Siverek Otelleri

En iyi 3 otel, en uygun fiyatlar

Siverek Otel Fiyatları

Siverek, Şanlıurfa'nın merkez ilçesinden sonra en büyük ilçesidir.

Siverek; Türkiye Cumhuriyeti'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Şanlıurfa'nın merkez ilçesinden sonra büyük ilçesidir. Urfa'nın kuzeydoğusunda yer alan Siverek; batıda Adıyaman Kahta, batıdan kuzeye doğru uzanan Atatürk Baraj Gölü, kuzeyde ise Gerger, Çermik ve Çüngüş, doğuda Diyarbakır, güney doğusunda ise `Mardin, Viranşehir ve Hilvan ilçeleri ile çevrilidir.

Siverek tüm yıl boyunca gerek iş için gerekse de tatil için gelen ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Gelenler ise konaklamada öncelikli olarak Siverek otelleri kategorisinde yer alan otelleri tercih etmektedir. Siverek otelleri kategorisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller tüm yıl açık olup misafirlerini ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 3 Siverek Oteli

Siverek Otel Siverek

Otel - Siverek - 2 Misafir Yorumu

Siverek otel Şanlıurfa ili Siverek ilçesi şehir merkezindedir. Otelimiz Turizm bakanlığı denetimli olup üç yıldızlı bir oteldir. 44 oda 90 yatak kapasiteli olup üç adet family suite odası mevcuttur. 120 kişilik restaurant ve 50 kişilik TV salonu bulunmaktadır. Şanlıurfa havaalanına 60 Diyarbakır havaalanına 83 Kahta feribot İskelesine 35 Karacadağ kayak merkezine 50 KM mesafededir. Doğal aile ortamında sunmuş olduğu hizmetlerle bölgenin seçkin otellerindendir ... Siverek otel Şanlıurfa ili Siverek ilçesi şehir merkezindedir. Otelimiz Turizm bakanlığı denetimli olup üç yıldızlı bir oteldir. 44 oda 90 yatak kapasiteli olup üç adet family suite odası mevcuttur. 120 kişilik restaurant ve 50 kişilik TV salonu bulunmaktadır. Şanlıurfa havaalanına 60 Diyarbakır havaalanına 83 Kahta feribot İskelesine 35 Karacadağ kayak merkezine 50 KM mesafededir. Doğal aile ortamında sunmuş olduğu hizmetlerle bölgenin seçkin otellerindendir

Daha Fazla Bilgi»

Çelebi Otel Siverek

Otel - Siverek - 1 Misafir Yorumu

Çelebi Otel Şanlıurfa ili Siverek ilçesi şehir merkezindedir. Otelimiz Turizm bakanlığı denetimli olup üç yıldızlı bir oteldir. 46 oda olmak üzere toplam 90 yatak kapasiteli olup 4 adet suite odası mevcuttur.

150 kişilik restaurant bulunmaktadır. Şanlıurfa havaalanına 60 km Diyarbakır havaalanına 85 km Kahta feribot İskelesine 35 Karacadağ kayak merkezine 50 km mesafededir. Doğal aile ortamında sunmuş olduğu hizmetlerle bölgenin seçkin
... Çelebi Otel Şanlıurfa ili Siverek ilçesi şehir merkezindedir. Otelimiz Turizm bakanlığı denetimli olup üç yıldızlı bir oteldir. 46 oda olmak üzere toplam 90 yatak kapasiteli olup 4 adet suite odası mevcuttur.

150 kişilik restaurant bulunmaktadır. Şanlıurfa havaalanına 60 km Diyarbakır havaalanına 85 km Kahta feribot İskelesine 35 Karacadağ kayak merkezine 50 km mesafededir. Doğal aile ortamında sunmuş olduğu hizmetlerle bölgenin seçkin otellerindendir

Daha Fazla Bilgi»

Hasan Çelebi Hotel Siverek

Otel - Siverek - 1 Misafir Yorumu

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde yer alan Hasan Çelebi Hotel, konforlu bir şehir oteli olarak hizmet vermektedir.

Hasan Çelebi Hotel'in tüm odalarında; balkon, çalışma masası, çay-kahve makinesi, eşya dolabı, kasa, klima, mini bar, mikrodalga fırın, direkt telefon ve uydu TV yer almaktadır. Odalarda yer alan özel banyolar; saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Hasan Çelebi Hotel'de misafirlere
... Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde yer alan Hasan Çelebi Hotel, konforlu bir şehir oteli olarak hizmet vermektedir.

Hasan Çelebi Hotel'in tüm odalarında; balkon, çalışma masası, çay-kahve makinesi, eşya dolabı, kasa, klima, mini bar, mikrodalga fırın, direkt telefon ve uydu TV yer almaktadır. Odalarda yer alan özel banyolar; saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Hasan Çelebi Hotel'de misafirlere özel bir otopark alanı ve ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Tesisin resepsiyonu 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Ek ücret karşılığında çamaşırhane, kuru temizleme, oda servisi ve ütü hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Hasan Çelebi Hotel, havaalanına 40 km mesafededir. Talep doğrultusunda ücretli olarak havaalanı transfer servisi sağlanabilmektedir

Daha Fazla Bilgi»

Siverek Otel Yorumları

10

Hasan Çelebi Hotel

Ferhat ali BUCAK - 7 Kasım 2017, Salı 19:23

Güzel, temiz, uygun

Güzel, temiz, uygun otel, tavsiye ediyorum. Sabah kahvaltısı yöresel açık büfe. Hele spor salonu on numara. Yıldıza değer bir otel.

10

Siverek Otel

murat - 6 Mart 2015, Cuma 02:36

Harika

Işıltılı ve güzel.