search icondelete term icon
Giriş
04 Ekim Pts.
Çıkış
05 Ekim Sal.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Buldan Otelleri

Buldan için 0 otel listelendi.
not found
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Filtrelerinizi silebilir veya diğer seçenekleri deneyebilirsiniz.
Buldan Otelleri
Ülkemizin dokuma tekstil ürünlerinde öne çıkan yerlerinden biri olan Buldan, şifalı termal sulara sahip kaplıca otelleri ile de öne plana çıkmaktadır. Tıpkı Denizli gibi kaplıcalarıyla öne çıkan ilçede şifalı termal ve kapıca suya sahip Buldan otelleri özellikle öne çıkmaktadır.

Dokumacılık yani tekstil konusunda tüm ülkeye yayılmış haklı bir gurura sahip olan Buldan, Denizli’nin bir ilçesidir. İlçeye has olan Buldan bezi tıpkı Şile bezi gibi dünyaca ünlü bir dokuma türü olarak literatüre geçmiş durumda.

Dokuma sanayinin bu kadar gelişmiş olduğu ilçe aynı zamanda Yayla (Süleymanlı) Gölü ve Kestane Deresi ve Yenicekent Kasabası'nda Tripolis Antik Kenti ile de öne çıkmaktadır. Denizli’nin il merkezine yaklaşık 42 km mesafede konumlanan Buldan, en yakın demiryoluna 18 km uzaklıktadır.

Termal kaplıcaları, tarihi antik kentleri, doğal güzellikleri ile yıl boyunca iş insanlarının yanı sıra gezginler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. İlçeye gerek iş için gerek sağlık turizmi için gerekse de keşfetmek için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde çok sayıda tesis bulunmaktadır.

İlçeye keşif ya da sağlık turizmi için günübirlik gelenler olduğu kadar birkaç günlük konaklama için gelenler de olmaktadır. Buldan termal otelleri dışında ilçeye gelenleri konaklamada gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri oteller yıl boyunca hizmet vermektedir.

Buldan otelleri kategorisinde yer alan oteller genellikle küçük otellerdir. Tüm oteller küçük oteller samimi yapısının yanında uygun konaklama fiyatlarıyla da misafirlerinin beğenisini sağlamaktadır.

Buldan otelleri kategorisinde yer alan termal tesisler, apart otel, günlük kiralık daireler, pansiyon gibi türler yılın dört mevsimi hizmet vermektedir. Buldan otelleri kategorisinde listelenen tesisleri incelediğinizde otellerin tamamında merkezi petekli ısıtma, banyolarda 24 saat sıcak su erişimi, kablosuz Wi – Fi bağlantılı ücretsiz internet ağı, ücretsiz özel otopark alanı gibi birçok hizmet standart olarak konuklara sunulmaktadır.

Buldan otel fiyatlarını incelendiğinde tesislerin ne kadar ekonomik konaklama fiyatlarına sahip olduklarını hemen fark edersiniz. Kış ve bahar aylarında özellikle ilçe genelinde hizmet veren Buldan termal otel fiyatları gecelik 150TL - 200TL arasında seyrederken diğer kategorilerdeki tesislerin gecelik konaklama fiyatları 150TL’den başlamaktadır. Yaz aylarında ise termal otellerin gecelik konaklama fiyatları düşerken diğer tesislerin gecelik konaklama fiyatları yaklaşık 250TL’den başlamaktadır.

Buldan Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Buldan Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Buldan Otelleri - En Uygun Buldan Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 0 TL - 0 TL
Buldan bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Buldan bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Buldan Otelleri - En Uygun Buldan Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Buldan Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Buldan Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Buldan Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Buldan Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.