Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Örnek Harita Görseli
Haritayı Görüntüle
Filtreler

Kategori

Aktivite-Eğlence
Safari Turları
Konser
Fuar
Tekne-Yat

Gezgin Türü

Aileler için Uygun
Çocuklara Uygun
Çiftlere Uygun

Popüler Kırıkkale Otelleri

Daha fazla otel gör

Kırıkkale Aktiviteleri

Kırıkkale civarında yapılacak 8 aktivite.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kırıkkale Kitap Fuarı
Fuar
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Kırıkkale
Uluslararası Karakeçili Kültür Şenlikleri
Konser
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Kırıkkale
Lavanta Vadisi'nde Salıncak
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Kırıkkale
Kapulukaya Gölü Olta Balıkçılığı
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Kırıkkale

8 mekandan 4 tanesi gösteriliyor

Kırıkkale Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler

Zengin kültürünün yanı sıra, yöresel yemekleriyle damağınıza hitap eder hem de aktiviteleriyle eğlenceli vakitler sunar Kırıkkale.

Kırıkkale’de yapılacaklar listenizde olması gereken çok şey var...

İlk olarak şehrin birbirinden güzel ve bol oksijenli yaylalarını mutlaka keşfetmelisiniz. Güzel bir yayla havası sizleri dinlendirmeye ve enerji depolamanıza fazlasıyla yardımcı olacak. Konaklama seçenekleri için uygun Kırıkkale otelleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Yapmanız gereken ikinci aktivite ise olta balıkçılığı… Kapulukaya Baraj Gölü ile Kızılırmak Vadisi’nde olta balıkçılığı yapabilirsiniz. Doğal bir güzellik arasında stresinizi üzerinizden atmak istiyorsanız, olta balıkçılığıyla mutlaka ilgilenmelisiniz.

Şehrin birbirinden güzel ve birbirinden özel kilim ve heybelerinin satıldığı çarşılara gidip kendinize ve sevdiklerinize yöresel kilimler alabilirsiniz.

Bu arada her yıl eylül ayında düzenlenen Karakeçili Uluslararası Kültür Şöleni’ne de dahil olup eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Şölen 15-16-17 Eylül arası gerçekleşmektedir.

Kırıkkale Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kırıkkale için ailelere uygun aktiviteler nelerdir?
Kırıkkale için ailelere uygun aktiviteler : Kırıkkale Kitap Fuarı, Macera Park Kırıkkale, Anadolu Hedef Okçuluk Kulübü, Kırıkkale konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Kırıkkale için ücretsiz yapılacak aktiviteler nelerdir?
Kırıkkale için ücretsiz yapılacak aktiviteler : Kırıkkale Kitap Fuarı, Macera Park Kırıkkale, Anadolu Hedef Okçuluk Kulübü, Kırıkkale konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Kırıkkale için kalabalık gruplara uygun aktiviteler nelerdir?
Kırıkkale için kalabalık gruplara uygun aktiviteler : Kırıkkale Kitap Fuarı, Macera Park Kırıkkale, Anadolu Hedef Okçuluk Kulübü, Kırıkkale konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Kırıkkale için çiftlere uygun aktiviteler nelerdir?
Kırıkkale için çiftlere uygun aktiviteler : Kırıkkale Kitap Fuarı, Macera Park Kırıkkale, Anadolu Hedef Okçuluk Kulübü, Kırıkkale konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Kırıkkale için aktiviteler nelerdir?
Kırıkkale için aktiviteler : Kırıkkale Kitap Fuarı, Macera Park Kırıkkale, Anadolu Hedef Okçuluk Kulübü, Kırıkkale konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.