Vadi Restaurant

  • Kocaeli / Kartepe / Maşukiye
  • Alabalık Vadisi

Vadi Restaurant

Vadi Restaurant, Maşukiye Aygır Deresi vadisinde 1975 yılında hizmete başlamış olup, 200 kişilik kapalı, 300 kişilik açık alanları ile toplamda 500 kişi kapasitelidir ve çevrenin en büyük restaurantlarından biridir. Geniş otoparkı, çocuk oyun alanı, balık havuzları ve şelaleleri ile keyifli anlar geçirmenizi sağlar.

İçeriye girer girmez sizi etkisi altına alan mekan, bir restauranttan bekleneni veriyor ve bir sonraki ziyaretinizi de iple çekmenizi sağlıyor. Vadi Restaurant; günün stresinden arınmak eşsiz doğa manzarası eşliğinde bir içki içmek, dostlarınızla yemek yemek ve doğanın keyfine kendinizi bırakarak dinlenmek için kablosuz internet ve bay & bayan mescidi bulunan ideal bir tercih...

19 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
19
Çok hesaplı
10

-

Çok hesaplı huzurlu rahatlamanız için çabuk servis güleryüzlü personel harika bi aile mekanı tavsiye ederim

19
Tasarımlarını beğendim
8

-

17 Şubat 2019 eşimle beraber Maşukiye'deki yemek yeme yerlerine baktık. İnternete yazdık; fakat o kadar çok kötü yorumlar yazılmış ki sanki hiç yemek yiyecek yer yok. Bu kadar mı kötülenir? Vadi Restaurant'ta fiyatlar normaldi. Çalışanların davranışı da gayet iyiydi. Ekmek parası da almadılar. :) Mimar olarak da tasarımlarını beğendim.

19
Yemekler kötü ve pahalı
3

-

Dün gittim. Çalışanlar hayatlarından bezmiş. Yemekler kötü ve pahalı. 60 TL hesap tuttu, yüzde on ekstra işletme payı deyip 65 TL aldılar. Sadece mekan güzel, başka bir şey yok. Bana kalırsa gitmeyin...

19
Hizmet ve lezzet
9

-

Ben bu olumsuz yorumların müşterilere ait olduğuna inanmıyorum. Vadi, bölgenin en eski ve en güzel hizmet veren restoranı. Hizmet ve lezzet güzel, doğasına zaten söyleyecek bir şey bulamıyorum. Bana yorumlar daha çok diğer restoran işletmecilerinden gibi geldi.

19
Ekmeğe bile para alınan bir yer
2

-

Alınan paranın hakkını vermeyen bir yer. Ekmeğe bile para alınan bir yer, düşünün. Yemekler de kötüydü. Sadece mekan güzel, o da diğer restoranlarda da var zaten.

19
Müşteriye biraz saygı
6

-

Hafta içi ailemle beraber gitmiştim. Balığı lezzetli yapamadıkları için köfte, salata, mantar ve çay, bir de sütlaç 180 TL hesap ödedim... Görsel güzellik tamam ama gelen müşteriye biraz saygı…

19
Bence her şey harikaydı
10

-

Bence her şey harikaydı. Servis dolu olmasına rağmen çok iyiydi. Mıhlamasını öneririm.

19
Kuzu pirzola ve köfte 10 numara
7

-

Arkadaşlar yer mükemmel. Alabalığı tavsiye etmem. Kuzu pirzola ve köfte 10 numara. Bence servis hızlıydı, garsonlar da iyi. Sadece 6.00 TL ekstra servis ücreti alıyorlar. Alabalık hariç her şey güzeldi.

19
Sıradan bir kahvaltı
2

-

Hiç memnun kalmadık. Kesinlikle önermiyorum. Kahvaltı ürün çeşidi olsun hizmet olsun çok kötü. O fiyata göre iyi değil. Doğa güzel ama hizmet, kahvaltı çok kötü. Sıradan bir kahvaltı. Diğer restoranlarda olan çeşit yok.

19
Kahvaltı servisi yetersiz
2

-

Kahvaltı servisi yetersiz ve özensizdi. Rastgele tabaklara konulmuşlar. Kahvaltı fiyatı 30 TL. Yeşil zeytin yok, kaynamış yumurta yoktu. Israrla talep edip getirttim. Peynirler tabaklardan toplanıp konulmuş gibi solmuş, koparılmış şekildeydi. 4 saate yakın bölgede kaldık, rezerve diye ayırıp oturtmadıkları masalar hala boştu. Doğa güzel ama ilgilenilmesi lazım.

