Göreme bölgesinde yemek yenilecek en iyi yerler.

Göreme Restoranları

Kapadokya’nın tarihi mekanlarını ve doğasının eşsiz güzelliklerini sunan Göreme’de yemek yenilecek birçok restoran bulunuyor.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Göreme Restoranları ve Yemek Yenilecek Yerler

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Sedef Restaurant

"Fiyatlar çok yüksek"

"Menüsü ile doyulmuyor"

5.5

Misafir yorumu

4 yorum

Manzara Restaurant Kapadokya

"Yemekler lezzetsiz"

4.0

Misafir yorumu

4 yorum

Göreme Yemek Yenilecek Yerler

Kapadokya'nın tarihi mekanlarını ve doğasının eşsiz güzelliklerini sunan Göreme'de yemek yenilecek birçok restoran bulunuyor.

UNESCO tarafından "Dünya Tarih Mirası" olarak kabul edilen Göreme, yıl içerisinde yüzlerce turiste ev sahipliği yapar. Göreme'de sayısız gezilecek yer ve tarihi mekan bulunuyor. Kapadokya'nın seçkin mutfağından lezzetler sunan restoranların sayısı da bir hayli fazladır.

Yakın bir zamanda Göreme'ye gitmeyi planlıyorsanız, gezi listesi hazırladığınız anda gidebileceğiniz restoranların da bir listesini çıkarmayı sakın unutmayın.

Ocak Restaurant: Göreme'nin mistik atmosferine eşlik eden ve her damağa hitap eden Ocak Restaurant;salata, çorba, vejetaryen, kebap, mantı ve tatlı çeşitleriyle zengin bir menüye sahip. Göreme tatilinizin bir akşamını Ocak Restaurant'ta geçirebilir, güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Nostalji Restaurant: Kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü çalışanlarıyla hızlı bir servis sunan Nostalji Restaurant, Göreme lezzetlerini sofranıza taşıyor. Mekanın zengin menüsünde yer alan çorba, dolma, zeytinyağlı çeşitleri en göze çarpan ve en çok tercih edilen yemekler arasında. Restaurant Gaferli Mahallesi, Kale Sokak'ta yer alıyor.

My House Cafe Restaurant: Sadece tatilden değil, yediğiniz yemeklerden de keyif alacaksınız Göreme'de. Güzel bir öğle veya akşam yemeği için tercih edebileceğiniz mekanlardan biri My House Cafe Restaurant'tır. Mekan sadece yöresel yemekleriyle değil, aynı zamana el yapımı şaraplarıyla da beğeni kazanmaktadır. My House Cafe Restaurant Belediye Caddesi üzerinde yer alıp, kolay bir ulaşım yoluna sahip.

Sedef Restaurant: Göreme'ye bağlı olan Bilal Eroğlu Caddesi üzerindeki Sedef Restaurant, her öğüne hitap eden bir menüye sahip. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi gönül rahatlığıyla yiyebileceğiniz bir mekan. Restoranın fiyatları da oldukça uygun…

Göreme'de farklı lezzetlerle tanışacağınız mekanlar arasında Kale Terasse, Göreme Restaurant ve Seyyah Han da bulunuyor. Farklı lezzetleri damağınızla buluşturacağınız keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

8 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
8
Fiyatlar çok yüksek
10

-

Rezalet. Fiyatlar çok yüksek, lezzet, kalite, sıfır. Kesinlikle gitmeyin. Tatilcilerin tuzağı.

8
Menüsü ile doyulmuyor
2

-

Yemekleri iyi sayılır ama kişiye göre menü az doyulmuyor. Fiyatlar ise uçuşta, normal 10 kişilik yemek fiyatını 3 kişiye ödedik, Allah var yaç.

8
Midesi hassas olan girmesin
2

-

Midesi hassas olan girmesin. Özellikle Adana ve kaymalıdan uzak durun, mide altüst oluyor 2 saat sonra.

8
Tavsiye ederim gideceklere
8

-

Hızlı ve güler yüzlü hizmetiyle tavsiye ederim gideceklere. Yemek sonrası meyve ikramı da çok güzel oldu.

8
Yemekler lezzetsiz
2

-

Tek iyi olan manzara! Yemekler lezzetsiz, otantik hava vermeye çalışırken hijyenden mahrum bırakılmış masalar. :( Mesela oturduğumuz masadaki masa örtüsü kaç senedir yıkanmamış bilemedik.

8
Servis facia
2

-

Dışı seni, içi beni yakar. Manzara güzel ama servis facia, aç kalmak için ideal.

8
Amatör işletme
2

-

Manzara ve lokasyon harika ama ömrümde gördüğüm en amatör işletme. Parasıyla rezil olmak istemeyenlere tavsiye etmem.

8
Şahane bir ortam
10

-

On numara beş yıldız şahane bir ortam ve harikulade bir manzarası var. Temeklerine diyecek yok. Göreme'nin en iyisi diyebilirim!