Kapadokya'da Pitoresk Taşlarla Süslü Bir Avlu: Villa Columba, Konaklama Önerileri

Kapadokya'da Pitoresk Taşlarla Süslü Bir Avlu: Villa Columba

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Kapadokya'da Pitoresk Taşlarla Süslü Bir Avlu: Villa Columba

Anadolu'nun en gizemli yörelerinden olan Kapadokya Ürgüp'te yer alan Villa Columba Butik Hotel, otantik dokusu ile yörede şık bir tatil anlayışı sunuyor...

1885 yılında zengin iş adamları için aile rezidansı olarak inşa edilen Villa Columba Butik Hotel, eski bir Rum konağı, günümüzde ise 7 odalı bir butik otel hizmet veriyor. Her biri birbirinden farklı konseptlere sahip odalarını ise orijinal antik eşyalar süslüyor.

Villa Columba Butik Hotel’in odalarında konaklamak ayrı bir keyif ama otelin mutfağında ise bir yemek şöleni veriliyor her gün. Geleneksel Türk mutfağının en özgün yiyeceklerini tadabileceğiniz bu otelde dolu dolu bir tatil yaşayacaksınız.

Villa Columba Butik Hotel’in doğal taşlarla döşeli avlusunda servis edilen yemeklerinin tadına baktıktan sonra dışarıda biraz gezip, çevreyi tanımak isterseniz dağ bisikleti, balon uçuşları ve semah gösterisi gibi etkinliklerden birinde bulabilirsiniz kendinizi.

Villa Columba

Kapadokya tatilinizde dinlenmek ve dinlenirken de bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, kültürünü en yakından hissedebileceğiniz Villa Columba Butik Hotel’e çevirebilirsiniz rotanızı. Nisan ve kasım ayları arasında hizmet veren bu tesiste konaklamak için rezervasyonunuzu erkenden yaptırın…

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)