Şanlıurfa Otel Rehberi

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Alper Kaya

Şanlıurfa Otel Rehberi
Tarihi geçmişi bir yana gastronomi konusunda da dillere destan şehirlerimizden birisi olan Şanlıurfa, asırlardır sahip olduğu yerleşim yeri olma özelliğiyle tarihi açıdan köklü ve görkemli mekânlara sahip. Mistik ve hayalet şehir Halfeti, Dünyadaki tüm ezberleri bozan Göbeklitepe, efsanevi hikayesi ile Balıklı Göl gibi hem kültürel hem de tarihi miraslara ev sahipliği yapan Şanlıurfa, seyahat anlayışı gerek tarihi keşifler yapmak isteyen, gerek lezzet turizmi üzerine gezen, gerekse sadece yeni şehirler görmek için seyahat eden herkese hitap eden bir şehir. Şanlıurfa seyahat planlarınızı yaparken konaklama seçeneklerini incelemek isterseniz, Şanlıurfa Otel Seçenekleri arasından sizler için seçtiklerimize göz atmaya ne dersiniz?

Şanlıurfa Merkezinde: Şanlıurfa Uludağ Hotel

Şanlıurfa Otel Rehberiİş seyahatleri veya kısa şehir turları söz konusu olduğunda şehir merkezinde otel tercih edenler ağırlıktadır. Şanlıurfa da oldukça geniş bir bölgeye yayılmış olmasına rağmen, şehir merkezinde konaklama alternatifleriyle yüzleri gülümseten bir şehrimizdir. Bu oteller arasında akla gelen ilk adreslerden birisi Şanlıurfa Uludağ Hotel. Şehir merkezinde vakit geçirmek isteyenler için ideal bir konaklama tesisi.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Etrafı Keşfetmeye İçin: Siverek Hasan Çelebi Hotel

Şanlıurfa Otel Rehberi''Şehir merkezinde olmasa da olur, yeter ki konforlu olsun'' diye düşünen veya Şanlıurfa'yı Nemrut Dağı başta olmak üzere civarını keşfederek tanımak isteyenler için Siverek'te yer alan Siverek Hasan Çelebi Hotel tavsiye edilebilir. Sekiz katlı, 46 odalı bu tesiste bütün odalarda balkon ve çalışma masası da bulunması cabası. Havaalanına yaklaşık 40 kilometre mesafede olan Siverek Hasan Çelebi Hotel, talep hâlinde ücret karşılığında havaalanı transfer servisi de sunmaktadır. Tesisi inceleyerek rezervasyon işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Butik Otellerden Şaşmayanlara: Elçi Konağı Butik Otel

Şanlıurfa Otel RehberiButik otellerin sahip olduğu ruha saygı duyan, maksimum 10 odalı butik otellerde konaklamayı tercih eden seyyahlar için; Şanlıurfa şehir merkezinde yer alan ve adının hakkını verecek biçimde tarihi bir konak görünümüne sahip olan Elçi Konağı Butik Otel nokta atışı bir tercih. Dış görünümünün harikuladeliği ve avlusunun muazzam bir açık hava şölenine sahip oluşu sizi otelden ayrılma konusunda biraz zora sokacağa benziyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Göbeklitepe'yi Keşfetmeye Hazır Olun: Göbeklitepe Çadır Saray

Şanlıurfa Otel RehberiFilmlere, dizilere, romanlara ve araştırmalara konu olan Göbeklitepe'yi yakından görmek; hatta Göbeklitepe yakınlarında konaklamak isteyenler için, tam da bu tarihi mekânın ruhuna ve atmosferine uygun olarak tasarlanmış bir konaklama tavsiyemiz var: Göbeklitepe Çadır Saray. Açık havanın tam ortasında, göz alabildiğine yeşil bir araziye konumlanmış olan Göbeklitepe Çadır Saray otantik tasarımı ve detaylarıyla da sizi büyülemek için hazır.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Hayvan Dostu Bir Tesis: Beyzade Konak Hotel

Şanlıurfa Otel RehberiSadık dostunu, evini paylaştığı patili arkadaşını seyahatlerinde de yanından ayıramayan gezginlerin sayısı son dönemde oldukça arttı. Tabii, hal böylece hayvan dostu tesislere de rağbet arttı. Şanlıurfa'da yer alan Beyzade Konak Hotel, ‘hayvan dostu' bir tesis olarak Şanlıurfa'daki seyahatinizde size hizmet vermektedir.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

581 TL

En Uygun Fiyata Git
Şanlıurfa Otel RehberiSiz de Şanlıurfa Otelleri sayfamızı ziyaret etmek, bölgede bulunan tüm oteller arasından kendi tercihinizi yapmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)