search icon
Giriş
28 Eylül Sal.
Çıkış
29 Eylül Çar.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Denizli Butik Otelleri

Denizli için 10 otel listelendi.

Pınar Hotel Pamukkale

Butik Otel
Çocuk Dostu
Neredekal.com
4.4/5
(525 değerlendirme)
Denizli merkezine 15.7 km uzaklıkta
230 TL230 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:230 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı

Şiir Otel

Butik Otel
Aile Dostu
Neredekal.com
4.5/5
(139 değerlendirme)
Denizli merkezine 5.1 km uzaklıkta
446 TL464 TL
%4 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:446 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
444 TL
Etstur
Otelz.com
446 TL
444 TL'den başlayan fiyatlarla

Melrose Viewpoint Hotel

Butik Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.3/5
Denizli merkezine 15.7 km uzaklıkta
330 TL330 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:330 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Esin Hotel

Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
3.7/5
Denizli merkezine 0.4 km uzaklıkta
260 TL322 TL
%20 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:260 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
260 TL
Etstur
Otelz.com
267 TL
260 TL'den başlayan fiyatlarla

Pişkin Otel

Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.2/5
Denizli merkezine 0.3 km uzaklıkta
291 TL291 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:291 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
291 TL
Etstur
Odamax
291 TL
291 TL'den başlayan fiyatlarla

Bulut Hotel

Otel
Denizli merkezine 0.6 km uzaklıkta
266 TL280 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:266 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
266 TL
Etstur
Odamax
280 TL
266 TL'den başlayan fiyatlarla

Otel Laodikya

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.4/5
Denizli merkezine 0.9 km uzaklıkta
289 TL289 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:289 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
282 TL
Etstur
Otelz.com
289 TL
282 TL'den başlayan fiyatlarla

Napa Otel Denizli

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
5/5
Denizli merkezine 1.1 km uzaklıkta
322 TL322 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:322 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
306 TL
Etstur
Otelz.com
322 TL
306 TL'den başlayan fiyatlarla

Altın Pansiyon

Pansiyon
İki gezgin için harika
Neredekal.com
5/5
Denizli merkezine 0.9 km uzaklıkta
190 TL364 TL
%48 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:190 TL
İNCELE
 • Yarım Pansiyon
En Uygun Fiyat
190 TL
Etstur
Odamax
200 TL
190 TL'den başlayan fiyatlarla

Koşar Otel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
5/5
Denizli merkezine 1.1 km uzaklıkta
231 TL261 TL
%12 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:231 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
231 TL
Etstur
Otelz.com
267 TL
231 TL'den başlayan fiyatlarla

Denizli Butik Otelleri

Denizli Butik Otelleri

Ege ve Akdeniz'i birbirine bağlayan şehir Denizli, bir milyondan fazla nüfusu ve canlı şehir yapısıyla bilindiğinden çok daha hareketli bir yer. Tarihi mirası, doğası, yöresel lezzetleri ve gezilecek yerleri ile Denizli güzel bir tatilin ve konaklamanın tüm imkanlarını sunuyor denebilir. Denizli kültürel çeşitliliği ve doğasıyla da tatilini burada geçirmek isteyen misafirler için geniş imkanlar sunan bir şehir. Sahip olduğu antik dönemlerin mirası, mimari yapıları, çarşıları, ormanları ve tabii ki Pamukkale'si ile Denizli, hayal ettiğiniz tatili geçirebilmeniz için gezilecek birçok yere ve görülmesi gereken pek çok doğal güzelliğe sahip. Dünyanın her yerinden pek çok turisti kendine çeken şehir bu sayede de ticari ve turistik anlamda oldukça gelişmiş durumda. Bu açıdan bakıldığında bir turist olarak karşılaşacağınız imkanların son derece geniş olduğu söylenebilir. Denizli bu özellikleriyle tatilinizi konaklama ve yeme içme gibi açılardan sorun yaşamadan geçirebilmeniz için çeşitli Denizli otel olanakları sunuyor. Doğal güzelliklerin birçoğu şehir merkezinde bulunan veya yakın olan Denizli butik otelleri ile de konaklama için gerekli tüm imkanları misafirlerine sunuyor. Biz de bu yazımızda Denizli'yi ziyaret ederseniz görmeden gitmemeniz gereken yerleri, katılabileceğiniz etkinlikleri ve konaklama imkanlarını sizler için derledik.

Denizli Butik Otel Fiyatları

Denizli Butik Otel Fiyatları

Denizli oldukça büyük bir şehir olmasına karşın deniz turizminin olmadığı bir yer olduğundan genellikle tarihi ve doğal güzellikleriyle tercih edilen bir şehir. Sahip olduğu çok eski tarihi eserler ve doğal kaynaklarıyla hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi odağında olmayı fazlasıyla başaran Denizli butik otelleri en uygun imkanlarla misafirlerini memnun etmek için çeşitli imkanları bir arada sunuyor.

 • Dileyen misafirler için lüks otel imkanları da mevcut olsa da şehirde yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği konaklama yeri butik oteller olarak karşımıza çıkıyor. Böylece uygun fiyata konaklayıp şehrin farklı ilçe ve bölgelerine günübirlik veya konaklamalı geziler yapmak da mümkün oluyor.
 • Butik otellerin fiyatları göz önüne alındığında otellerin sunduğu hizmetler, konumları, odaların cepheleri, sunulan öğünler ve benzeri nitelikler fiyatların belirlenmesinde rol oynuyor.
 • Otelin ve eşyaların ne kadar yeni olduğu, otelin şehir merkezine ve diğer turistik mekanlara yakınlığı gibi etkenler belirleyici olabiliyor.
 • Ayrıca sezonsal talep de fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer alıyor. Doluluk oranına göre fiyat artışları oluşabiliyor. Bu nedenle bu değişkenliklerden etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz gibi bir butik otelde oldukça uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz.

Bu açıdan bakıldığında Denizli butik otel fiyatları uygun aralıklarda bulunarak uygun fiyatlı ve konforlu bir tatil yapmanıza olanak tanıyor.

Denizli'de Gezilecek Yerler

Denizli'de Gezilecek Yerler

Eğer tatilinizi geçirmek için Denizli'yi seçtiyseniz veya herhangi bir sebeple Denizli'de bulunuyorsanız görmeden dönmemeniz gereken yerler, yapmadan gitmemeniz gereken şeyler var. Denizli'de gidip görülmesi gereken yerler içinden ve yapılması gereken şeylerden birkaçını sizler için derledik. İşte Denizli'yi ziyaret ederseniz yapabileceğiniz şeylerden birkaçı:

 • Tüm dünyadan turistleri güzelliğiyle kendine çeken ve adeta büyüleyen Pamukkale gidip görülmesi gereken yerlerden ilki. Kireçli sularının içindeki beyaz kumlara basarak yürümek ve muhteşem manzarasını izlemek benzersiz bir deneyim sunuyor.
 • Pamukkale travertenlerinin hemen yakınında bulunan Hierapolis Antik Kenti büyüleyici görüntüsü ve büyüklüğüyle sizi şaşırtacak eserlerden bir diğeri. Tarihi milattan öncesine dayanan ve bir Frigya kenti olan bölge mimari yapılarını günümüze taşımayı ve misafirlerini şaşırtmayı başarıyor.
 • Klelopatra Havuzu ise bölgenin şaşırtıcı bir diğer doğal eseri. İki bin yılı aşkın ömrüyle bu havuzda dilerseniz yüzebilir, dilerseniz de fotoğraf çekilebilirsiniz.
 • Laodikeia Antik Kenti ise şehir merkezine yalnızca 5 kilometre uzaklıkta bulunuyor ve tarihi milattan önce 200'lü yıllara dayanıyor. Bu kenti ziyaret edip kalıntılar arasında gezebilirsiniz.
 • Şehrin sınırları içerisinde bulunan dağlarda ve Pamukkale de dahil olmak üzere pek çok farklı konumda yapılan yamaç paraşütü etkinliklerine katılarak adrenalin dolu benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Denizli Butik Termal Otel

Denizli Butik Termal Otel

Denizli sahip olduğu doğal ve tarihi güzelliklerin yanı sıra doğal kaynak sularıyla turistlerin ilgisini çeken bir yer. Kaplıca ve termal oteller de tercih edilen konaklama yerleri arasında bulunuyor. Çok tercih edilen diğer butik oteller gibi Denizli'de hem lüks hem de butik olarak hizmet sunan termal oteller mevcut. Bu oteller genellikle ailece gidilen tatillerin ve kış tatillerinin tercih edilen seçenekleri arasında yerini almayı başarıyor. Sıcak ve soğuk su havuzları genellikle bir arada bulunan termal oteller tatilini otelde dinlenerek ve keyif yaparak geçirmek isteyen misafirler için de ideal seçenekler içinde yerini alıyor. Genellikle üç öğün yemek bulunduran termal oteller iki öğünlü ve kahvaltılı seçeneklerle de hizmet veriyor. Tatilini geçirmek için termal oteli tercih eden misafirler genellikle oteldeki şifalı sularda çok vakit geçirdiği için otelin yemek hizmetini karşılıyor olması da misafirlerin rezervasyon yaptırmadan önce göz önüne aldığı önceliklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Termal otellerde havuz imkanının yanı sıra Türk hamamı, sauna ve Fin hamamı gibi farklı imkanlar bulmak da mümkün olabiliyor. Tüm bu imkanlar göz önüne alındığında Denizli ticaretiyle canlı şehir yapısı, Pamukkale'nin de içinde olduğu tarihi ve doğal güzellikleri ve termal sularıyla yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği bir turizm merkezi haline gelmeyi başarıyor. Denizli butik termal otel seçeneği de tatilin taçlanmasına yardımcı oluyor.

