Kış Tatili İçin Afyondaki En Kaliteli 8 Termal Otel, Afyonkarahisar

Kış Tatili İçin Afyondaki En Kaliteli 8 Termal Otel

4 Yorum

Konaklama Önerileri Editor

Kış Tatili İçin Afyondaki En Kaliteli 8 Termal Otel
Yaz mevsiminin sona ermesi ve güneşin yavaş yavaş yüzünü çevirmesi ile birlikte sıcak denizler yerini sıcak termal havuzlara bırakıyor.
Yaz boyunca güneşin tadını çıkardınız, arkadaşlarınızla deniz kenarında bol bol eğlendiniz, sevgilinizle romantik bir tatil geçirdiniz, kısaca harika bir yaz sezonu yaşadınız. Şimdi de önümüzdeki yazı beklemeye başladınız değil mi? Bize göre tatil için güneşe gerek yok, termal oteller ve kayak mevsimi için yeni bir tatil sezonu başlıyor. : )
Aşağıdaki satırlarda sizlere bu mevsim herkesin tercih ettiği, bu aralar Neredekal.com'un en çok ziyaret eden sayfaları arasında yer alan termal otellerden bahsedeceğiz. Otellerimizi termal turizmde en çok tercih edilen bölge olan Afyon'dan sizler için seçtik.

Sandıklı Termal Park Otel

Afyon'un en çok tercih edilen termal tesisleri arasında yer alan Sandıklı Termal Park Otel, 2000 yıllık Sandıklı Hüdai Kaplıcaları'ndan akan sağlık dolu sularıyla misafirlerini ağırlıyor. Banyo, çamur banyosu, buhar teneffüsü gibi birçok farklı şekilde kullanabileceğiniz kaplıca suları ile adeta vücudunuzun yeniden doğmasını sağlıyorsunuz. Otelde sağlık personelinin de bulunduğunu belirtelim.
Sandıklı TermalSandıklı Termal Park Otel

Korel Thermal Resort Clinic & Spa

5 yıldızlı Korel Thermal Resort Clinic & Spa'da hem kalite, hem konfor hem de sağlık bir arada bulunuyor. Lezzetli yemekleri, personelinin yakından ilgisi ile bu otelde size kalan tek şey dinlenmek. Eğlenerek ruhunuzu dinlendirmek isterseniz eğer animasyon, bowling, sinamo, bilardo gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.
Korel TermalKorel Thermal Resort Clinic & Spa

Anemon Afyon Spa Convention Center

Türkiye'nin en iddialı termal tesisleri arasında gösterilen Anemon Afyon Spa Convention Center, şehir merkezine 8 km mesafede yer alıyor. Sunduğu termal hizmetlerin yanı sıra, kongre salonları ile de öne çıkan tesis, iş gezileri için de çokça tercih ediliyor. Farklı ve modern bir mimariye sahip tesiste vücudunuzu dinlendirecek, oteli farklı kılan dekorasyonu ile klasik termal tatillerden farklı bir tecrübe yaşayacaksınız.
Anemon Termal AfyonAnemon Afyon Spa Convention Center

Palas Premium Termal

Palas Premium Termal, Afyon'un Gazlıgöl ilçesinde bulunuyor ve termal suyunu Gazlıgöl Kaplıcaları'ndan sağlıyor. Toplam 130 adet odası bulunan tesiste termal sudan birçok farklı şekilde yararlanabiliyorsunuz. Buhar banyosu, rasul banyosu, sauna, Türk hamamı gibi seçenekler mevcut. Termal faydalarının yanında tesis aynı zamanda büyük toplantı salonları ile büyük iş gezileri için de tercih edilebilir.
Palas Termal AfyonPalas Premium Termal

Dündar Termal Otel

Afyon'da bulunan termal tesisler daha çok 5 yıldızlı kategorisinde hizmet verirken, Dündar Termal Otel villa konsepti ile diğerlerinden ayrılıyor. Villaların her biri 5 yıldız konforunda olup, Özel Korel fizik ve Tedavi Merkezi'ne de çok yakın konumda bulunmaktadır. Dündar Termal Otel'de konaklamanın ayrıcalıklarından biri, size ait mutfak kullanımı olacaktır. Bu sayede dilediğiniz yemeği hazırlayabilir, ailenizle daha özel zaman geçirebilirsiniz.

Çakmak Marble Otel Afyon

Afyon Merkez'de yer alan Çakmak Marble Otel Afyon, tepe üzerinde yer almaktadır ve sahip olduğu manzara ile ünlüdür. Afyon Kalesi'ne yakı bir konumda bulunan tesis 5 yıldızlı kategoride hizmet vermektedir. Otelde yorgunluk atabileceğiniz Türk hamamı ve saunaların yanı sıra özel aile banyoları bulunmaktadır. Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan Çarkmak Marble Otel Afyon, geniş restoranı ve sahip olduğu büyük toplantı salonları ile iş toplantıları için de tercih edilebilir.

Oruçoğlu Termal Otel

Termal tesis denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Oruçoğlu Termal Otel, Türkiye'nin ilk beş yıldızlı otelleri arasında yer alıyor. Haliyle misafir ağırlamadaki tecrübesinin de oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Güler yüzlü hizmetiyle öne çıkan Oruçoğlu Termal Otel'de fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinde de fizyoterapistler hizmet veriyor. Hem sizin hem de büyükleriniz için adeta bir ihtiyaç haline gelen termal tatilinizi Oruçoğlu Termal Otel'de değerlendirebilirsiniz.
Oruçoğlu Termal AfyonOruçoğlu Termal Otel
4 Kullanıcı Yorumu
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
4
/

-

Lütfen fiyatlarınızı bildirin.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
4
/

-

Bodrum'a da bekleriz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
4
/

-

Fiyatlarla ilgili bilgi verir misiniz?

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
4
/

-

Nurten Hanım, Tayfun Bey; termal otellerin fiyatları tarihlere göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, otelin tanıtım sayfasına giderek fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Popüler Blog Başlıkları

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)