Sapanca Otel Seçenekleri

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Konaklama Önerileri Alper Kaya

Sapanca Otel Seçenekleri
Sapanca güzergâhı; Sapanca Gölü ve Maşukiye başta olmak üzere açık havada ziyaret edilebilecek, doğasıyla keşfedilecek destinasyonları oldukça bol olan bir rota. Siz de bu keşifler için adım atmaya karar verdiyseniz, Sapanca'da kalınacak otel arayışına girmeniz oldukça doğal.

İşte bu yazıda, amaçlarınıza göre Sapanca'da kalabileceğiniz oteller hakkında size bazı ipuçları sunmak istiyoruz…

Yılın Her Döneminde Sapanca'ya Gidebilecek Olanlara: NG Sapanca

Sapanca Otel Seçenekleri90 bin metrekarelik, geniş sıfatıyla dâhi ifade etmenin az kalacağı bir alana konuşlanan NG Sapanca; yemyeşil bir doğanın tam içinde yer alıyor. Tesiste infrared sauna, kar çeşmesi, fin saunası ve hamam gibi sağlık turizminin birer paydaşı olan alanların yanı sıra kadın, erkek ve karma olmak üzere üç ayrı havuz, çocuk sanat atölyesi, çamaşırhane, çocuk kabul edilen hamam gibi bir otelden beklenebilecek pek çok alan bulunuyor.

10 toplantı salonunun bulunduğu tesis; gerek iş gerekse turistik seyahatlerde Sapanca'ya yılın her dönemi yolu düşebilecek olanları ağırlıyor . Siz de NG Sapanca hakkında detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Büyüleyici Bir Manzara Arayanlara: Sapanca View Otel

Sapanca Otel SeçenekleriSakin ve sessiz bir tesiste, yeşil ağaçlar arasında ve dışarıda göz alabildiğine Sapanca Gölü manzarasıyla kafa dinleyebileceği birkaç güne ihtiyacı olanlar için Sapanca View Otel bölgenin neredeyse alternatifsiz bir tesisi konumunda.

Odaların tasarımından, uçsuz bucaksız görünen havuzunun gökyüzüyle buluşurcasına konumlandırılmasına dek her detayında özenin saklı olduğu Sapanca View Otel'e daha detaylı bakmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Dağ Evi Atmosferini Merak Edenlere: Sahra Kütük Evleri

Sapanca Otel SeçenekleriDoğa ile gerçek anlamda iç içe bir tatil yapmayı planlayanlar için dağ evi konseptiyle tasarlanmış, geniş arkadaş gruplarına da yetecek kadar oda ve alana sahip olan Sahra Kütük Evleri'nde her odada olmazsa olmaz şömineler ve doğada ATV ile safari imkânı konaklayanları bekleyen ayrıcalıklardan sadece bazıları.

Tesis, genel olarak hayvan dostu olarak ifade edilmekle birlikte İstanbul'a 140 kilometrede yer alan konumuyla günübirlik kaçışlarda da eşsiz bir destinasyon özelliği taşımakta… Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sapanca'ya İş Seyahati Planlayanlara: Elite World Sapanca

Sapanca Otel Seçenekleri500 odası ve beş kattan oluşan geniş bir tesis olmasının yanı sıra Elite World Sapanca, bir iş seyahatini doğanın tam ortasında gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Sapanca Gölü ile ormanların bir araya geldiği bir noktada mevzilenmiş olan tesiste yüzme havuzu, aquapark, tenis sahası ve bisiklet alanları da bulunmakta.

İş seyahatlerinin en büyük handikapı, özellikle Sapanca gibi turistik nitelikli bölgeler söz konusu olduğunda şehir merkezinde otel bulmanın zorluğudur. Elite World Sapanca ise bu zorluğun tam tersine, neredeyse tam olarak Sapanca'nın merkezinde yer almakta! Otele göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Siz de Sapanca'daki bütün otellere şimdi göz atmak isterseniz
bu sayfayı inceleyebilirsiniz. "Sapanca'da bir tatil nasıl geçer?" diye düşünenlerdenseniz de Sapanca'da Yapılabilecek Aktiviteler içeriğimize göz gezdirmeyi unutmayın!

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)