Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Buldan Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Buldan Otelleri

Buldan için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Buldan Otelleri

Buldan Otelleri
Ülkemizin dokuma tekstil ürünlerinde öne çıkan yerlerinden biri olan Buldan, şifalı termal sulara sahip kaplıca otelleri ile de öne plana çıkmaktadır. Tıpkı Denizli gibi kaplıcalarıyla öne çıkan ilçede şifalı termal ve kapıca suya sahip Buldan otelleri özellikle öne çıkmaktadır.

Dokumacılık yani tekstil konusunda tüm ülkeye yayılmış haklı bir gurura sahip olan Buldan, Denizli'nin bir ilçesidir. İlçeye has olan Buldan bezi tıpkı Şile bezi gibi dünyaca ünlü bir dokuma türü olarak literatüre geçmiş durumda.

Dokuma sanayinin bu kadar gelişmiş olduğu ilçe aynı zamanda Yayla (Süleymanlı) Gölü ve Kestane Deresi ve Yenicekent Kasabası'nda Tripolis Antik Kenti ile de öne çıkmaktadır. Denizli'nin il merkezine yaklaşık 42 km mesafede konumlanan Buldan, en yakın demiryoluna 18 km uzaklıktadır.

Termal kaplıcaları, tarihi antik kentleri, doğal güzellikleri ile yıl boyunca iş insanlarının yanı sıra gezginler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. İlçeye gerek iş için gerek sağlık turizmi için gerekse de keşfetmek için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde çok sayıda tesis bulunmaktadır.

İlçeye keşif ya da sağlık turizmi için günübirlik gelenler olduğu kadar birkaç günlük konaklama için gelenler de olmaktadır. Buldan termal otelleri dışında ilçeye gelenleri konaklamada gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri oteller yıl boyunca hizmet vermektedir.

Buldan otelleri kategorisinde yer alan oteller genellikle küçük otellerdir. Tüm oteller küçük oteller samimi yapısının yanında uygun konaklama fiyatlarıyla da misafirlerinin beğenisini sağlamaktadır.

Buldan otelleri kategorisinde yer alan termal tesisler, apart otel, günlük kiralık daireler, pansiyon gibi türler yılın dört mevsimi hizmet vermektedir. Buldan otelleri kategorisinde listelenen tesisleri incelediğinizde otellerin tamamında merkezi petekli ısıtma, banyolarda 24 saat sıcak su erişimi, kablosuz Wi – Fi bağlantılı ücretsiz internet ağı, ücretsiz özel otopark alanı gibi birçok hizmet standart olarak konuklara sunulmaktadır.

Buldan otel fiyatlarını incelendiğinde tesislerin ne kadar ekonomik konaklama fiyatlarına sahip olduklarını hemen fark edersiniz. Kış ve bahar aylarında özellikle ilçe genelinde hizmet veren Buldan termal otel fiyatları gecelik 150TL - 200TL arasında seyrederken diğer kategorilerdeki tesislerin gecelik konaklama fiyatları 150TL'den başlamaktadır. Yaz aylarında ise termal otellerin gecelik konaklama fiyatları düşerken diğer tesislerin gecelik konaklama fiyatları yaklaşık 250TL'den başlamaktadır.

Buldan Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Buldan için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Buldan otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Buldan otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.