Toplantı ve Organizasyon (2)
Poi (1)

Ölüdeniz Plajı

+ 3 Fotoğraf
3.9/5
Çok İyi
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Ölüdeniz Plajı Hakkında

Muğla – Fethiye’de yer ala Ölüdeniz, plajıyla ünlü beldelerimizden biridir. 2006 yılında dünyanın en güzel kumsalı seçilen bu plaj sezon boyunca pek çok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Mavi bayraklı denize sahip Ölüdeniz Plajı, Avrupa’da Blue Lagoon olarak bilinmektedir ve tertemiz kumsalıyla ön plana çıkmaktadır. Fethiye merkez ile Ölüdeniz arası mesafe 11 km’dir. Plajında saatlerce güneşlenme olanağı bulacağınız Ölüdeniz’de keşfedilmeyi bekleyen birçok koy yer almaktadır. Güzel bir seyahat planı yaparak Ölüdeniz Plajı’nın ardından yat turlarına katılarak, beldede unutulmaz bir yaz tatili geçirebilirsiniz. Ayrıca bölge su sporları ve yamaç paraşütü için elverişli bir yapıdadır. Seyahatinize Ölüdeniz Plajı’na 1 km uzaklıkta yer alan Kıdrak Koyu’nu dahil etmeyi ihmal etmeyin. Fethiye için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Fethiye otelleri adresini ve Fethiye gezilecek yerler adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorum / Değerlendirme

3.9/5
Çok İyi
5 değerlendirme
Ölüdeniz Plajı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
4/5 Mükemmel
11.04.2016
Misafir
Çok güzel
Tam yüzülmelik plaj, çok güzel. :)
5/5 Mükemmel
30.12.2015
Misafir
Harikalar diyarı
Harikalar diyarı, tatilde sözün bittiği yer.
1/5 Kötü
29.07.2015
nurettin
Çok derin
Hiç hoş değil. Çok taşlı ve çok derin.
5/5 Mükemmel
16.05.2013
Misafir
Ölüdeniz Plajı
Fethiye otellerinden birine rezervasyon yaptıysanız eğer gezi listenizin başına Ölüdeniz Plajı'nı muhakkak ekleyin. Fethiye otel fiyatları çeşitliliği sayesinde misafirlerine farklı alternatifler sunuyor.
5/5 Mükemmel
16.05.2013
Ece Kaya
Ölüdeniz Plajı
[url= http://fethiye.neredekal.com/otelleri/]Fethiye otelleri[/url]nden birine rezervasyon yaptıysanız eğer gezi listenizin başına Ölüdeniz Plajı\'nı muhakkak ekleyin. Fethiye otel fiyatları çeşitliliği sayesinde misafirlerine farklı alternatifler sunuyor.