Serinhisar Otelleri

Denizli’nin ilçelerinden biri olan Serinhisar’da, konaklama yapabileceğiniz birçok alternatif bulunuyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Serinhisar Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Güler yüzlü personeli"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Serinhisar Otelleri ve Serinhisar Otel Fiyatları

Denizli'nin ilçelerinden biri olan Serinhisar'da, konaklama yapabileceğiniz birçok alternatif bulunuyor…

Denizli-Antalya karayolunun 35. km'sinde, Karaağaç Ovası'nın kuzeyinde yer alan Serinhisar, Acıpayam, Tavas, Honaz ve Denizli Merkez ile komşu konumunda bulunuyor. İlçenin en önemli turistik faaliyetlerinden biri 2001 yılından bu yana ilçe merkezinde düzenlenen Leblebi ve Kültür Festivali. Her yılın temmuz ayında, Çamlık isimli bölgede yapılan ve 3 gün süren festival, çevre il ve ilçelerden çok sayıda turistin Serinhisar'a akın etmesini sağlıyor. Serinhisar'ın bir diğer önemli bölgesi ise Yatağan.

Tüm bu özelliklerinden dolayı Serinhisar'da pek çok konaklama alternatifi yer alıyor. Daha çok kent otellerinden meydana gelen Serinhisar otelleri, aydınlık ve sade dekorasyonlara sahip konaklama birimleriyle hizmet veriyorlar. Sabahları güzel bir kahvaltıyla güne başlayacağınız Serinhisar otelleri, dinlenmek için güzel bir konaklama seçeneği.

Serinhisar otel fiyatları ise her gelir düzeyine hitap ediyor. Genellikle otelin hizmet kalitesine ve misafirlerine sunduğu olanaklara göre değişen Serinhisar otel fiyatları, oda fiyatı olarak ücretlendirildiğinden fazlasıyla ekonomik bir konaklama olanağı sunuyor. Serinhisar otel fiyatları festival döneminde biraz artıyor ancak bütçeleri hiçbir şekilde zorlamıyor. Genel olarak 2017 Serinhisar otel fiyatları ortalama 100 TL civarında.

Siz de yakın bir zaman içerisinde Denizli'ye gitmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Serinhisar'ı tercih edebilir ve Serinhisar otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Serinhisar otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın