Kozyatağı bölgesinde mutlaka yapılması gerekenler.

Kozyatağı Aktiviteleri

Kozyatağı bir iş merkezi olmasının yanı sıra aynı zamanda yemyeşil parkları ve çamlıkları ile de bilinen bir semttir.Kozyatağı Aktiviteleri

Kozyatağı bir iş merkezi olmasının yanı sıra aynı zamanda yemyeşil parkları ve çamlıkları ile de bilinen bir semttir.
İstanbul’un Anadolu yakasında, Kadıköy ilçesine bağlı semtlerden biri olan Kozyatağı, ilçenin en büyük semtlerinden biridir. Semt, ismini eski dönemlerde sahip olduğu ceviz ağacı bahçelerinden almaktadır.

E-5 Kara yolu ve minibüs caddesi arasında kalan bölgede bulunan Kozyatağı günümüzde Anadolu yakasının en hızlı gelişen semtlerinin başında gelmektedir. Son yıllarda birçok iş merkezi ve plazanın yer almasıyla önemli bir iş merkezi de olmuştur. Semtte yer alan cafe ve restoranlar da yine bu iş merkezleri etrafında yoğunlaşmıştır.

Kozyatağı’nda, ana cadde ve ara sokaklar arasında yer alan bu mekanlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Birbirinden farklı restoranlarda lezzetli yemekler yiyebilir, sevimli kafelerde bir kahve molası verebilirsiniz.

Kozyatağı bir iş merkezi olmasının yanı sıra aynı zamanda yemyeşil parkları ve çamlıkları ile de bilinen bir semttir. Bu parklarda ve yemyeşil çamlıklarda gürültüden uzakta sakin yürüyüşler yapabilir, kitabınızı okuyabilir, spor yapabilirsiniz.

Semtin yakınında yer alan alış veriş merkezlerinde gezip, alış veriş yapabilirsiniz.

Kozyatağı Anadolu yakasının merkezi semtlerinden biridir aynı zamanda. Dilerseniz Bağdat Caddesi’ne ya da Kadıköy’e kısa sürede ve kolaylıkla gidebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın