search icon
Giriş
19 Mayıs Çar.
Çıkış
20 Mayıs Per.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Yıldız Sayısı
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Niksar Otelleri

Niksar için 0 otel listelendi.
not found
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Filtrelerinizi silebilir veya diğer seçenekleri deneyebilirsiniz.

Niksar Otelleri

Niksar Otelleri

Orta Karadeniz'in iç kesimlerinde yer alan Tokat'ın bir ilçesi olarak karşımıza çıkıyor. Tokat'a 60 kilometre uzaklıkta ve ulaşım şehir merkezinde bulunan dolmuşlarla sağlanıyor. Yaylaları, yeşil doğası ve tarihi ile Türkiye'de farklı konumda olarak yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapıyor. Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, Danişmentliler’in başkenti olmuş ve tarihi eserlerin oluşmasını sağlıyor. Kelkit Çayı’nın oluşturduğu Niksar Ovası, Karadeniz Bölgesi'n

Niksar Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Niksar otelleri Tokat merkez arası mesafe nedir?
Niksar'da konaklama yapmaya karar verdiğiniz anda otel seçmek için en önemli kriterlerden biri tabi ki otelleri ulaşım imkanları. Niksar otelleri ulaşım imkanları neredeyse tüm ziyaretçiler tarafından sorulan sorular arasında yer alıyor. Niksar otellerine ulaşım tercih edeceğiniz seyahat biçimine göre değişkenlik gösterse de şehir merkezinde bulunan çok çeşitli ulaşım araçları ile otellere kolaylıkla ulaşım sağlanıyor. Niksar otelleri fiyat ve hizmet kalitesi bakımından da değişiyor. Seçeceğiniz otelin yıldız sayısı, sunduğu hizmetler ve alacağınız ekstra olanaklara göre fiyatlar yükseliyor. Eğer daha uygun fiyatlarda bir konaklama istiyorsanız Niksar otelleri butik hizmet de veriyor. Bütçenize göre Niksar otelleri en ucuz fiyatları sizler için sunuyor. Bu otellere ulaşım seçenekleri arasında toplu taşıma araçları, taksi gibi ulaşım araçları yer alıyor. Peki Niksar otelleri Tokat merkez arası mesafe nedir? Bu mesafe 51 kilometre olarak gösteriliyor.
Aileye uygun Niksar otelleri hangileridir?
Niksar'da tatil yapmak isteyen konukların en çok merak ettiği detaylar arasında Nikar merkez bölgesindeki hangi oteller aileler için uygun? sorusu. Niksardaki oteller arasında aileye uygun birçok tesis bulunuyor. Bölgenin birçok tesisinde profesyonelce tasarlanmış doğa harikası butik oteller bulunuyor. Üstelik birçoğunda sunulan hizmetler tatil köyü ve benzeri konseptte hazırlanan tesislerden farklı değil. Çocuklar için aktivite alanları, spor salonları, spa ve masaj salonları bulunan butik otellerde konaklayan tatilciler büyük tesislerin aksine butik otellerde kendini daha özel ve evinde gibi hissedebiliyor. Aileye uygun Niksar merkez otelleri>/strong> genellikle uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Niksarda aileye uygun tesisler arasında apart ve pansiyon seçenekleri de bulunuyor.
En iyi Niksar otelleri hangileridir?
En iyi Niksar otelleri kolay ulaşım sağlanabilecek oteller olduğu gibi, aynı zamanda en sık tercih edilen konaklama alternatifleri arasında da yer alıyor. Genellikle merkezi konumları ile dikkat çeken Niksar otelleri farklı konsept seçenekleri ile ön plana çıkıyor. Bu tesisler otel, butik otel ya da pansiyon gibi alternatiflerinin yanı sıra oda-kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon gibi seçenekleriyle de ayrışıyor. Dolayısıyla Niksar en iyi oteller ya da çevresindeki tesisler arasında kendisine en uygun tesis arayışında olan tatilcilerin bu detayları göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Niksar en iyi merkez oteller listesinin başında alakart restoran, otopark, ücretsiz Wi-Fi erişimi, oda servisi gibi olanaklara sahip olan; https://www.neredekal.com/Niksar-otelleri/ 5 yıldızlı ya da 4 yıldızlı oteller, daha sonra apart oteller, pansiyonlar geliyor.
Niksar otelleri fiyatları nelerdir?
Niksar otelleri ve fiyatları ayrıntılı bir şekilde Neredekal.com'un Niksar sayfasında bulunmaktadır. Bu sayfada Niksar bölgesinde hizmet veren tüm tesislerin gecelik kişi başı oda konaklama fiyatlarını ucuzdan pahalıya sırlayabilirsiniz. Hatta yine bu sayfada Niksar otelleri oda fiyatları karşılaştırabilir ve bütçenize en uygun tesisi bulabilirsiniz. Ayrıca yeni evli çiftlerin de tercih edebileceği Niksar balayı otelleri fiyatları ile birlikte Neredekal.com'un Niksar otel fiyatları sayfasında listenmektedir. Genel olarak otellerin fiyatları incelendiğinde özellikle yoğun sezonhlarda en ucuz konaklama fiyatlarının https://www.neredekal.com/niksar-pansiyonlari/ Niksar pansiyonları sayfasında yer alan tesisler olduğunu görmektedir. Niksar pansiyonları oda fiyatı yoğun sezonlarda en ucuz gecelik kişi başı 150TL'den başlamaktadır. Niksar otel fiyatları tesislerin bulunduğu konuma, misafirlerine sunduğu olanaklara ve konaklamanın yapıldığı konseptte göre de değişmektedir.