19
Kahvaltılık ürünler fena değil
4

-

Kahvaltı fena değil. Fakat açık büfe kahvaltı diyorlar, omlet, kiremitte sucuk, kiremitte mantarlar için ekstra ücret alıyorlar. Kızarmış ekmek istedim, pazar kalabalık dediler. Yan masada kızarmış ekmek servis edildiğini gördüm. Orayı gösterince mecbur getirdiler. Fiyatların müşteriye önceden bildirilmesi gerekir. Kahvaltılık ürünler fena değil. (Bu arada çevremdeki arkadaşlar bana gurme der.)

19
İçki servisi kaldırılmış
2

-

Eskiden gayet güzeldi, şimdi hiç tavsiye etmem, içki servisi kaldırılmış. Saman gibi balık. Boş bomboş. Tabiat güzel hepsi o.

19
Tavsiye etmem
2

-

Tavsiye etmem. Garsonlar bahsedildiği gibi ilgisiz ve suratsız, balık nerdeyse 1 saatte geldi, gelen balık samandan hallice ve domatesli filan çorba gibi olmuş. Kiremitte peynir dedik, mantar geldi, üstelik %10 gibi zorunlu bahşiş alıyorlar. Daha da gitmem.

19
Garsonlar ilgisiz
2

-

Garsonlar ilgisiz, güler yüz yok. Sipariş bir saatte geldi ve üstüne garson parasını bizden alıyorlar. Ha bunları göz ardı ederim diyorsanız mekan güzel.

19
Garsonları ilgisiz ve sorumsuz
2

-

Kesinlikle gidilmemesi gereken bir mekan, paranıza ve zamanınıza çok yazık. Çevrenin güzelliğinin bile tadını alamıyorsunuz. Garsonları ilgisiz ve sorumsuz. Balık bekliyorsunuz, balığınız gelene kadar siz sofradaki salata ve ekmekle karnınızı doyuruyorsunuz. Hizmet kalitesi sıfır ve kalktığınızda hesabı öderken sizden garsoniye istiyorlar. Sıfır hizmet, artı garsoniye alıyorlar. Gerçekten gitmeyin, paranıza ve zaman.. Devamını Göster

19
Garsonlar kibar değil
2

-

Hiç beklediğim gibi değil karşımıza çıkan ilk restoran diye girdik ama hüsran. Çay bile 1 saatte geliyor, garsonlar kibar değil müşteri memnuniyeti yok.

19
Asla tavsiye etmem
2

-

Değil günün sonundaki stresi atmak, sizi daha çok strese sokuyorlar, yaklaşık 40 kişilik gruba indirim için önce yiyin sonra bakarız denildi, hesap geldiğinde indirimi bırakın fazla para aldılar, birçok yerde müesseseden olan 1 çayın parasını da bırakın ekmek su parası diye de ayrı bir fiyat söylediler. Gerçekten de hiç müşteriye ihtiyaçları yokmuş gibi davranıyorlar, asık yüzlerini hiç söylemiyorum bile, asla tavs.. Devamını Göster

19
Müşteriye davranış çok kötü
2

-

28.04.2013 Pazar günü ilk defa gittim Vadi Restaurant'a. Mekan olarak güzel, sular şelaleler çok güzel. Lakin çalışan insanlar kötü. Müşteriden bıkmış gibiler. Müşteri olarak istekte bulunuyorsun, garson istediğine pişman ediyor, güler yüz sıfır. Senin istediğin önemli değil; garsonun istediği önemli. Canı isterse getiriyor canı istemezse getirmiyor. "Neden gelmedi?" diye sorduğunda "Görmüyor musun yoğunluğu?" diye .. Devamını Göster

19
Günün stresinden arınmak için
10

-

Yeşilin binbir çeşidini, suyun saflığını ve ferahlatıcılığını, günün stresinden arınmak için eşsiz doğanın manzarası ve kuş cıvıltıları. Kocaeli'nin yeşil cenneti, şelalesi ve alabalıklarıyla ünlü ilçesi Maşukiye'de Vadi Restorant. Kocaeli-Kartepe yolu üzerinde, Kartepe'ye gitmeden Maşukiye'de. Yemyeşil bir vadinin içinde. Rezervasyon yaptırabilir veya aklınıza estiği gibi gidebilirsiniz. Bahar ve yaz aylarında keli.. Devamını Göster