez otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Örenşehir, Titreyengöl, Tepealtı, Sorgun, Side Merkez, Side Denizbükü, Side Cennetler, Side Alaylar, Kızılot, Kızılağaç, Kumköy, Evrenseki, Çolaklı, Bingeşik semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.