Likya Turu

  • Muğla / Fethiye
2.0puan

Likya Turu

Likya Turu, Muğla, Fethiye'ye yapılmaktadır. Bu turda gezilecek yerler genel olarak şöyledir; Ölüdeniz, Kayaköy, Dalyan Kral Kaya Mezarları, Dalyan, İztuzu Plajı, Eşen Çayı, Kayaköy'ü kapsamaktadır.

Likya Turu dışında bölge gezinizde, Fethiye Otelleri, Ölüdeniz Otelleri, Dalyan Otelleri'nde kalabilir, keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Bu sürprizlerle dolu Likya turunuzda bol bilgi sahibi olmanın yanı sıra fazlasıyla eğlenceli ve heyecanlı günler geçireceksiniz. İlgi alanınıza hitap eden Likya Turu, unutamayacağınız bir yolculuk olacaktır.
1 Kullanıcı Yorumu
  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
1
2
Likya Turu
Likya Turu
Fethiye / Muğla
Türkiye
Sorunlu bir tur yaşadık

-

Tatil.com'un daimi müşterisiydim bu son tura kadar. Artık bitti bunu tüm sosyal medyada da anlatacağım emin olun. İlk gece bitli bir otelde kalıp bitlendik, hotelin çıkardığı akşam yemeğini yiyemedik. Dışarıda paramızla yemek zorunda kaldık, bu tatil hepimize ödediğimiz tur ücretinden çok daha fazlaya mal oldu. Bir de rehber kaosu yaşıyoruz bu hepsinden beter. Bakınız Ozan Bey biraz yavaş gidebilir miyiz dediğimizde bizim otobüsün şoförünün ne kadar iyi olduğundan söz ediyor, hiçbir eleştiriyi kabul etmeyip hep bir itiraz konusu buluyor. Dedik ki ilk gün gelirken çok yerde durduk, aktarma yolcuları var onları bekledik deyince o şirketin sorunu diyor. Sizin için ayrı bir tur belirleyelim beyefendi dedi, kendiyle ilgili savunma ve itirazları vurdumduymazlıkla yaparken, tatil.com ile olanları o şirketin sorunu diyor. İkinci gün Boncuk Otel'e taşındık, en azından temizdi ama kahvaltıda verilen kutu tereyağların son kullanma tarihi 2015'ti. Rehber Ozan Bey'e bir müşteri dayanamayıp sen 4 tane keçiyi güdemezsin diye bağırdı. Kısacası çok sorunlu bir turdu...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller