Vadi Restaurant

₺ ₺ ₺ ₺
Kebap + 6
Bu restaurant menüleri Kebap,Salata,Türk Mutfağı,Kahve,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
2.3/5
Ortalama
19 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Vadi Restaurant Hakkında

Vadi Restaurant, Maşukiye Aygır Deresi vadisinde 1975 yılında hizmete başlamış olup, 200 kişilik kapalı, 300 kişilik açık alanları ile toplamda 500 kişi kapasitelidir ve çevrenin en büyük restaurantlarından biridir. Geniş otoparkı, çocuk oyun alanı, balık havuzları ve şelaleleri ile keyifli anlar geçirmenizi sağlar. İçeriye girer girmez sizi etkisi altına alan mekan, bir restauranttan bekleneni veriyor ve bir sonraki ziyaretinizi de iple çekmenizi sağlıyor. Vadi Restaurant; günün stresinden arınmak eşsiz doğa manzarası eşliğinde bir içki içmek, dostlarınızla yemek yemek ve doğanın keyfine kendinizi bırakarak dinlenmek için kablosuz internet ve bay & bayan mescidi bulunan ideal bir tercih...

Yorum / Değerlendirme

2.3/5
Ortalama
19 değerlendirme
Vadi Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
01.08.2020
Misafir
Çok hesaplı
Çok hesaplı huzurlu rahatlamanız için çabuk servis güleryüzlü personel harika bi aile mekanı tavsiye ederim
4/5 Mükemmel
17.02.2019
Ahmet Yasir GÜMÜŞ
Tasarımlarını beğendim
17 Şubat 2019 eşimle beraber Maşukiye’deki yemek yeme yerlerine baktık. İnternete yazdık; fakat o kadar çok kötü yorumlar yazılmış ki sanki hiç yemek yiyecek yer yok. Bu kadar mı kötülenir? Vadi Restaurant’ta fiyatlar normaldi. Çalışanların davranışı da gayet iyiydi. Ekmek parası da almadılar. :) Mimar olarak da tasarımlarını beğendim.
2/5 Ortalama
11.07.2018
Ferhat
Yemekler kötü ve pahalı
Dün gittim. Çalışanlar hayatlarından bezmiş. Yemekler kötü ve pahalı. 60 TL hesap tuttu, yüzde on ekstra işletme payı deyip 65 TL aldılar. Sadece mekan güzel, başka bir şey yok. Bana kalırsa gitmeyin...
4/5 Mükemmel
11.06.2018
Yeşim
Hizmet ve lezzet
Ben bu olumsuz yorumların müşterilere ait olduğuna inanmıyorum. Vadi, bölgenin en eski ve en güzel hizmet veren restoranı. Hizmet ve lezzet güzel, doğasına zaten söyleyecek bir şey bulamıyorum. Bana yorumlar daha çok diğer restoran işletmecilerinden gibi geldi.
1/5 Kötü
25.04.2017
Bayram yıldırmaz
Ekmeğe bile para alınan bir yer
Alınan paranın hakkını vermeyen bir yer. Ekmeğe bile para alınan bir yer, düşünün. Yemekler de kötüydü. Sadece mekan güzel, o da diğer restoranlarda da var zaten.
Daha fazla yorum gör