Giriş
25.05.22
Çıkış
26.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Tesis Türü

Otel

Konsept/Tema

Aile Dostu
Butik Otel
Şehir Oteli

Olanaklar

Resepsiyon

Sağlık ve Güvenlik

Güvenli Turizm Sertifikası

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

İnegöl Butik Otelleri:

İnegöl için 3 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Aile Dostu
3.8/5 Çok İyi
(6 değerlendirme)
İnegöl merkezine 770 m uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
720 TL
Odamax
760 TL
En uygun fiyat
720 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
720 TL
Otel
Şehir Oteli
4.3/5 Mükemmel
İnegöl merkezine 1.0 km uzaklıkta
Otelz.com
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
641 TL
Odamax
641 TL
En uygun fiyat
641 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
641 TL
Otel
Aile Dostu
4/5 Mükemmel
İnegöl merkezine 7.3 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
649 TL
Odamax
618 TL
En uygun fiyat
618 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
618 TL

İnegöl Butik Otelleri

Evliya Çelebi'nin Seyahatnamesi'nde "İrem Bağı" diye tanımladığı İnegöl, Bursa'ya bağlı gelişmiş bir ilçedir. 5000 yıllık tarihiyle birçok egemenliği ağırlayan İnegöl butik otelleri ve işletmeleriyle geleneği sürdürmeye devam ediyor. İnegöl butik otelleri fiyatları ile oldukça uygun bir tatil imkanı sağlıyor. Kültür kenti İnegöl butik otelleri en uygun seçenekleriyle sizleri de bu tarihi coğrafyayı görmeye davet ediyor.

Tarihte Ankedoma olarak anılan İnegöl tarihi evleriyle yılın her günü ziyarete açık. İl merkezine 32 km uzaklıkta olan İnegöl butik otelleri yerli turistlerin de uğrak noktası. Aynı zamanda havalimanına 25 km mesafede oluşu ile birçok noktadan misafirlerini ağırlayan İnegöl butik otelleri en uygun imkanlarla hizmet veriyor. İnegöl butik otelleri fiyatlarıyla da oldukça ilgi çekiyor. Bölgeyi ziyaret eden turistler İnegöl butik otelleri ile tatilin tadını çıkarıp 1 saatlik uzaklıktaki Gemlik ve Mudanya Liman'ı ile kolay ulaşım sağlayabiliyorlar. İstanbul, İzmir ve Ankara üçgenin ortasında yer alan İnegöl butik otelleri çevre illerden de yoğun talep görüyor. Siz de İnegöl butik otelleri fiyatlarını araştırarak uygun seçeneği belirleyebilirsiniz.

Hititler, Bitinyalılar, Bizanslılar ve birçok egemenliğin hüküm sürdüğü bu topraklar; Bursa'nın en büyük sanayi merkezini oluşturuyor. Bölgedeki tarihi eserler, camiler genellikle Osmanlı döneminden miras. Tarihi deneyimlemek isteyenler İnegöl butik otelleri fiyatlarını araştırarak tatil planı yapıyorlar. Evliya Çelebi'nin "garip dostu" olarak tanımladığı İnegöl halkı, yıllardır birçok milletle iç içe yaşam sürmüş, İnegöl butik otelleri samimi işletmecileri ile bu anlayışı hala sürdürmektedir. Bursa'nın en kalabalık ilçelerinden biri olan bölgede en uygun İnegöl butik otelleri fırsatlarını yakalamak için rezervasyonda son dakikaya kalmayın.

İnegöl Butik Otelleri Fiyatları

İnegöl Butik Otelleri

Marmara iklimi görülen bölge, yazları Akdeniz iklimine döner. Sıcak ve az yağışlı iklimiyle İnegöl butik otelleri sadece yaz aylarında değil yılın her günü ziyarete açıktır. Kervan yollarının kilit noktası olan İnegöl butik otelleri ilçenin her alanına dağılmış durumdadır. İnegöl butik otelleri fiyatları bu konumlara göre değişim göstermektedir.

Bölge ticari anlamda gelişmiş olduğu için iş seyahatleri sebebiyle İnegöl butik otelleri en uygun şekilde hizmet veriyor. Markalaşan "İnegöl mobilyası" bölgedeki fuarlara olan ilgiyi de arttırmış durumda. İş insanlarının uğrak noktası olan İnegöl butik otelleri fiyatlarıyla kaliteyi ekonomik şekilde yansıtma ilkesine bağlı kalıyorlar.

Tarihi İnegöl evlerini andıran İnegöl butik otelleri ziyaretçilerine zaman da bir yolculuk vadediyor. Genellikle oda kahvaltı hizmeti veren İnegöl butik otellerinde ayrıca restaurant ve kafe hizmeti de bulunabiliyor. Zira İnegöl butik otelleri zengin mutfaklarıyla da ilgi çekiyor. İnegöl Köfte bölgenin en meşhur yiyeceklerinden biri. Siz de öğlen ya da akşam yemeğiniz İnegöl butik otelleri fiyatlarında dahil olmasa bile mutlaka meşhur bir lokantada İnegöl köftesinin tadına bakın! Ayrıca bölgede doğal ürünlerin satıldığı köy pazarları yöresel lezzetlere erişimi mümkün kılıyor.

İnegöl butik otelleri ilçedeki camilere, kervansaraylara, han ve hamamlara yakın şekilde konumlanmıştır. Bölgenini koruma altına alınan tarihi çınarları İnegöl'ün sembolü haline gelmiştir.

İnegöl Gezilecek Yerler

İnegöl Gezilecek Yerler

Siz de İnegöl butik otelleri fiyatları araştırmasıyla en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz. İnegöl butik otelleri en uygun seçeneklerle seyahatinize uyum sağlar özellikte. İnegöl'deki en önemli turizm noktası şüphesiz kaplıcalardır. Romatizma ve idrar yolları gibi birçok hastalığa deva olan kaplıcalara İnegöl butik otellerinden ulaşım kolaydır. Bölgede yer alan İnegöl butik otelleri en uygun tatil imkanını sunma gayretiyle hizmet anlayışlarını geliştirmektedirler. İnegöl butik otelleri fiyatlarındaki avantajlar için sitemizi takipte kalın!

İnegöl butik otellerinde kalırken görmeniz gereken yerler:


  • İshak Paşa Cami
  • İnegöl Kent Müzesi
  • İnegöl Ormanları
  • Hilmiye Köyü
  • Oylat Kaplıcası, Mağarası ve Şelalesi

Rotanızı Bursa'ya çevirecekseniz Bursa Gezilecek Yerler yazımız da size fikir verecektir.

İnegöl butik otellerin yanı sıra kent oteli konseptindeki İnegöl Otelleri sayfasını da sitemizden inceleyebilirsiniz.

İnegöl Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İnegöl bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
İnegöl bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri İnegöl Butik Otelleri - Uygun İnegöl Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
İnegöl Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
İnegöl Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
İnegöl Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
İnegöl Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.

İnegöl Butik Otelleri Alt Bölgeleri

Oylat Otelleri
Daha fazla gör