Maşukiye Aygır Deresi

+ 5 Fotoğraf
2.8/5
Ortalama
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Maşukiye Aygır Deresi Hakkında

Kocaeli’nin en gezilesi yerleri arasındaki Maşukiye Aygır Deresi, Kartepe’nin zirvesinde başlar. İçerisinde irili ufaklı su kaynakları, dereler ve pınar vardır. Her mevsim gelen ziyaretçilerini farklı renkleriyle ağırlayan Maşukiye tatilinize Aygır Deresi’ni mutlaka dahil etmelisiniz. Derenin içinde bulunan Maşukiye Şelalesi görsel bir şov sunacak sizlere. Çevrede yapacağınız gezintiler size farklı güzellikler sunacak ve yeni keşifler yapmanın tadına varacaksınız. Geziniz sırasında acıktığınızı hissettiğiniz an Alabalık Vadisi boyunca sıralanmış olan alabalık lokantaları sizleri bekliyor olacak. Burada bulunan Vadi Restaurant güzel yemekler sunacak sizlere. Aşıklar diyarı olarak bilinen bu bölgeyi ister bir hafta sonu ziyaret edin, isterseniz güzel ve huzurlu uzun bir tatil yapmak için tercih edin. Bu arada Maşukiye’de günlerinizin tadını çıkarırken Kuzu Yaylası’nı da ziyaret etmeyi unutmayın. Konaklama seçenekleri için, Kocaeli otelleri sayfamıza da bakabilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

2.8/5
Ortalama
4 değerlendirme
Maşukiye Aygır Deresi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
19.11.2016
Misafir
Restorandan başka bir şey yok
İstanbul’dan geldim. Ama boşuna geldim. Restorandan başka bir şey yok. Üstelik restoranlardan bazıları nehir kenarlarını parsellemişler, utanmadan gezi için girilemez falan yazmışlar. Pişman olursunuz, gereksiz bir yer.
2/5 Ortalama
07.10.2016
Misafir
Daha güzel yerler var
Ufak, güzel bir yer ama anlattıkları kadar değil bence. İstanbul’dan Maşukiye’ye kendi arabanızla gidilecek kadar güzel bir yer değil. Bence daha güzel yerler var. Her taraf restoran, bana göre eh işte bir yer. Çok büyük bir yer değil.
5/5 Mükemmel
28.02.2015
Fuat Avni
Harika bir yer. Tam bir cennet.
5/5 Mükemmel
28.02.2015
Fuat Avni
Aygır deresi mi arkadaşlar sakin gitmeyi düşünmeyin ben hayatımda böyle, vasat bir yer görmedim hiç resimlerle alakası olmayan bir yer yerli halkı bile, tarif ederken gülüyor photoshopla süslemişler Allah belalarını versin günümüzü zehir ettiler.