Niksar Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Niksar Otel Fiyatları

Tokat'ın ilçelerinden biri olan Niksar'da, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif yer alıyor…

Gerçekten de ilçede sayısız tarihi eser var. Bununla birlikte Çamiçi Yaylası ile Niksar, yayla turizminin önemli merkezlerinden biri haline gelme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Zaten geçmişte pek çok yayla şenlikleri düzenleniyordu Niksar'da.

Ayvaz Park Hotel Niksar

Niksar - Otel - 10 Misafir Yorumu

Lezzetler 80 kişilik kapalı ve 80 kişilik açık hava alanıyla toplam 160 kişilik kullanım alanı olan Restaurantımızda konuklarımıza Türk ve Dünya mutfağından farklı lezzetler sunmaktayız. Restaurantımızda kullanılan besinler özenle seçilir, tazelikleri ve mevsime uygun olmaları esastır. Otelimizin Loby katında bulunan Restaurantımız, Açık büfe kahvaltı.öğlen ve akşam yemeklerinizde hizmetinizdedir. Restoranımızda keyifli bir şekilde Türk mutfağının seçkin yemeklerini tadabilirsiniz… Havuz Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu ve Jakuzi size günün yorgunluğunu attırmak için iyi bir fırsat…. Hamam Geleneksel Türk kültürünü yansıtan çağdaş, hijyenik ve özenli hizmetiyle Türk Hamamı vücuduna özen gösterenler için, özel bir mekan.. Restoran Türk mutfağından farklı ve özel...

Tokat'ta konaklama yapabileceğiniz yerlerden biri olan Niksar'da her bütçeye uygun bir otel bulabilmek mümkün…

Niksar'ı Ayvaz Suyu ile de hatırlayabilirsiniz. Dünyanın en yumuşak ve en lezzetli suyu olan Ayvaz Suyu, Niksar topraklarından çıkıyor. Hatta bu su yurtdışına bile ihraç ediliyor. Bu sayede Niksar, ülke ekonomisine de büyük katkı sağlamış oluyor.

Planlı bir şekilde hazırlayacağınız bir gezi rotasıyla, Niksar'ın tüm bu bilinmeyen yönlerini keşfedebilirsiniz. Ancak işe önce nerede kalacağınıza karar vermekle başlamalısınız. Niksar'da öyle çok alternatifiniz yok ancak yine de az sayıda da olsa mutlaka kendinize göre bir otel bulabilirsiniz. Niksar otelleri, daha çok küçük ve butik otellerden oluşuyor.

Niksar otelleri, modernizmi ve geleneksel dokuyu eşsiz bir şekilde bütünleştiren atmosferleriyle, farklı bir konaklama deneyimi yaşatıyor misafirlerine. Özellikle dağ evleri, bu deneyimi daha da unutulmaz hale getiriyor. Niksar otellerinde yapacağınız konaklamalar evinizin sıcaklığını aratmayacak, bundan hiç şüpheniz olmasın. Temiz ve güvenli bir hizmet sunan Niksar otellerinde, gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirsiniz.

Özellikle turistik seyahat amacıyla Tokat'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Niksar'ı tercih edebilir ve Niksar otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Çamiçi Yaylası, Niksar'ın yayla turizminin en önemli merkezlerinden biri bu arada. Hatta bu yaylada her yıl pek çok yayla şenliği düzenleniyor. Yani Niksar, tarihi yapılarının yanı sıra, serin yaylarıyla da kesinlikle görülmeye değer bir yer.

Niksar'ı önemli kılan bir diğer şey de Ayvaz Suyu. Ayvaz Suyu dünyanın en lezzetli ve en yumuşak suyu olmasının yanı sıra, yurtdışına da ihraç ediliyor. Niksar topraklarından çıkan bu su sayesinde, ülke ekonomisine de büyük katkı sağlanmış oluyor.

Niksar'da pek çok konaklama alternatifi mevcut aynı zamanda. Genellikle doğaseverler tarafından tercih edilen Niksar otelleri, uygun fiyatlarıyla da bir hayli dikkat çekiyor. Niksar otel fiyatları, daha çok otelin hizmet kalitesine ve misafirlere sunulan olanaklara göre değişkenlik gösteriyor. Otelin bulunduğu konum da, Niksar otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Niksar'da.

Yolunuz bir gün Tokat'a düştüğünde, konaklamak için Niksar'ı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Niksar otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon 2019 Niksar otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Niksar Otel Yorumları

10

Çamiçi Yaylası

Mikail - 24 Temmuz 2019, Çarsamba 01:34

Şiddetle tavsiye ederim

Çıkın Çamiçi'ne bir kebap yiyin. Betinize, benzinize can gelsin. Niksar'a indiğinizde zaten hayata otomatik olarak yeniden başlayacaksınız. Şiddetle tavsiye ederim.

10

Akbelen Yaylası

Hasan ÖĞMEN - 21 Mayıs 2019, Salı 23:20

Mükemmel bir güzellik

Akbelen tarihi 370'li yıllara dayanır ta Trabzon Sümena Manastırı'na eş değer. Akbelen'de Sen Bazil manastırı vardır. Komano Ponto sehri batmadan Akbelen, eski adı Bizeri vardır. Tabi Rum ve Ermeniler yaşar. Daha sonra Türkler gelirler. Şu an hiç azınlık yoktur, tamamı Türk'tür. Akbelen Yaylası 2013 yılında turizm merkezi ilan edildi; ama hiç bir yatırım yapılmadı. Bu günlerde harika sarı çiçekler açtı. Mükemmel bir güzellik var. Güzel bir turizm yaylacılığı gider. Yatırımcılara duyuruyorum yapılsın ahşaptan yayla evleri ya da güzel bakımlı oteller, yer bulunmaz inanın. Akbelen Yaylası 3000 dönümden fazla 1740 metre zirve yüksekliği ile etrafı ormanlarla kaplı yeşil bir alan. Tokat'ın kuzeyinde tek mezardan gidilirse 30 km Akbelen'den gidilirse 33 kilometre geliyor Tokat'a. Her yıl yaylayı yaklaşık 5000 kişi ziyaret etmektedir. Festivaller ve her hafta sonu en az 30 araç piknikçiler, yaylada kalanlar derken bu güzelliği tatmaktadır. Elektrik, su alt yapısı var. Sadece yolları stebze asfalt olursa güzel olur. Onu da devletimizden bekliyoruz. Herkesi Akbelen Yaylası'na bekliyoruz. Sevgilerimle.

4

Ayvaz Park Hotel

Ayvaz Park Hotel - 27 Ekim 2018, Cumartesi 10:25

Hijyeni az

Eğer hijyen konusunda hassassanız kesinlikle tavsiye etmem çünkü bu konuda başarısız bir otel. Mecburen kaldım ama zor dayandım. Eğer bulabiliyorsanız geldiiniz tarihlerde başka bir otel tercih etmeniz öneririm

10

Niksar Kalesi

Recep Çap - 6 Eylül 2017, Çarsamba 12:36

Şehrin merkezinde

Niksar Kalesi şehre hakim bir yerde durmaktadır. Tıpkı diğer kaleler gibi şehri kuş bakışı izlenmektedir. Kale iç kesimlerinde bulunan odalar değişik isimler verilerek restorasyona ait bir yemek salonu haline getirilmiş. İçeri giriş ücretsiz kale çok büyük olmasına rağmen kısa bir bölümü gezilebilmektedir diğer kısımlar ormanlık alan isteyen ormanlık alanı da gezebilir tabii ki de. İyi gezmeler...

10

Ardıçlı Dağevi

Burak Tepe - 3 Mart 2015, Salı 17:54

Türkiye'deki İsviçre dağ evi

Karadeniz çam ormanlarının, burnu yakan çam kokuları içerisinde, yaz-kış kalınabilecek mükemmel bir dağ evi. Manzara olarak Bursa Uludağ'ı andırır şekilde Niksar Ovası'na bakıyor. Rakım 1200 metre civarında. Yazları klimalı gibi ferah bir havası var. Kışları ise kar bol yağdığı için çok sert değil. Ev sahibi Şehsuvar Bey doktor ve yüksek mimar. Evin tasarımını kendisi yapmış. Eşi ve kızları da kendilerine pansiyonun yönetiminde yârdim ediyorlar. Ailecek kalınabilecek mükemmel bir dağ evi. Çamiçi Yaylası'na yakın olması ise başka bir avantaj. 1 ila 2 km'lik mesafede Tokat Kebabı yapılan kebap ocakları ve market mevcut.