Kleopatra Hamamı Koyu, Göcek mekan profili ve Kleopatra Hamamı Koyu hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Kleopatra Hamamı Koyu Tanıtımı

Muğla Göcek'te bulunan Kleopatra Hamamı Koyu yat turlarının en çok tercih ettiği koylardan biridir. Bölgede Likyalılar döneminden tarihi kalıntılar yer almaktadır. Koyun sularının altında tarihi hamam kalıntılarına rastlanmaktadır. Koy adını Kleaopatra'nın yaptırdığı söylenen bu hamamdan almıştır.

Göcek'in koylarında sıkça rastlanan eşsiz yeşil doğasına Kleopatra Hamamı Koyu'nda da rastlanmaktadır. Etrafında yer alan yeşil ağaçların arasında uzun yürüyüşler yapmak mümkündür. Deniz turizmi için de önemli alanlardan biri olan koy, her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır.

Kleopatra Hamamı Koyu'na ulaşım deniz yolu ile Göcek'ten ya da Fethiye'den kalkan turlar ile sağlanmaktadır. Tatil planınızda Göcek yer alıyorsa mutlaka tekne turlarıyla koyları ziyaret etmenizi, ziyaretiniz sırasında ise Kleopatra Hamamı Koyu'na uğradığınızdan emin olmanızı tavsiye ederiz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Yakınındaki Oteller

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler