Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Niksar Otelleri

Niksar için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Niksar Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Tokat'ın ilçelerinden biri olan Niksar'da, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif yer alıyor…

Orta Karadeniz'in iç kısmında yer alıyor Niksar. Tokat'ın en güzel ilçelerinden biri olan Niksar, adını pek duyuramamış olsa da, ülkemizde saklı kalmış birçok doğal güzelliğe ve tarihi yapıya ev sahipliği yapıyor.

Gerçekten de ilçede sayısız tarihi eser var. Bununla birlikte Çamiçi Yaylası ile Niksar, yayla turizminin önemli merkezlerinden biri haline gelme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Zaten geçmişte pek çok yayla şenlikleri düzenleniyordu Niksar'da.

Niksar'ı Ayvaz Suyu ile de hatırlayabilirsiniz. Dünyanın en yumuşak ve en lezzetli suyu olan Ayvaz Suyu, Niksar topraklarından çıkıyor. Hatta bu su yurtdışına bile ihraç ediliyor. Bu sayede Niksar, ülke ekonomisine de büyük katkı sağlamış oluyor.

Planlı bir şekilde hazırlayacağınız bir gezi rotasıyla, Niksar'ın tüm bu bilinmeyen yönlerini keşfedebilirsiniz. Ancak işe önce nerede kalacağınıza karar vermekle başlamalısınız. Niksar'da öyle çok alternatifiniz yok ancak yine de az sayıda da olsa mutlaka kendinize göre bir otel bulabilirsiniz. Niksar otelleri, daha çok küçük ve butik otellerden oluşuyor.

Niksar otelleri, modernizmi ve geleneksel dokuyu eşsiz bir şekilde bütünleştiren atmosferleriyle, farklı bir konaklama deneyimi yaşatıyor misafirlerine. Özellikle dağ evleri, bu deneyimi daha da unutulmaz hale getiriyor. Niksar otellerinde yapacağınız konaklamalar evinizin sıcaklığını aratmayacak, bundan hiç şüpheniz olmasın. Temiz ve güvenli bir hizmet sunan Niksar otellerinde, gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirsiniz.

Özellikle turistik seyahat amacıyla Tokat'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Niksar'ı tercih edebilir ve Niksar otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tokat'ta konaklama yapabileceğiniz yerlerden biri olan Niksar'da her bütçeye uygun bir otel bulabilmek mümkün…

Tokat'ın en güzel ilçelerinden biri olan Niksar, Orta Karadeniz'in iç kesimlerinde bulunuyor. Ülkemizde turistik bir yer olarak pek fazla ismini duyuramamış, ancak Niksar'da muhteşem doğal güzellikler ve tarihi eseler yer alıyor.

Çamiçi Yaylası, Niksar'ın yayla turizminin en önemli merkezlerinden biri bu arada. Hatta bu yaylada her yıl pek çok yayla şenliği düzenleniyor. Yani Niksar, tarihi yapılarının yanı sıra, serin yaylarıyla da kesinlikle görülmeye değer bir yer.

Niksar'ı önemli kılan bir diğer şey de Ayvaz Suyu. Ayvaz Suyu dünyanın en lezzetli ve en yumuşak suyu olmasının yanı sıra, yurtdışına da ihraç ediliyor. Niksar topraklarından çıkan bu su sayesinde, ülke ekonomisine de büyük katkı sağlanmış oluyor.

Niksar'da pek çok konaklama alternatifi mevcut aynı zamanda. Genellikle doğaseverler tarafından tercih edilen Niksar otelleri, uygun fiyatlarıyla da bir hayli dikkat çekiyor. Niksar otel fiyatları, daha çok otelin hizmet kalitesine ve misafirlere sunulan olanaklara göre değişkenlik gösteriyor. Otelin bulunduğu konum da, Niksar otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Niksar'da.

Yolunuz bir gün Tokat'a düştüğünde, konaklamak için Niksar'ı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Niksar otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon 2017 Niksar otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Niksar otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Ayvaz Park Hotel
Ayvaz Park Hotel

-

Misafirlerimizi çok güzel ağırladılar

29-30 Temmuz 2016 tarihleri arasında Niksar'da yapılan oğlumun düğünü için Niksar dışından gelen misafirlerimizi Ayvaz Park Otel'de ağırladık. Bu süreç içinde bizlere çok yardımcı olan otelin ortaklarından arkadaşım sayın Halis Yılmaz'a, otel sorumlularında bizi güler yüzle karşılayıp aynı nezaketle uğurlayan İsa Bey'e, diğer otel çalışanlarına kendi evindeymiş gibi temiz, bakımlı hizmette hiçbir eksiği olmayan ve otelden büyük memnuniyetle ayrılan misafirlerimize göstermiş oldukları yakın ilgi ve hizmetlerinden dolayı Niksar Ayvaz Park Otel'ine şükranlarımı sunarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ardıçlı Dağevi
Ardıçlı Dağevi

-

Türkiye'deki İsviçre dağ evi

Karadeniz çam ormanlarının, burnu yakan çam kokuları içerisinde, yaz-kış kalınabilecek mükemmel bir dağ evi. Manzara olarak Bursa Uludağ'ı andırır şekilde Niksar Ovası'na bakıyor. Rakım 1200 metre civarında. Yazları klimalı gibi ferah bir havası var. Kışları ise kar bol yağdığı için çok sert değil. Ev sahibi Şehsuvar Bey doktor ve yüksek mimar. Evin tasarımını kendisi yapmış. Eşi ve kızları da kendilerine pansiyonun yönetiminde yârdim ediyorlar. Ailecek kalınabilecek mükemmel bir dağ evi. Çamiçi Yaylası'na yakın olması ise başka bir avantaj. 1 ila 2 km'lik mesafede Tokat Kebabı yapılan kebap ocakları ve market mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ardıçlı Dağevi
Ardıçlı Dağevi

-

cihan karaca tarafından...

Çok güzel bir mekan, ancak beğenmediğim bir uygulaması var, kız arkadaşımla gidip kalamıyorum. Kabul etmiyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ardıçlı Dağevi
Ardıçlı Dağevi

-

Çok kültürlü insanlar

Evet gerçekten çok güzel bir yer, benim doğup büyüdüğüm yerler. Dedem ve anneannem Şehsuvar ve Nevber'dir. Gerçekten yolu düşenler bir gece orada konaklayın çok memnun ayrılırsınız,.dedem ve anneanem çok kültürlü insanlardır, hoş sohbetleri vardır. Bir iki gece oralarda kalsanız oranın havası suyu hatta insanları bile çok canayakın, temiz kalplilerdir. Dedem ve annenemi bir tanısanız çok seversiniz. Herkesin orada en az iki gün konaklamalarını öneririm, gerçekten böyle bir yer. Böyle canayakın insanlar bulamassınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ardıçlı Dağevi
Ardıçlı Dağevi

-

Otelin sahibi dünyalar tatlısı

Konaklama için çok ideal bir yer. Odaları ferah ve temiz çarşaf ve havlular, gayet temiz. Sakin ve doğayla iç içe bir mekan, sabah kahvaltıları mükemmel. Bir de gelenler ile ilgilenen otelin sahibi dünyalar tatlısı Şehsuvar ve Nevber Savuran çifti var ki harika insanlar, yaşlı olmalarına rağmen misafirleriyle öyle alakadar oluyorlar ki anlatamam. Biz çok beğendik, yolu düşenlere gitmelerini ve kalmalarını hatta o insanları tanımalarını tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)