Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Yeni Nesil Filtreler

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Kırıkkale Otelleri

Kırıkkale için {{ (filteredHotels).length}} / 8 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Kırıkkale Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İç Anadolu'nun önemli turizm kentlerinden biri olmaya aday Kırıkkale'de keyifli ve ekonomik konaklama imkanı sunan oteller bulunuyor.

Anadolu'daki pek çok yer gibi Kırıkkale de oldukça eski bir yerleşim yeridiri. Bu nedenle günümüze dek ulaşmayı başarmış birçok tarihi yapıya ev sahipliği yapar. Ayrıca doğal güzellikleri de görülmeye değerdir.

Her geçen gün gelişen bir turizm potansiyeline sahip olan Kırıkkale'de konaklama yapmayı planlıyorsanız hem rahat edebileceğiniz hem de bütçenize uygun fiyatlar bulabileceğiniz oteller bulunuyor kentte.

Kırıkkale'de bulunan oteller genellikle şehir merkezinde yer almaktadır. Aynı zamanda çevre ilçelerde de konaklama yapabileceğiniz oteller bulunmaktadır. İdeal konuma sahip olan Kırıkkale otellerinde kaldığınızda hem kent merkezine hem de tarihi yerlere yakın olacaksınız.

Kırıkkale'de gelişen turizm ile birlikte oteller de kalitesini arttırmış, buna bağlı olarak yeni oteller açılmaya başlanmıştır. Rahat bir konaklama imkanı sunan Kırıkkale otelleri aynı zamanda her bütçeye uygun fiyatları ile de cazip seçenekler sunuyor. Hem ekonomik hem de keyifli bir konaklama alternatifini Kırıkkale otellerinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kırıkkale otelleri hem turistik hem de iş amaçlı yapacağınız konaklamalar için uygun tesislerdir. Yılın her dönemi konuklarının hizmetinde olan Kırıkkale otellerinde erken rezervasyon indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir konaklama dileriz...

Kırıkkale en çok Silah-San ile dikkat çeken bir ildir.

Kırıkkale, İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan ilimizdir. Türkiye'nin askeri silah fabrikası bu ilde bulunmaktadır. Bu sebeple de önemli bir yere sahiptir.

Kırıkkale'ye yıl içerisinde birçok yerli yabancı turist gerek iş için gerekse de tatil için gelmektedir. Günübirlik bir gezi isteyenler, hafta sonu tatilini ve kısa tatillerini değerlendirmek isteyen yakın çevrede olanlar Kırıkkale'yi keşfetmeye gelmektedir. Gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri kent otelleri, yıldızlı oteller, termal – kaplıca otelleri, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar yıl boyunca açık olup misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Kırıkkale otel fiyatları beldede yer alan otellerin konumuna, bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Ayrıca Kırıkkale otel fiyatları sadece otelin bulunduğu farklı kategoriye göre değil konaklama yapan misafire sunulmakta olan hizmete göre de değişiklik göstermektedir.

Kırıkkale otel fiyatları üzerinde etkili olan diğer bir nokta da konaklama yapmak istenilen sezon. Yaz sezonu ve tatil ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta Kırıkkale otel fiyatları diğer ayları göre bir miktar daha fazla olmaktadır.

Yaz sezonun artan Kırıkkale otel fiyatları, erken rezervasyon indirimleri ile daha ekonomik bir hale gelebilmektedir. Kimi otellerin zaman zaman açıkladığı erken rezervasyon avantajları Kırıkkale otel fiyatları üzerinde de etkili olmaktadır.

Kırıkkale otel fiyatları ve otelleri Nerdekal.com Kırıkkale sayfasından incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz otele ön rezervasyon yaptırabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle.

Kırıkkale Hakkında

Türkiye coğrafyasının önemli bir noktasında bulunan Kırıkkale, hızlı gelişimiyle geleceğin turizm kenti olmaya aday şehirlerden biridir.

İç Anadolu Bölgesi'nde bulunur Kırıkkale. Bu sebepten dolayı her bölgeye karadan ve havadan kolay bir ulaşım ağına sahiptir. Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Yahşihan ve Sulukyurt ilçelerinden oluşur. 4.365 kilometrekarelik bir alana hakimdir ve 2000 yılı nüfus sayımına göre 383.508'lik bir nüfusa sahiptir.

Çok yakın bir zamanda il statüsü kazanmış olsa da, coğrafi şekilleri ve günümüze kadar gelen tarihi yapılarıyla çok eski dönemlerde de yerleşim alanı olarak kullanılmıştır Kırıkkale.

Elde bulunan kaynaklara göre bu şehir 250-300 yıl önce “'Kırıkkal”' bölgesi olarak adlandırılmıştır. Evliya Çelebi de Seyahatname adlı eserinde Kırıkkale'den övgüyle bahsetmiştir. Bir dönem Ankara'ya bağlı bir ilçe iken 1989 yılında dönemin başbakanı Turgut Özal tarafından il statüsü almıştır.

Kırıkkale'nin hemen hemen her bölgesinde tarihi camiler, türbeler, kaleler ve mağaralar bulunmaktadır. Eğer bu şehre seyahat etmeyi planlıyorsanız ve gezilecek yerlerini merak ediyorsanız, kesinlikle dolu dolu bir gezi programı yapabilirsiniz.

Şehirde ilk olarak tertemiz hava sunan yaylalar keşif noktalarının başında gelir. Sulakyurt'taki Kozlu Yöresi Antik Kenti, Ceritkale Köyü'ndeki Ceritkale Kaya Mezarları, Silah Sanayi Müzesi, Yine Sulakyurt ilçesinde bulunan Şeyh Şamil Camii ve Türbesi, Merkez ilçede bulunan Hasandede Camii ve Türbesi, Karakeçili ilçesindeki Çeşnigir Köprüsü, Keskin ilçesindeki Sulu Mağara, Küçükkafşar Türbesi, Tokuş Baba Türbesi, Halil Dede Türbesi, Kırıkkale'nin gezilecek yerleri arasındadır.

Zengin tarihini günümüze kadar gelen kalıntılarıyla gözler önüne seren Kırıkkale, zengin bir mutfak kültürüne de sahiptir. Klasik Orta Anadolu mutfağının lezzetlerini sofralarına yansıtır. Halk tarım ve hayvancılıkla geçimlerini sağladığı için yemek çeşitleri oldukça fazladır. Şehre yerleşen her insan geldiği bölgenin yemeklerini yaparak şimdiki Kırıkkale mutfağının zenginleşmesini sağlamıştır.

Şehirde, ekmek yerine yufka yapılır. Kızartma, haşlama, kavurma ve sulu yemeklerin hepsi yörede yapılır. Arap aşı, yoğurtlu tarhana, guymak, pelte, batallaş ve un tarhanası en bilinen lezzetleridir. Tatlı olarak helva ve höşmerim sofralarda yerini alır. Kırıkkale mutfağı bu lezzetlerle bitmiyor. Daha sayılamayacak kadar yemek çeşitleri vardır. Kırıkkale aynı zamanda müzik ve şiir kültürüyle de ön plana çıkan şehirlerimizden biridir. Sayısız manilere, şiirlere, destanlara, tekerlemelere ve ninnilere sahiptir. Yörede yetişen birçok şair vardır. Aşık Hasan Dede, Budala Hüseyin, Keskinli Aşık Yunus, Aşık Uzun ve Ozan Haydari Kırıkkale'de yaşamış halk şairlerinden sadece birkaçıdır.

Kırıkkale gezinizde sizleri koca bir tarih bekliyor olacak. Bu tarihin içinde yıllarda harmanlanmış olan kültür, zengin bir mutfak ve günümüze kadar gelen dini ibadet mekanları var. Turizm potansiyeli yüksek olan Kırıkkale, sahip olduğu tüm özelliklerle yeni keşif noktalarınızdan biri olabilir.

Kırıkkale otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Enar Otel
Enar Otel

-

Temiz ve nezih bir otel

Enar Otel gayet temiz ve nezih bir otel. Üç yıldızlı bir otele göre kahvaltısı da çok güzel. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel 71
Hotel 71

-

Sabah kahvaltısı kötüydü

Çok fazla uzatmayayım, iyi bir otel müşterisiyim, zaruretten bir gece kaldım bu otelde. Bugüne kadar kaldığım en berbat oteldi. Odaların temizliğini, televizyonu, klimayı, hepsini bir kenara koyuyorum da sabah kahvaltısında kokmuş yumurtayı nasıl verirsiniz inanamadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)