Manavgat Pansiyonları

En iyi 55 pansiyon, en uygun fiyatlar

Manavgat Pansiyon Fiyatları

Tarih ve doğa ile iç içe bir tatilde ekonomik konaklama sunan Manavgat pansiyonları tüm yıl açıktır. Manavgat pansiyon fiyatları da ilçe genelinde en ucuz konaklama fiyatına sahiptir.

Özellikle Side ve Side Antik Kenti ile sadece yaz sezonunda değil kış ve bahar aylarında da meraklılarını ağırlamaktadır. Side, Manavgat ilçe merkezine sadece 10 dakikalık bir mesafededir. Bu yakınlığı ile de konaklamalarda Manavgat ilçe merkezi tercih edilmektedir. Bölgenin ev sahipliği yaptığı 5 yıldızlı lüks otellerin yanında uygun konaklama fiyatları ile Manavgat pansiyonları sıkılıkla tercih edilmektedir.

Antalya Manavgat, tarihi yörelerin yanı sıra rafting, Jeep safari, yamaç paraşütü gibi outdoor olanakları ile Akdeniz'in önde gelen merkezlerinden biri.

Manavgat otel fiyatları ilçede yer alan bulunan tesisler arasında en uygun konaklama fiyatlarına sahiptir. Bu sebeple de tatil bütçesi kısıtlı olanlar ya da konaklama için çok fazla para harcamak istemeyen tatilciler bölgedeki pansiyonları seçmektedir.

Şelalesi ile ünlü Manavgat'a sadece tatil için değil yıl içerisinde iş için de gelenler olmaktadır. İş amacıyla ilçeye gelenlerde merkezi konumlara sahip Manavgat pansiyonları kategorisinde yer alan tesisleri tercih etmektedir.

Manavgat pansiyonları merkezi konumlarının yanı sıra modern binalarda teknoloji donanımlı ve rahat konaklama birimlerine sahiptir. Wi - Fi erişimi sağlanmıştır. Merkezi noktalarda olması ile tüm kafelere, ünlü restoran ve eğlence mekanlarına yakın konumdadır.

Manavgat pansiyonları en kalabalık ve yoğun dönemini yaz sezonunda yaşamaktadır. Bu sebeple yaz aylarında sizler de Manavgat pansiyonları kategorisinde yer alan bir tesiste konaklamayı düşünüyorsanız kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Sorgun'dan doğuya devam edildiğinde bir süre sonra Side'nin en popüler tatil merkezi olan Titreyengöl'e ulaşılıyor. Titreyengöl aslında bir göl değil. Manavgat Çayı'nın bir kolunun denize dökülmeden önce epey genişlemesi ve akıntının yavaşlaması ile göle benzemiş. Rüzgârda suyun ürperişiyle de bu adı almış. Manavgat Çayı'na ve orman içine doğru bir yürüyüş yapmak da oldukça keyifli.

Manavgat otellerinde konaklayarak, çevresindeki bu güzelliklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Manavgat otellerinin fiyatları ise oldukça uygun. Denize arabayla yaklaşık 5 dakikalık mesafede olan Manavgat'ta serinlemek için Manavgat Şelalesi'ni de tercih edebilirsiniz.

Antalya Manavgat 2019 otel fiyatları, kısıtlı bütçelere rahatlıkla hitap edebilecek şekilde. Üstelik Manavgat otellerinde konaklayarak, Side'ye kısa süren bir ulaşımla gidebilir ve Side'nin harika kumsalından da yararlanabilirsiniz.