Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Siverek Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Siverek Otelleri

Siverek için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Siverek Otelleri

Siverek Otelleri

Siverek Otelleri

Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan Şanlıurfa'nın ilçesi olan Siverek, yıl boyunca düzenlemiş olduğu çeşitli kültürel etkinliklerle misafirlerin beğenisini kazanıyor. Şire Üzüm Festivali'nden Geleneksel Karakeçili Bahar Şenlikleri'ne ve hatta Siverek Kültür ve Sanat Festivali'ne ev sahipliği yapan ilçe, Şanlıurfa'nın da merkezden sonra en büyük ilçesi oluyor. Dolayısıyla her yıl binlerce yerli ve yabancı ziyaretçiye festivallerle birlikte keyifli bir tatilin kapılarını aralıyor.Karacadağ'ın eteğinde kurulan Siverek, çöl ve karasal iklime sahip. Batısına Adıyaman'ı, kuzey batısına Atatürk Baraj Gölü'nü, kuzeyine Çermik'i, Gerger'i ve Çüngüş'ü, doğusuna ise Diyarbakır ile Mardin'i alan Siverek pek çok kültüre de ev sahipliği yapıyor. Siz de bu kültürlere tanık olabilir, burada gözlerden uzak bir tatile hazır olabilirsiniz.Tatil rotanızı Şanlıurfa Siverek olarak belirlediğiniz takdirde karşınıza kaliteli ve konforlu konaklama tesisleri çıkıyor. Pek çok alternatifi bünyesinde barındıran Siverek otelleri sayısız imkanlarını misafirlerine sunmayı ihmal etmiyor. Gün içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz donanımları ve materyalleri bulunduran otellerde konaklayabilir, gereksinimlerinizi giderebilirsiniz. Güler yüzlü ve samimi personeller eşliğinde özenle hazırlanan otellerin arasında kent otellerinden 3, 4 ve 5 yıldızlı otellere hatta termal otellere varana kadar çok sayıda farklı özellikli otelleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda Siverek'teki otellerin hemen hemen hepsi Turizm Bakanlığı'nın denetiminde hizmet veriyor. Kaliteli ve konforlu konaklamayı misafirlerinin ayağına kadar getiren otellerde siz de konaklayabilir, otellerin misafirlere sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Siverek Konaklama

Siverek Konaklama

Nice kültürel etkinliğe ev sahipliği yapan Siverek, her yıl yerli ve yabancı binlerce turisti ağırlamayı başarıyor. Siz de Siverek'te gözlerden uzak bir tatil yapabilir, tüm yılın yorgunluğunu bu sayede atabilirsiniz. Siverek, iş merkezlerini, restoranları ve kafeleri bünyesinde barındırdığı için gün içerisinde yapabileceğiniz aktiviteler de çoğunlukta. Siverek'te isterseniz uzun uzadıya tatil planları yapabilir veya ilçeye bir hafta sonu kaçamağı düzenleyebilirsiniz. Her tatil anlayışına hitap edebilen ilçe iş seyahatlerine de olanak sağlıyor. Burada işlerinizi aksatmadan yürütürken aynı zamanda keyifli zaman geçirip iş stresinizi üzerinizden atabilirsiniz.Siverek'e geldiğinizde karşınızda çok sayıda konaklama tesisiyle karşılaşabilirsiniz. Siverek konaklama pek çok alternatifi misafirleriyle buluşturuyor. Çeşitli özellikleri de oteller aracılığıyla misafirlere sunan Siverek'te siz de unutulmayacak bir tatil yapabilir, otellerin sayısız imkanlarından yararlanabilirsiniz. Eğer iş seyahati dolayısıyla Siverek'teyseniz hem ekonomik hem de konforlu konaklama için kent otellerini tercih edebilirsiniz. Tüm yıl boyunca lüks ve kaliteli bir tatilin hayalini kurduysanız eğer 3, 4 ve 5 yıldızlı otelleri tercih edebilir, otellerin pek çok aktivitelerini değerlendirebilirsiniz. Bunların yanı sıra Siverek'te şifalı kaynak sularının yer aldığı oteller de bulunuyor. Siverek termal otel mineral bakımından oldukça zengin olan kaynak sularına ev sahipliği yapıyor. Termal suların ise kadın rahatsızlıklarından solunum sıkıntılarına, nevrit hastalığından bel fıtığına varana kadar çok sayıda hastalığın tedavisinde iyileştirici güce sahip olduğu biliniyor. Aynı zamanda termal otellerde SPA, masaj ve hamam gibi hizmetler de bulunuyor. Siz de sizi rahatlatacak olan bu otellerde konaklayabilir, keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Siverek tüm cazip olanaklarıyla siz değerli misafirlerini bekliyor.

