Sarımsaklı Butik Otelleri

En iyi 67 butik otel, en uygun fiyatlar

Sarımsaklı Butik Otel Fiyatları

Ayvalık Sarımsaklı, uzun plajları, plajlarındaki ince kumu ve samimi hizmet veren tesisleri ile ününe ün katmakta.

Ayvalık Sarımsaklı, Küçükköy Belediyesi sınırları içinde yer alır ve il merkezi Balıkesir'dir.

Sarımsaklı'nın ismi, ev yapımında kullanılan sarı renkli taşlardan, şöhreti ise 25 kilometre uzunluğundaki plajlarından gelmektedir.

Ayvalık Sarımsaklı'da yaklaşık 30 adet tesis bulunmaktadır. Genellikle daha çok odalı tatil otelleri tercih edilse de, butik otel severler unutulmamış ve günümüzde oldukça tercih edilen bu tarzda da tesisler açılmıştır.

Ayvalık Sarımsaklı butik otelleri, yine bu doyumsuz plajların kıyı ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Sarımsaklı Butik Oteli

Club Ürgenç Hotel Sarımsaklı Sarımsaklı

Butik Otel - Ayvalık - 10 Misafir Yorumu

Ayvalık – Sarımsaklı'da plaja 70 metre yürüme mesafesinde yer alan Club Ürgenç Hotel Sarımsaklı, aynı zamanda yetişkin ve çocuk açık yüzme havuzuna ev sahipliği yapmaktadır. Sezon boyunca havuzunda ya da denizde keyifli bir tatil imkanı bulacağınız tesis, yılın dört mevsimi hizmet vermektedir. Otel restoranında her gün lezzetli tatlarla donatılmış sabah kahvaltıları servis edilmektedir.

Club Ürgenç Hotel Sarımsaklı'nın sade bir dekorasyonun hakim olduğu konaklama birimleri özel banyoludur. 24 saat sıcak su bulunan banyolarda konforunuz için havlular temin edilmektedir. Tesiste düzenli oda
... Ayvalık – Sarımsaklı'da plaja 70 metre yürüme mesafesinde yer alan Club Ürgenç Hotel Sarımsaklı, aynı zamanda yetişkin ve çocuk açık yüzme havuzuna ev sahipliği yapmaktadır. Sezon boyunca havuzunda ya da denizde keyifli bir tatil imkanı bulacağınız tesis, yılın dört mevsimi hizmet vermektedir. Otel restoranında her gün lezzetli tatlarla donatılmış sabah kahvaltıları servis edilmektedir.

Club Ürgenç Hotel Sarımsaklı'nın sade bir dekorasyonun hakim olduğu konaklama birimleri özel banyoludur. 24 saat sıcak su bulunan banyolarda konforunuz için havlular temin edilmektedir. Tesiste düzenli oda temizlik hizmeti mevcuttur. Diğer oda özellikleri arasında ise klima, eşya dolabı ve balkon yer almaktadır.

Club Ürgenç Hotel Sarımsaklı'da ücretsiz gazete ve oda servisi gibi hizmetler verilmektedir. Tesiste konaklamanız boyunca özel aracınız için herhangi bir otopark sorunu yaşamaz, genelinde sağlanan ücretsiz Wi-Fi erişiminden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Otelin ön bürosu haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermektedir. 55 km mesafede yer alan Edremit Körfez Koca Seyit Havalimanı tesise en yakın havalimanıdır

Daha Fazla Bilgi»