Toplantı ve Organizasyon (1)
Poi (3)

Şeytan Sofrası

+ 4 Fotoğraf
4.3/5
Mükemmel
9 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Şeytan Sofrası Hakkında

Ayvalık ve Sarımsaklı tatilinizde özellikle gün batımına doğru ziyaret etmeniz gereken, Sarımsaklı’ya sadece 2 Km. mesafede nefis bir yerdir. Rivayete göre cennetten kovulan şeytan, yeryüzünde bir cennet ararken burayı bulur ve bastığı yerde ayak izi kalır. Sönmüş bir volkandan meydana gelen lav birikintisiyle oluşmuş tepe, yuvarlak sofra biçimini almıştır. Çam ağaçları arasından çıkacağınız bir tepede yer alan Şeytan Sofrası’nın manzarası harikadır, giderken fotoğraf makinanızı almayı unutmayın, çok pişman olursunuz. Tatil yaptığınız zaman bir fırsat yaratıp Şeytan Sofrası’nı ziyarete gidebilirsiniz. Ayvalık için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Ayvalık otelleri adresini ve Ayvalık gezilecek yerler adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorum / Değerlendirme

4.3/5
Mükemmel
9 değerlendirme
Şeytan Sofrası
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
13.10.2016
Misafir
Gördüğünüz manzara muhteşem
Çok güzel bir manzara. Eğer günbatımı için gidecekseniz ki kesinlikle onun için gitmelisiniz, muhteşem. Ancak kalabalık oluyor. Herkes günbatımını izlemeye çalışıyor filan, biraz sıkıntılı oluyor. Onun dışında gördüğünüz manzara muhteşem.
5/5 Mükemmel
24.07.2016
Ozkan Dogan
Mükemmel yer
Böyle bir mükemmel yer daha görmedim. Gerçekten ömrünüzde en az 1 defa görmeniz gerek. Biz öğle saatlerinde gittik, bu kadar etkilendik. Kim bilir günbatımı nasıldır.
4/5 Mükemmel
11.09.2015
Serdar şen
Doğa olarak çok güzel
Doğa olarak çok güzel bir yer. Mutlaka görülmesi gereken bir yer. Ancak Ayvalık Belediyesi burayı özel sektöre kiralamış, yani bir anlamda rant kapısı olmuş.
4/5 Mükemmel
11.09.2015
Serdar şen
Doğa olarak çok güzel
Doğa olarak çok güzel bir yer. Mutlaka görülmesi gereken bir yer. Ancak `Ayvalık` Belediyesi burayı özel sektöre kiralamış, yani bir anlamda rant kapısı olmuş.
5/5 Mükemmel
17.08.2015
ayvalık in en guzel yeri
Ayvalık'ın en güzel yeri. Kafedeki yemekler iyi. Gün batımı harika.
Daha fazla yorum gör