Afyonkarahisar Butik Otelleri

En iyi 56 butik otel, en uygun fiyatlar

Afyonkarahisar Butik Otel Fiyatları

Termal turizm deyince ilk akla gelen şehirlerimizden biri olan Afyonkarahisar'da konaklama yapabileceğiniz çok sayıda butik otel yer alıyor…

Tüm bunların yanı sıra Afyonkarahisar, ülkemizin en önemli ve en popüler termal merkezlerinden biri. Öyle ki, şifalı suları ve jeotermal kaynakları ile son yıllarda termal turizmi bir hayli gelişti Afyonkarahisar'ın. Son yıllarda özellikle kaplıcaları ile çok sayıda turist ağırlayan Afyonkarahisar'da, otel seçenekleri de her geçen gün artıyor.

Afyonkarahisar'da konaklama yapabileceğiniz çok sayıda otel mevcut ancak bunlar içerisinde Afyonkarahisar butik otelleri farklı konseptleriyle ön plana çıkıyor. Genel olarak Çay ilçesinde sıklıkla rastladığımız Afyonkarahisar butik otelleri, sahip oldukları termal ve SPA özelliklerinin yanı sıra, açık büfe kahvaltı, konforlu konaklama birimleri gibi pek çok olanak da sunuyor misafirlerine.

Afyonkarahisar butik otelleri, uygun fiyatları dolayısıyla fazlasıyla tercih ediliyor. Her gelir düzeyine hitap eden Afyonkarahisar butik otel fiyatları, oldukça uygun seçeneklerle çıkıyor karşımıza. Elbette ki otelin sağladığı olanaklar ve misafirlerine sunduğu hizmet kalitesi gibi unsurlar Afyonkarahisar butik otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Ancak her bütçeye uygun bir butik otel bulabilmek mümkün Afyonkarahisar'da. Genel olarak 2019 Afyonkarahisar butik otel fiyatlarının ortalama 110 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, yakın bir zaman içerisinde herhangi bir sebepten dolayı Afyonkarahisar'a gitmeyi planlıyorsanız eğer, Afyonkarahisar butik otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Afyonkarahisar butik otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Afyonkarahisar butik otellerini ve Afyonkarahisar butik otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.Afyonkarahisar Otel Fiyatları

Türkiye'nin kaplıca bakımından zengin bir şehri olan Afyonkarahisar, yıl içerisinde binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Tarihi, doğası ve kültürü oldukça zengindir Afyonkarahisar'ın. Her adımda eski bir kalıntı görebilirsiniz benzersiz doğası içerisinde. Ören yerleri, vadiler, camiler, kaleler, manastırlar ve kaplıca bölgeleri zengin bir ziyaretçi potansiyeline sahiptir.

Türkiye'nin kaplıca bakımından zengin bir şehri olan Afyonkarahisar, yıl içerisinde binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Afyonkarahisar, yılın her mevsimi ziyaret gören bir şehir olduğu için birçok konaklama tesisine sahiptir. Otellerin geneli yılın her mevsimi hizmet verir. Afyonkarahisar otellerinin büyük bir çoğunluğu termal otel olurken, bungalow otel, kent oteli, lüks otel, apart otel ve pansiyon tipi hizmet veren konaklama tesisleri de mevcuttur.

Afyonkarahisar otel fiyatlarını geçmiş yıllarla kıyasladığımızda 2019 yılında çok fazla yükselme olmamıştır. Afyonkarahisar otel fiyatları yaz ve kış sezonları arasında çok fazla farklar bulunmamaktadır. Yaz sezonunda Afyonkarahisar otel fiyatları 120-250 TL arasında değişirken, bu fiyatları eylül ayının sonlarına doğru 70-140 TL arasında seyir gösterir.

Termal otel ve lüks otel kategorisindeki konaklama tesisleri diğer işletmelere göre biraz daha pahalıdır.

Afyonkarahisar'daki otel fiyatlarını etkileyen en önemli faktörler arasında seçeceğiniz oda tipi vardır. Aynı zamanda oda kahvaltı veya her şey dahil tercihlerinize göre fiyatlar değişim gösterebilmektedir. Söz konusu fiyatlara genellikle oda kahvaltı hizmeti dahilken, her şey dahil sistemde fiyatlar bir tık yukarı çıkar.

Afyonkarahisar'daki otel fiyatları her bütçeye hitap etmekle birlikte, belli dönemler dışında doluluk oranına pek fazla ulaşmaz. Yine de erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Çünkü erken rezervasyonla daha erken bir konaklama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Afyonkarahisar otel fiyatları sayfamızı tıklayarak Afyonkarahisar'daki oteller hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Afyonkarahisar Butik Otel Yorumları

1

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları

Hasan Aloğlu - 8 Ocak 2019, Salı 03:13

İlk ve son olacak

Sizler e tavsiyem hiç evinizde çıkıp buralara kadar zahmet etmeyin. Görüp görebileceğiniz en berbat rezalet vasat bir yer yer. Gelmeden önce rezerve yapıyorsun bilgilendirme yok. Geldiğimizde bize odaların sıcaklığına bakmak ister misin diye bir soru sordular. Tabi bizde anlamadık ne olabilir ki petekler yanıyor, sıcak su var. Ooo tamam dedik. Meğerse akşam beli oluyormuş. Çok şikayet edilince ondan sormuşlar. Madem bunu biliyorsunuz. 3 koca aile çıkıp gelmişiz. Bunu gelmeden söyleseniz, her taraf akıyor, rutubet. Saat kaç olmuş yatamıyorum. Soğuk geçtim odanın daha doğrusu 3 odanın da aynı ya. Ayıptır varsa en güzel odanız söyleyin insanlara. Eğer yok derlerse müşterinin kendi hatası olur en azından. Kimse bu kadar yolu tepip sizle 50-100 lira fark için tartışmaz. Bu kadar sıkıntı çekeceğime ben en iyisi hangisiyse verin kardeşim dediniz de bizim mi yok çektik. İlk ve son olacak.

9

Gazlıgöl Kaplıcaları

ramazan - 28 Şubat 2018, Çarsamba 22:14

Hijyenik ve termal su

Gazlıgöl'de yeni açılan Coşkun Termal, şifanın tek adresi temiz, hijyenik ve termal suyuyla.