Denizli Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Denizli Butik Otel Fiyatları Ne Kadar?
Denizli butik otel fiyatları tesisler tarafından sağlanan olanaklara, konuma ve hizmet kalitesine bağlı olarak şekilleniyor. Dolayısıyla Denizli butik otelleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isteyen tatilcilerin tüm bu değişkenleri göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Otel fiyatlarını tesis özelliklerinden bağımsız düşünmemek gerekiyor. Örneğin merkezi bir konumda yer alan Denizli butik otel fiyatı merkeze uzak bazı tesislere göre yüksek olabiliyor. Ya da Denizli'de yer alan ve turistik açıdan büyük öneme sahip olan Pamukkale'de yer alan tesisler de yoğun olarak tercih edilmeleri sebebiyle fiyat bakımından da yüksek olabiliyor. Butik otel fiyatları hakkında detaylı bilgiye sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.
Denizli Butik Termal Otel Özellikleri Neler?
Denizli butik termal otel bakımından zengin bölgelerden biri. Bunda elbette bünyesindeki şifalı sularıyla ünü dünyaya yayılan Pamukkale'nin payı büyük. Ziyaretçiler dilerse Pamukkale termal otelleri ya da daha küçük bir işletme için ise Denizli termal butik otelleri tercih edebilir. Tesis özellikleri değişkenlik gösterse de butik konseptteki termal otellerin büyük bir kısmında odada termal sıcak su, termal havuz, sauna, masaj ve Türk hamamı gibi SPA olanakları bulabiliyor. Tüm bunlar ek olarak Denizli butik termal otelleri büyük oranda oda-kahvaltı hizmeti sunuyor ve kahvaltılar serpme ye da zengin açık büfe olarak servis ediliyor.
En İyi Denizli Butik Otelleri Hangisi?
Denizli butik otel bakımından hatırı sayılır bir orana sahip. Özellikle bölge ziyaretlerinde daha çok kafa dinlemek isteyenler tarafından tercih edilen Denizli otelleri butik konseptine sahip tesisler, az yatak kapasiteli küçük işletmelerden meydana geliyor. Tesisleri diğer küçük işletmelerden ayıran özelliği ise her birinin kendine has bir dekorasyona ev sahipliği yapması oluyor. Otellerin olanakları değişkenlik gösterebiliyor; ancak çoğunlukla restoran, resepsiyon, oda servisi, kilitli kasa, düzenli oda temizliği, ücretsiz Wi-Fi erişimi gibi hizmetler butik işletmelerde standart olarak yer alıyor. En iyi Denizli butik otelleri ise Denizli merkez, Pamukkale, Karahayıt, Sarayköy, Serinhisar, Çivril gibi mevkilerde yer alıyor.
Denizli Butik Otelleri Hangi Konseptlere Sahip?
Denizli butik otellerinin konukların ihtiyaçlarına ve zevklerine göre dizayn edildiğinden daha önce bahsetmiştik. İşte bu sebeple tatilciler bölge ziyaretlerinde butik işletmeleri sık sık tercih ediyor. Aileler, arkadaş grupları ya da çiftler fark etmeden herkese hitap eden tesislerdeki konsept özellikleri ise farklılık gösteriyor. Örneğin bazı Denizli butik otelleri tam pansiyon konseptine sahipken, bazıları yarım pansiyon ya da oda-kahvaltı hizmeti sunuyor. Tam pansiyon hizmeti sunan butik otellerde sabah, öğle ve akşam yemekleri ücrete dahil ediliyor. Yarım pansiyon Denizli butik otelleri bünyesinde ise sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri servis edilirken, oda-kahvaltı konseptinde ise yalnızca kahvaltılar fiyata dahil ediliyor.