Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Çınarlı Köyü Gezilecek Yerler

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Çınarlı Köyü Plajı

"Biraz daha titizlik"

"Kadıoğlu Market'e uğramayın"

7.0

Misafir yorumu

2 yorum

Çınarlı Köyü Tarihi Mekanlar

Çınarlı Köyü gezinizde gezilecek yerler ve tarihi mekanlar hakkında detaylı bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Gezinizi daha verimli kılmak için editörlerimiz tarafından hazırlanan bilgileri inceleyerek Çınarlı Köyü gezinizi planlayabilirsiniz.

Çınarlı Köyü bölgesinde yer alan tarihi yerler, yapılacak aktiviteler, yemek yenilecek mekanlar hakkında Çınarlı Köyü sayfamızda paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Gezinizle ilgili görüşlerinizi sayfamıza ekleyerek, sizden sonra gidecek olan gezginlere önerilerde bulunabilirsiniz. Keyifli bir Çınarlı Köyü gezisi dileriz.

2 Kullanıcı Yorumu
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
2
10
Çınarlı Köyü Plajı
Çınarlı Köyü Plajı
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye
Biraz daha titizlik

-

Bu kadar çok yanlış bilginin olduğu başka bir site yok sanırım. Birisi köyün 65 yıllık marketine laf atar, site admini denen kişi 5 km'lik mesafeyi 33 km yazar. Biraz daha titizlik. Ben bu adada yaşıyorum ve bu köyde yaşıyorum; ama bu yaptığınıza saygı duyamıyorum. Yazık.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
2
4
Çınarlı Köyü Plajı
Çınarlı Köyü Plajı
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye
Kadıoğlu Market'e uğramayın

-

Çınarlı köyü denizi harika, sessiz sakin huzurlu bir ortam isteyenler için ideal bir yer. Yalnız ada girişindeki Kadıoğlu Market'e uğramayın derim!!!! Kartla sigara almak istediğimizde 25 kuruş fazladan alacaklarını söylediler ve yasal olmayan bu ücrete de itiraz ettiğimizde bizi cehalette suçladı, marketin sahibi hanımefendi!! Peşin para teklif ettik kendilerine bunun akabinde sigarayı alabilmek için, ben size bu ürünü satmıyorum diyecek kadar da müşteriye karşı tutumları olumsuz. Gideceklerin haberi olsun derim...G enel olarak ada güzel ama gidilebilecek bir tatil yeri olup dinlenmek stres atmak için ideal...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)