Moda Görülecek Yerler

İstanbul’un tarihi atmosferiyle birlikte doğal güzelliğini de gözler önüne seren Moda, küçük bir bölge olmasına rağmen yapılacak birçok aktivite sunuyor.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Moda Görülecek Yerler

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Moda Görülecek Yerler - Moda En İyi 10 Yapılacak Şey

İstanbul'un tarihi atmosferiyle birlikte doğal güzelliğini de gözler önüne seren Moda, küçük bir bölge olmasına rağmen yapılacak birçok aktivite sunuyor.

Bu sayfamızda Moda'ne ne yapılır ve Moda'nın görülmesi gereken yerleri sorularına cevap vereceğiz.

Moda'da ilk olarak sahil kıyısı boyunca sıralanan çay bahçelerinde oturup günün keyfini çıkarabilirsiniz. Moda sahilde aynı zamanda bisiklete binebilir ve sabah-akşam sporlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Dinlenmek için çok mekan vardır Kadıköy Moda'da. Eğer kitabınızı yanınıza alıp sayfalar arasında farklı yaşanmışlıklara tanık olmak istiyorsanız Kalamış Parkı'nda ve Fenerbahçe Parkı'nda zaman geçirebilirsiniz.

Moda'da bulunan All Saints Moda Kilisesi görülecek yerler listenizde mutlaka yerini almalı. Tarihi gerçekliğini gözler önüne seren All Saints Moda Kilisesi günümüzde de ibadete açıktır.

Surp Takavor Kilisesi de Moda'ya oldukça yakındır ve bu tarihi yapıyı da ziyaret yerlerinize dahil edebilirsiniz.

Moda yapılacak şeyler görülecek yerler listenizin olmazsa olmaz noktalarından biri de Haydarpaşa Tren Garı'dır. Yapıldığı yıldan bu yana birçok felaket atlatan gar, tüm yaşanmışlıklarıyla sizleri bekliyor olacak.

Moda, alışveriş yapmak için en ideal bölgelerden biridir. Moda'ya yakın olan Bağdat Caddesi'ndeki ünlü markaların mağazalarından dilediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş için Bahariye Caddesi'ni de tercih edebilirsiniz.

Eğlenceyi ve gece gezmelerini seviyorsanız, Kadıköy'deki Kadife Sokak'ta sıralanan barlarda akşam vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın