Toplantı ve Organizasyon (2)
Poi (3)

Hamamayağı Kaplıcası

+ 5 Fotoğraf
2/5
Ortalama
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Hamamayağı Kaplıcası Hakkında

Samsun’un turizm açısından önemli bir noktasıdır Hamamayağı Kaplıcası. Kaplıcaların bulunduğu bölgede tesislerin bulunması ve piknik yapabilme imkânı, bölgenin özellikle yaz aylarında sıkça ziyaret edilmesini sağlıyor. Sadece yöre halkı değil, şehre gelen turistler de Hamamayağı Kaplıcası’na yoğun ilgi göstermektedir. Hamamayağı Kaplıcası, Ladik ilçesine 13 kilometre uzaklıktadır. Kaplıca suları mineraller bakımından oldukça zengindir. Hatta dünya üzerinde önemli kaplıcaların başında gelmektedir. Mineralli suların; romatizmaya, sinir hastalıklarına, nevrit ve nevraljiye şifa olmaktadır. Samsun’un Ladik ilçesindeki Hamamayağı Kaplıcası, içerisinde bulunduğu tesisleri ve piknik alanlarıyla sizleri bekliyor.Keyifli bir konaklama için, Samsun otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

2/5
Ortalama
4 değerlendirme
Hamamayağı Kaplıcası
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
24.08.2018
Akomcan
Kalabalık ve hijyenik değil
Havuz ve hamam günübirlik gelenlere açık olduğundan çok kalabalık ve hijyenik değil. Kapasitesinin çok üstünde havuza giriş var. Hamamda da 1-2 saat sıra beklemek zorundasınız, hiç 4 yıldızlı otel standartlarında değil.
0/5 Çok Kötü
17.04.2018
Misafir
Hijyenden haberleri yok
Çok pis. Hiç yakışmıyor güzel ülkemize. Hijyenden haberleri yok maalesef. Yazık.
2/5 Ortalama
11.07.2016
Yunus Emre
Kaplıcaya meraklı olanlar için kaplıca suyu gerekli sıcaklıkta değildi. Hamamında su çok az akıyordu. Kaplıca havuzu zaten küçüktü. Sırf kaplıcaya gittiğimiz için memnun kalmadık. Gece vakti yolu karanlıktı. Ama piknik yeri ve mesire alanı güzeldi. 10 üzerinden 4 puan verdim. Bunun yerine [mekan=ladik-golu]Ladik Gölü[/mekan] kenarında piknik yapmak daha mantıklı.
5/5 Mükemmel
26.09.2014
Misafir
hamamayagi kaplicasi
Yolları mükemmel. Piknik alanları ve otelleri güzel ve uygun. Suyun sıcaklığı insan sıcaklığı ile aynı olup birçok derde deva. Aile için birebir. Araba için park sorunu yok. Yazın gidilirse Akdağ Yaylası ve ~Ladik Gölü~ gezilebilir.

Konum

Haritada gör