Gümbet Barlar Sokağı

+ 7 Fotoğraf
2.8/5
Ortalama
2 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Gümbet Barlar Sokağı Hakkında

Bodrum’un hareketli ve meşhur mahallelerinden biri olan Gümbet, merkeze yalnızca 3 km mesafede yer almaktadır. Tıpkı Bodrum merkezi kadar ilgi gören beldenin; denizi, plaj yolu ve hareketli gece hayatı ziyaretçilerine unutulmaz bir seyahatin kapılarını açar. Kısa sürede Bodrum Barlar Sokağı ile yarışır konuma gelen Gümbet Barlar Sokağı, oldukça renkli ve hareketli bir eğlence anlayışı sunmaktadır. Sıra sıra dizilmiş eğlence mekanları özellikle de akşamüzeri gün batımına doğru hareketlenmeye başlayıp, sabaha kadar sürmektedir. Gümbet Barlar Sokağı’nda ışıl ışıl görünümüyle kafeler, barlar ve restoranlar birbirinden farklı tarzda müzik anlayışına sahiptir. Sizi en iyi yansıtan ortamla ve müzikle tanışabileceğiniz mekanlarda sevdiklerinizle güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Gündüzleri Gümbet’in plajlarında denizin keyfini çıkarırken akşamları da soluğu Gümbet Barlar Sokağı’nın cıvıl cıvıl sokağında alarak doyasıya eğlenebilirsiniz. Ayrıca sokakta pek çok ünlü ismin konser verdiği popüler mekan yer almaktadır. Seyahatiniz boyunca Bodrum merkeze oldukça yakın olan hatta merkeze göre nispeten sakin olan Gümbet’i ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. Bodrum için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Gümbet otelleri ile Bodrum otelleri[/url adresini ve [url=https://www.neredekal.com/bodrum/]Bodrum gezilecek yerler adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorum / Değerlendirme

2.8/5
Ortalama
2 değerlendirme
Gümbet Barlar Sokağı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
20.07.2019
Nebile Albayrak
İşletmeler kötü, insanalar saygısız
Kaliteli, eğitimli, kültürlü, saygılı ve saygın insanın konaklamasının vakit geçirmesinin mümkün olmadığı yer Gümbet. İşletmeler berbat, turizm anlayışı ile alakası olmayan saygısız, küstah, sapkın, pis kokan bir yer.
5/5 Mükemmel
17.06.2014
Misafir
Gümbet Barlar Sokağı
Gece hayatı oldukça hızlı ve eğlenirken saatlerin nasıl geçtiğini anlamadığınız bir yer. Genellikle yabancı turistlerin ziyaret ettiği sokak pek fazla Türkler tarafından ziyaret edilmiyor. Çok fazla alkol alındığı ve gece geç saatlere kadar açık olduğu için kız arkadaşınızla veya eşinizle gitmemekte fayda var.