Giriş
01.06.22
Çıkış
02.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Niksar Butik Otelleri:

Niksar için 1 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Şehir Oteli
3.6/5 Çok İyi
Niksar merkezine 1.1 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
475 TL

Dünyaca ünlü Ayvazsuyu’nun çıktığı ve aktığı yer olan Niksar’da yeşilin, mavinin tadına varmak özellikle kış aylarında bembeyaz bir örtüyle bu doğal güzelliğe şahit olmanın tadı bir başka.

Niksar, Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Tokat’a bağlı bir ilçedir. Karadeniz’in Orta Karadeniz Bölümü’nde ve iç kesiminde yer alan Niksar’da Karadeniz iklimi, bitki örtüsü ve doğal yapısı ile özdeş ağaç evleri ile yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği yerler arasında yer almaktadır.

Nisar’a gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde pek çok otel yer almaktadır. Bu oteller arasında en çok dikkat çeken ve ilgi gören otel kategorisi Niksar butik otelleridir.

Niksar butik otelleri, farklı konseptlerde hazırlanmış otellerdir. Ahşap bina ve ağaç evlerden oluşan Niksar butik otelleri tam bir Karadeniz dağ evi özelliği taşır. Konaklama yapan misafirlerin her türlü konforu ve rahatı düşünülerek dizayn edilen Niksar butik otelleri çokça rağbet görmektedir.

Bu kadar çok ilgi gören Niksar butik otelleri için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Niksar butik otelleri, Niksar butik otel fiyatları, fotoğrafları ve iletişim bilgileri ile bu yazının hemen üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden tüm Niksar butik otelleri ayrıntılı bir şekilde incelenebilmektedir. Hatta dilerseniz beğendiğiniz ve konaklama yapmak istediğiniz Niksar butik oteline ön rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Niksar Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Niksar bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Niksar bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Niksar Butik Otelleri - Uygun Niksar Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Niksar Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Niksar Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Niksar Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Niksar Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.