Toplantı ve Organizasyon (1)
Poi (5)

Ağlayan Kaya Şelalesi

+ 6 Fotoğraf
3.9/5
Çok İyi
17 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Ağlayan Kaya Şelalesi Hakkında

Denizli’de bulunan Ağlayan Kaya Şelalesi, Sakızcılar Şelalesi olarak da bilinmektedir. Eşsiz bir görüntüsü olan Ağlayan Kaya’ya Pamukkale yolundan ya da Çal ilçesi üzerinden gidilmesi mümkündür. Doğanın tadını çıkartabileceğiniz muhteşem manzaralı Ağlayan Kaya Şelalesi, şehrin kalabalığından kaçıp kurtulmak isteyenlerin tercih ettiği yerler arasındadır ve 30 metre yükseklikten akan şelale suları doğanın en güzel armağanlarından. Bu manzara eşliğinde alabalık yemenin keyfini çıkaracaksınız. Denizli’ye gittiğinizde Pamukkale Travertenleri’ni, Güney Şelalesi’ni, Laodikya Antik Kenti’ni de ziyaret etmeyi unutmayın. Gezinizi taçlandıracağınız konaklama seçenekleri için, Denizli otelleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

3.9/5
Çok İyi
17 değerlendirme
Ağlayan Kaya Şelalesi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
25.07.2019
Misafir
Hizmet on numara
Bence çok güzel bir yer. Hizmet de on numara. Adamlar ne yapsın, o kadar kişiye nasıl yetişsinler?
1/5 Kötü
23.09.2018
ALPARSLAN
Hizmet kötü
Şehir dışından gelen misafirlerimizi götürdük Denizlimizin doğal güzelliklerini görsünler diye, bin pişman olduk. Bu doğa harikası yer, bu kadar kötü, bu kadar kaba işletilemez. Hizmet kötü, çaylar berbat, üstelik çok pahalı. Eğer misafir falan da götürmek istiyorsanız bir değil on kez düşünün. Sadece doğası ve gezmek için belki ama işletme kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yazık doğa harikası bir yeri parsellemişler. Ukalalıktan yanlarına yaklaşılmıyor. Hatta bir müşteri aileyi kovmaktan beter ettiler. Çok utanç verici.
2/5 Ortalama
04.07.2017
mazhar baki
Hizmet zayıf
Çok görülmesi gereken bir yer değil açıkçası. İlla da gideceğim diyorsanız sakın ola Hocanın Yeri’nde alabalık yemeyin, zira pahalı. İki adet kiremitte alabalık, gazoz, şalgam ve en ufak boy çaydanlıkta 2 kişilik çay 67 lira. Hizmet zayıf. Balıklar lezzetli değil bana göre. Kısacası işletme paraya doymuş ve mekan olduğundan daha fazla abartıldığı için şımarıklık var. Antalya’daki şelaleleri gören birisiyseniz hele umduğunuzu bulamazsınız. Yolu da uzak sayılır Denizli’ye. Kısacası hiç şelale görmeyen biriyseniz eğer daha önceden gidilebilir.
2/5 Ortalama
02.07.2017
Şahap KILIÇ
İşletme ve hizmet kötü
Doğa olarak güzel, uzaklık olarak kötü. Denizli'den 40 km dağ yolu. İşletme ve hizmet olarak çok kötü, yemekleri yorulmaya değmiyor.
5/5 Mükemmel
31.07.2016
Recep kara
Görmenizi tavsiye ederim
Diğer yorumların aksine yolu köy yolu olmasına rağmen güzeldi. Hizmet olarak da o yoğunluğa rağmen gayet iyiydi. Temizlik olarak da her şey yine bizim elimizde. Yer olarak da çok güzel tasarlanmış harika bir mekan. Görmenizi tavsiye ederim. Biz zor ayrıldık...
Daha fazla yorum gör