Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Katrancı Koyu

+ 7 Fotoğraf
2.7/5
Ortalama
21 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Yorum / Değerlendirme

2.7/5
Ortalama
21 değerlendirme
Katrancı Koyu
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
24.08.2020
Misafir
İnsanları kapıya dikiyorlar
Fazla para kazanmışlık ve tokluk oluşmuş, güneşin tepede olduğu bir anda insanları kapıya dikiyorlar
5/5 Mükemmel
20.08.2019
Misafir
Gayet keyif aldık
Bayramda ailem ile gidip restoran bölümünü tercih ettim. Gayet keyif aldık.
1/5 Kötü
26.06.2019
Misafir
Konaklama yapmamış
Bizzat kendim gitmedim ama okuduğum yorumlarla gitmiş kadar oldum. Bu tesisin işletmecisinin çok ama çok acil değişmesi gerekiyor utanç verici bir kamp alanı yetkililerin bu yorumları okuyup biran evvel kilometrelerce uzak şehirlerden gelip tatil yapmayı düşünen insanlara yaşattıkları sıkıntıları gidermek için çalışmalılar. Bu tür işletmeler ülkemizin turizm geleceği için bir leke olarak görüyorum. Atatürk'ün bir sözü ile bitiriyorum. "Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır"
1/5 Kötü
26.04.2019
Soner kılıç
Daha önce yorum yapmış!
Tuvaletler pislik içinde rezalet kadın erkek tuvaleti yan yana üstü açık karşısı açık bizim ne dinimize ne kültürümüze yakışır diğer hatalar çok önemli değil işletmecinin elle tutulur hali yok belediye acil müdahale etmelidir.
0/5 Çok Kötü
26.04.2019
Soner kılıç
Çok pis
Tavsiye üzerine eşimle geldik. Belediyenin özel sektöre verdiğini öğrendik. İçler acısı şeyler. Öncelikle tuvaletler kadın-erkek yan yana, üstü açık. Karşıdan geçenler görebiliyor. Bu hangi dinde, kültürde var anlamış değiliz. Çok salaş, her yer pis, duş falan her yer. Kesinlikle tavsiye etmem. Giriş için aldıkları 24 TL’yi de helal etmiyorum.
Daha fazla yorum gör