Siverek Otel Fiyatları

Siverek Otel Fiyatları

Keyifli zaman geçirebileceğiniz ve gözlerden uzak bir tatil yapabileceğiniz Siverek'e isterseniz hava yoluyla isterseniz de kara yoluyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Hava yoluyla kısa bir yolculuk yapmak istiyorsanız eğer Siverek'e en yakın konumda bulunan Şanlıurfa Gap Havalimanı'nı kullanabilirsiniz. Kara yolunu tercih ettiğinizde ise sizleri keyif dolu bir seyahat bekliyor.Tatil rotanızı Siverek olarak belirlemeniz halinde karşınıza kaliteden ödün vermeyen konaklama tesisleri çıkıyor. Pek çok alternatifi bünyesinde barındıran otellerden birini zevkleriniz ve bütçeniz doğrultusunda seçebilirsiniz. Bu kapsamda Siverek otel fiyatları bazı etmenler çerçevesinde değişiklik gösterebiliyor. Otellerin fiyat aralığını belirleyen etmenler şu şekilde sıralanabilir:

  • İlçenin şifalı kaynak suların faydalanmak istiyorsanız termal özellikli otelleri tercih edebilirsiniz. Termal oteller misafirlerine farklı fiyat aralığı sunabiliyor.
  • Fiyatta önemli rol oynayan bir diğer etmen ise otellerin donanımı oluyor. 3, 4 ve 5 yıldızlı oteller gibi lüks donanımlara sahip olan oteller farklı fiyatlandırmaya tabii tutuluyor.
  • Her dönem tatil yapabileceğiniz Siverek'te seçmiş olduğunuz dönem fiyatta etkili oluyor. Yaz ve kış aylarında, resmi tatillerde otellerin farklı fiyatlarıyla karşılaşabilirsiniz.
  • Hem otellerin ekonomik fırsatlarından faydalanmak hem de tatil planınızı dönem öncesinden çizmek istiyorsanız otellerin erken rezervasyon avantajlarına göz atabilir, dönem içerisinde gelişebilecek olumsuzlukları böylelikle engelleyebilirsiniz.

Siverek Gezilecek Yerler

Siverek Gezilecek Yerler

Huzurlu ve dingin tatil yapabileceğiniz Siverek'te gezebileceğiniz tarihi yerler bulunmuyor ama Siverek'in yakın çevresinde gezip görebileceğiniz, keşfe çıkabileceğiniz pek çok nokta bulunuyor. Siverek'e gelmişken ekonomik konaklama yapmak istiyorsanız Siverek ucuz otel seçeneklerine göz atabilir, gün içerisinde ise tarihi yerlere ve doğal güzelliklere geziler düzenleyebilirsiniz.Siverek'in yakın çevresinde gezebileceğiniz yerler ve yapılacak aktiviteler şu şekilde sıralanabilir:

  • Hz. İbrahim'in hikayesine eşlik eden ve kutsal sayılan Balıklı Göl'e gidebilirsiniz. Burada efsaneleri dinlerken aynı zamanda anı ölümsüzleştirmek adına fotoğraflar çekilebilirsiniz.
  • Balıklı Göl platosunda bulunan Sipahi Pazarı'na gidebilirsiniz. Pazar halk arasında kilimciler ve halıcılar çarşısı olarak da biliniyor. Aynı zamanda Sipahi Pazarı'nın bir özelliği de bulunuyor. Pazar, 400 senedir her sabah dualarla açılıyor.
  • İnşa tarihini henüz bilinmeyen ama mimari dokusuyla misafirlerini büyüleyen Kızlar Sarayı'na gidebilirsiniz. Sarayda Süryanice yazıtlar da bulunuyor. Siz de bu tarihe tanıklık edebilir, tarihin izlerini burada sürebilirsiniz.

Siz de bu güzelliklere tanıklık edebilir, Siverek'te huzurlu ve dingin bir tatil yapabilirsiniz. Konforlu ve bir o kadar da kaliteli konaklama tesisleriyle Siverek siz değerli misafirlerini bekliyor.

Siverek Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Siverek için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Siverek otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Siverek otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.