Toplantı ve Organizasyon (2)
Poi (4)

Sarımsaklı Plajı

+ 6 Fotoğraf
3/5
Çok İyi
7 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Sarımsaklı Plajı Hakkında

Ayvalık’ın Küçükköy beldesinde yer alan Sarımsaklı Plajı, Ayvalık ilçe merkezine 8 km uzaklıkta konumlanmaktadır. 7 km uzunluğunda ve 100 m eninde bir güneşlenme terasına sahip olan plaj, kumsalı ve muhteşem deniziyle ziyaretçilerin bölgede en çok ilgisini çeken yerlerden biridir. Çok sayıda konaklama birimine de ev sahipliği yapan Sarımsaklı Plajı, özellikle de yaz sezonunda yoğun bir ilgi görmektedir. Kafelerin, lezzetli deniz ürünlerinin servis edildiği restoranlar ve gazinoların da bulunduğu plaj, ziyaretçilerine bu yönüyle farklı aktivite olanakları da sunmaktadır. Denizinin sığ olmasının etkisiyle Sarımsaklı Plajı, çocuklu aileler için de oldukça uygundur ve sıklıkla tercih edilmektedir. Keyifli bir yaz sezonu geçireceğiniz beldede plajın yanı sıra muhteşem manzarasıyla görülmeye değer Şeytan Sofrası’nı ve efsanesiyle ilgi çeken Sarımsaklı Gelinkaya’yı seyahat planınıza dahil etmeyi ihmal etmeyin. Ayvalık için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Ayvalık otelleri ve Ayvalık gezilecek yerler adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorum / Değerlendirme

3/5
Çok İyi
7 değerlendirme
Sarımsaklı Plajı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
10.08.2020
Misafir
Para tuzağı
Arkadaşlar bu plaja dikkat tam bir para tuzağı Arabanızı park ettiğiniz otoparklar ÖZELLİKLE kum ve arabalarınızın batmasını sağlıyorlar. Park görevlileri sonra yardım edelim diye küçük bir traktör ile çekip sonra EN AZ 500 TÜRK LİRASI DİKKAT 500 TÜRK LİRASI istiyorlar. Sonra gelsin kavga gürültü. Şezlonlar en az 100 TL yeme içmeyi sormayın bile deniz güzel ama SOYULMAK İSTİYORSANIZ SARMISAKLI SİZİ BEKLİYOR.
4/5 Mükemmel
25.07.2020
Misafir
50 tlniz yoksa giremiyorsunuz
Sarımsaklı esnafından sakinlerine kadar sıcak samimi bir dinlenme alanı fakat üzüldüğüm tüm sahili sözde hepimizin ortak mali olmasına rağmen cebinizde 50 TL'niz yoksa giremiyorsunuz. Bu parayı kim alıyor. Üstelik hiç bir belge yok (fatura fiş) birilerine peşkeş çekilmiş gibi .bu gelir belediyenin devletin kasasına gitse hiç kimseye dert olmaz..
4/5 Mükemmel
25.07.2020
Çapan koç
50 tlniz yoksa giremiyorsunuz
Sarımsaklı esnafından sakinlerine kadar sıcak samimi bir dinlence alanı..fakat üzüldüğüm tüm sahili sözde hepimizin ortak mali olmasına ragmen cebinizde 50 tl.niz yoksa giremiyorsunuz.bu parayı kim alıyor.ustelik hiç bir belge yok (fatura fiş)) birilerine peşkeş çekilmiş gibi .bu gelir belediyenin devletin kasasına gitse hiç kimseye dert olmaz..
5/5 Mükemmel
05.07.2019
Gamze Çelik
Plaj büyük ve tertemiz
Arkadaşım ile gidip harika vakit geçirdiğimiz Sarımsaklı Plajı’nı şiddetle tavsiye ediyorum. Plaj büyük ve tertemiz. Gittiğinizde hak vereceksiniz. Vaktimizi Sarımsaklı Plajı’nda değerlendirirken, akşam üzeri sahil boyu yürüyüş, gün batımı için Şeytan Sofrası’nı ve Cunda Adası’na giderek değerlendirdik, benden söylemesi.
4/5 Mükemmel
12.10.2018
Kadir Kalkan
Kumu taşsız ve ince
Fena değil. Denizi güzel, kumu da taşsız ve ince. Yalnız fazla deşmeyin kumu, altınızdan domates, biber ve türevlerinin kabukları çıkabilir. Ekim ortasında da gayet sıcak, ılık, orta. Rüzgarlar esmiyor değil.
Daha fazla yorum gör