Ölüdeniz Plajı

  • Fethiye / Ölüdeniz

Ölüdeniz Plajı

Muğla – Fethiye'de yer ala Ölüdeniz, plajıyla ünlü beldelerimizden biridir. 2006 yılında dünyanın en güzel kumsalı seçilen bu plaj sezon boyunca pek çok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Mavi bayraklı denize sahip Ölüdeniz Plajı, Avrupa'da Blue Lagoon olarak bilinmektedir ve tertemiz kumsalıyla ön plana çıkmaktadır. Fethiye merkez ile Ölüdeniz arası mesafe 11 km'dir.

Plajında saatlerce güneşlenme olanağı bulacağınız Ölüdeniz'de keşfedilmeyi bekleyen birçok koy yer almaktadır. Güzel bir seyahat planı yaparak Ölüdeniz Plajı'nın ardından yat turlarına katılarak, beldede unutulmaz bir yaz tatili geçirebilirsiniz. Ayrıca bölge su sporları ve yamaç paraşütü için elverişli bir yapıdadır.

Seyahatinize Ölüdeniz Plajı'na 1 km uzaklıkta yer alan Kıdrak Koyu'nu dahil etmeyi ihmal etmeyin.

Fethiye için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Fethiye otelleri adresini ve Fethiye gezilecek yerler adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Çok güzel
9

-

Tam yüzülmelik plaj, çok güzel. :)

4
Harikalar diyarı
10

-

Harikalar diyarı, tatilde sözün bittiği yer.

4
Çok derin
2

-

Hiç hoş değil. Çok taşlı ve çok derin.

4
Ölüdeniz Plajı
10

-

Fethiye otellerinden birine rezervasyon yaptıysanız eğer gezi listenizin başına Ölüdeniz Plajı'nı muhakkak ekleyin. Fethiye otel fiyatları çeşitliliği sayesinde misafirlerine farklı alternatifler sunuyor.