Balya Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Balya Hakkında

Balya Gezilecek Yerler

Balya Otel Fiyatları

Balıkesir'in şirin ilçesi Balya, nüfusu düşük olsa da hem şifalı suları hem de tarihi Kadıköy Kalesi ile yıl içerisinde çok sayıda turist çekmeyi başarıyor…

Bağlı olduğu Balıkesir il merkezine yaklaşık 50 km uzaklıkta yer alan Balya, kimi kaynaklara göre hakkında kesin tarihi bulgular bulunmayan gizemli yerleşim birimlerinden biri olsa da bazı kaynaklar ise bunun tam tersini savunmakta ve Antik Çağ'a kadar uzanan köklü bir tarihi olduğuna yer vermektedir. Balıkesir'in az nüfuslu ilçelerinden bir olan Balya, bugün özellikle şifalı sularından faydalanmak isteyen ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Bünyesinde hatırı sayılı konaklama birimi olan ilçe aynı zamanda ziyaretçilere uygun fiyatlı seçenekler sunmaktadır. Geneli termal tesis olarak hizmet veren Balya otelleri yıl boyunca hem iş hem de turistik amaçlı ziyaretler için oldukça uygundur.

Geneli oda-kahvaltı olarak hizmet veren Balya otelleri, sabah kahvaltılarını açık büfe ya da kontinental olarak servis etmektedir. Bazı tesisler ise sabah-akşam olmak üzere yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir. Aile ile konaklamaların yanı sıra kalabalık gruplar için de uygun olan oteller tüm bu özelliklerin yanı sıra sauna ve SPA gibi olanaklara da ev sahipliği yapmaktadır.

Tamamen ziyaretçilerin ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilen Balya otelleri genellikle dört mevsim aralıksız hizmet vermektedir. Bu tesisler bağlı olduğu Balıkesir il merkezine araçla oldukça kısa bir mesafede yer alması nedeniyle konuklara avantaj sağlamaktadır.

Balya otel fiyatları ise özelliklerine ve sunduğu hizmetlere göre değişkenlik gösterse de geniş bir yelpazeye sahiptir. Resmi tatillerde ve bahar aylarında fiyatlarında artış gösterebilen bu tesisler geneline bakıldığında uygun fiyatlı olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Siz de seyahat öncesi sitemiz üzerinden güncel 2019 Balya otel fiyatlarını araştırarak bütçenize en uygun oteli seçebilirsiniz.

Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Balya Otel Yorumları

5

Aytaç Termal Otel

Mustafa - 12 Haziran 2019, Çarsamba 08:30

Kahvaltı daha kaliteli olmalı

Muhteşem bir doğa, güzel bir tesis, güzel insanlardan oluşan güler yüzlü personel. Ancak bütün bu güzellikleri örten kalitesiz açık büfeler. Çeşitten ziyade kaliteye önem verilmeli. Havuzların kullanımı rastgele, temiz tutulması için çabalar yetersiz. Bozuk musluklar.