Pamukkale bölgesinde yemek yenilecek en iyi yerler.

Pamukkale Restoranları

Ülkemizi dünyaya tanıtan önemli noktalardan biri olan Pamukkale’ye yolunuz düştüğünde, sizler için önerdiğimiz restoranlarda yemek yemeden dönmeyin deriz…Pamukkale Yemek Yenilecek Yerler

Ülkemizi dünyaya tanıtan önemli noktalardan biri olan Pamukkale'ye yolunuz düştüğünde, sizler için önerdiğimiz restoranlarda yemek yemeden dönmeyin deriz…
Denizli'nin travertenleri ile ünlü ilçesi Pamukkale, görsel ziyafetinin yanında damağınızı da şenlendirecek birçok lezzete ev sahipliği yapıyor. Genel olarak Denizli'nin sebze ve et ağırlıklı yöresel yemeklerini deneyimleyebileceğiniz Pamukkale'de; keşkek, Buldan kapaması, güveçte mantar, kuzu kapama, ayran ufaklaması, un çorbası, yoğurtlu patlıcan gömmesi ve et kapaması gibi başlıca yöresel yemekleri denemenizi tavsiye ediyoruz.

Pamukkale'ye geldiğinizde; yemek yenilecek yerler nerelerdir diye merak ediyorsanız, sizler için sıraladığımız popüler Pamukkale restoranlarına mutlaka bir göz atın deriz.

Kayaş Restoran & Bar: Buranın et yemekleri gerçekten de inanılmaz lezzetli. Pamukkale'nin Kale Mahallesi'nde yer alan Kayaş Restoran & Bar, sevimli bir aile tarafından işletiliyor. Dilerseniz kahvaltı için de tercih edebileceğiniz bu restoran, Denizli'nin lezzetli şaraplarını da denemeniz için ideal bir yer.

White House Restoran: Samimi ve temiz bir mekan arıyorsanız White House Restoran, tercih edebileceğiniz bir diğer alternatif. Pamukkale'nin merkezinde yer alıyor ve oldukça lezzetli yemekler servis ediyorlar.

Lamuko's Lokanta: Pamukkale'ye gelip de farklı tatlar arayışında olanlar, Kale Mahallesi'nde hizmet veren bu Uzakdoğu lokantasını tercih edebilirler.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın