Niksar Gezilecek Yerler

Niksar civarında görülmesi gereken 3 yer.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Niksar Kalesi

Niksar Kalesi

Ücretsiz
Tarihi Yerler
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal Değerlendirme2.5/5 Ortalama
(2 yorum)
Tokat
Çamiçi Yaylası
Doğal Güzellikler
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal Değerlendirme5/5 Mükemmel
(5 yorum)
Tokat
Akbelen Yaylası
Doğal Güzellikler
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal Değerlendirme5/5 Mükemmel
(2 yorum)
Tokat

3 mekandan 3 tanesi gösteriliyor

Niksar Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler İçin Yapılan Yorumlar
5/5 Mükemmel
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
23.07.2019
Mikail
Çamiçi Yaylası için yapılan yorum
Şiddetle tavsiye ederim
Çıkın Çamiçi’ne bir kebap yiyin. Betinize, benzinize can gelsin. Niksar’a indiğinizde zaten hayata otomatik olarak yeniden başlayacaksınız. Şiddetle tavsiye ederim.
5/5 Mükemmel
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
21.05.2019
Misafir
Akbelen Yaylası için yapılan yorum
Mükemmel bir güzellik
Akbelen tarihi 370’li yıllara dayanır ta Trabzon Sümena Manastırı’na eş değer. Akbelen’de Sen Bazil manastırı vardır. Komano Ponto sehri batmadan Akbelen, eski adı Bizeri vardır. Tabi Rum ve Ermeniler yaşar. Daha sonra Türkler gelirler. Şu an hiç azınlık yoktur, tamamı Türk’tür. Akbelen Yaylası 2013 yılında turizm merkezi ilan edildi; ama hiç bir yatırım yapılmadı. Bu günlerde harika sarı çiçekler açtı. Mükemmel bir güzellik var. Güzel bir turizm yaylacılığı gider. Yatırımcılara duyuruyorum yapılsın ahşaptan yayla evleri ya da güzel bakımlı oteller, yer bulunmaz inanın. Akbelen Yaylası 3000 dönümden fazla 1740 metre zirve yüksekliği ile etrafı ormanlarla kaplı yeşil bir alan. Tokat’ın kuzeyinde tek mezardan gidilirse 30 km Akbelen’den gidilirse 33 kilometre geliyor Tokat’a. Her yıl yaylayı yaklaşık 5000 kişi ziyaret etmektedir. Festivaller ve her hafta sonu en az 30 araç piknikçiler, yaylada kalanlar derken bu güzelliği tatmaktadır. Elektrik, su alt yapısı var. Sadece yolları stebze asfalt olursa güzel olur. Onu da devletimizden bekliyoruz. Herkesi Akbelen Yaylası’na bekliyoruz. Sevgilerimle.

Niksar Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler

Niksar ve civarında daha önce gezdiğiniz ve seyahat severlere tavsiye etmek istediğiniz, mutlaka görülmeli dediğiniz yerleri tatil blog sayfamızdan ekleyebilirsiniz.

Daha önce ziyaretçilerimizin ekledikleri başlıklar hakkında görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi de yazabilirsiniz.

Üstelik Niksar hakkında yorumda bulunabilir, gezdiğiniz yerlerin fotoğraflarını ekleyebilir, gezilecek yerler, tarihi mekanlar hakkında ipuçları yazabilirsiniz.

Niksar Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Niksar için gezilecek en popüler tarihi yerler nelerdir?
Niksar için gezilecek en popüler tarihi yerler : Niksar Kalesi, Niksar konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Niksar için gezilecek ücretsiz yerler nelerdir?
Niksar için gezilecek ücretsiz yerler : Akbelen Yaylası, Çamiçi Yaylası, Niksar Kalesi, Niksar konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Niksar için gezilecek kalabalık gruplara yerler nelerdir?
Niksar için gezilecek kalabalık gruplara yerler : Akbelen Yaylası, Çamiçi Yaylası, Niksar Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, Niksar konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Niksar için gezilecek yerler nelerdir?
Niksar için gezilecek yerler : Akbelen Yaylası, Çamiçi Yaylası, Niksar Kalesi, Niksar konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.