Yanıklar Apartları

En iyi 11 apart otel, en uygun fiyatlar

Yanıklar Apart Otel Fiyatları

Muğla'nın Fethiye ilçesinde yer alan Yanıklar, yaz aylarında tatilcilere muhteşem bir deniz, dağ manzarası ve tertemiz bir nefes alanı sunuyor. Huzurlu tatilin adresi Yanıklar'da, konaklama seçeneği de oldukça fazla.

Fethiye merkezine 15 km uzaklıkta yer alan, ilçe merkezine yakın konumu ve kolay ulaşım olanakları nedeniyle de sıklıkla tercih edilen Yanıklar apart otelleri, samimi ve sıcak ortamı nedeniyle misafirlerden tam not alıyor. Genelinin market, restoran ve alışveriş noktalarına yakın olması ise en tesislerin dikkat çeken özelliklerinden biri.

Turkuaz rengi denizinin yemyeşil çam ormanlarıyla bütünleştiği Yanıklar, muhteşem doğa manzaralarıyla görenleri büyüsü altına alıyor.

Yanıklar apart otellerinin tesislere göre farklılık gösteren özellikleri olsa da, genelinin uygun bütçeli olması kalabalık arkadaş grupları ya da aileyle gelen konuklar için avantaj sağlıyor. Yanıklar apart otel fiyatları, bütçeyi sarsmayan bir aralığa sahip. Yıl içerisinde değişebilen fiyatları olmasına rağmen tesislerde erken rezervasyon olanakları bulunuyor. Siz de hemen şimdi sitemiz üzerinden bütçenize en uygun apart oteli bularak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Küçük bir yerleşim alanı olan Yanıklar, yıl içerisinde yerli turistler kadar yabancı turistlerin de yoğun ilgisiyle karşılaşır. Tertemiz bir kumsala sahiptir Yanıklar.

Adını bir dönem güreş sırasında rakibini ateşe atan ve suçu affedildikten sonra birkaç köy öteye giden bir güreşçinin lakabından alır. Güreşçi bu bölgeyi ilk keşfeden kişidir aynı zamanda.

Yanıklar'da otel sayısı çok fazla olmasa da yıl içerisinde bölgeye gelen tatilcilere yetecek kadar konaklama seçeneği bulunur. Yanıklar otelleri genellikle butik otel ve pansiyon tipi konaklama tesisleridir. Oteller genellikle denize yürüme mesafesinde yer alır.

Yanıklar otel fiyatlarını karşılaştıracak olursak, en uygun Yanıklar otel fiyatları pansiyonlara aittir. Diğer taraftan butik otel fiyatları pansiyonlara göre biraz daha yüksektir. Yanıklar otel fiyatları, her bölgede olduğu gibi yaz sezonunda artış gösterir. Kış sezonunda ise fiyatlarda düşüş görülür.

Yanıklar otel fiyatları nisan, mayıs, haziran temmuz ve ağustos aylarında 180-320 TL arasında değişirken, eylül ayının ortalarından itibaren fiyatlar 100-180 TL arasında seyir gösterir.

Yanıklar otel fiyatları sezonda yapılan kampanyalarla daha ekonomik hale gelir. Yanıklar otel fiyatları sayfamızı tıklayarak otel fiyatlarını karşılaştırabilir ve bütçenize en uygun konaklama tesisinde rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yanıklar Apart Otel Yorumları

1

Fethiye Oasis Village & Apart

Satı - 16 Temmuz 2019, Salı 11:33

Bulaşık makinesi çalışmıyor

7 Temmuz'da Fethiye Oasis Village & Apart'ta b3 villa eve giriş yaptık. Ev İslami, korunaklı diye ek ücret veriyorsun ama ev, her yerinden herkesin görmesine müsait. Havuz görevlisinin sen havuzda ya da güneşlenirken tepende bitmesi gibi. Evin içinde bulaşık makinesi çalışmıyor, çamaşır makinesi çalışmıyor, evi süpürmek için bir süpürge yok, banyo yapıyorsun, sular odalara kadar geliyor bir çekecek yok, mutfak eşyaları, tencere, tava o kadar kötü ki yemek yapacak bir şey yok. Kaşık, çatal artık siz tahmin edin. Dışarıda yemek yemek zorunda kalıyorsunuz, o da ayrı bir külfet tabi. Bir hafta boyunca tatil mi rezillik mi bilemedim. Çocuklar havuza giriyor, havluları yıkayacak makine çalışmıyor. Kirli havlularla bir hafta. İlgililere ulaşamıyorsun, ulaşsan da istediğin hiçbir şeyin yedeği yok. Örnek, havlu gibi. Bir de üstelik utanmadan çıkışta havlu eksik diye havlu parası kestiler. Gittiğimiz en rezil ötesi tatildi. Giderken yüz kere düşünün, yorumları okumadan gitmeyin. Kilometrelerce yol alıp tatilinizi rezil etmeyin. İslami villa diye insanları sömürüyorlar.