Kapadokya Otel Seçenekleri

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Alper Kaya

Kapadokya Otel Seçenekleri
Balon turları, harika doğası, tarihi ve doğal yapıları ile Kapadokya; özellikle yerli gezginler için birden fazla kez seyahat edilebilecek destinasyonlar arasında. Turizm konusunda yoğun ilgiye mazhar olması sayesinde konaklama konusunda da geniş seçeneklere sahip. Kapadokya otelleri arasından tercih edebileceğiniz bazı adresleri sizinle bu yazımızda paylaşmak istiyoruz. Ancak siz bütün Kapadokya otellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz!

Her Adımında Kapadokya Olsun, Diyenlere: MDC Cave Hotel

Kapadokya Otel SeçenekleriGerek dış tasarımının bölgenin doğal dokusunu yansıtması gerekse odaları peribacalarının içinden fırlamış gibi tasarlanmış oluşuyla MDC Cave Hotel, Kapadokya seyahatinizde yapabileceğiniz en özel tercihlerden birisi. Üstelik otel bünyesinden balon turu ve günlük gezi organizasyonlarına katılabilmeniz de cabası.

MDC Cave Hotel

  Otel
 • Ürgüp /
 • Kapadokya /
 • Nevşehir
0850 600 39 96

Tesis Fiyatı

03 Temmuz 2022 giriş oda fiyatı

2563 TL

En Uygun Fiyata Git

Mağara Otel Konseptini Seçenlere: Agarta Cave Hotel

Kapadokya Otel SeçenekleriKapadokya bölgesinde konaklayacaksanız, mağara otel konseptini mutlaka duymuş olmalısınız. Bunlar, Kapadokya'nın doğal yapısını birebir yaşamanızı sağlayan; özel olarak tasarlanmış oteller. Tıpkı Agarta Cave Hotel gibi! Avanos'ta bulunan Agarta Cave Hotel; Kapadokya balon turu yapanların mutlaka üzerinden geçtiği, kahvaltı sırasında bir önceki gün sokakta karşılaştığınız birisini balona binmiş bir şekilde gökyüzünde görebileceğiniz eşsiz bir konuma sahip.

Agarta Cave Hotel

  Otel
 • Avanos /
 • Kapadokya /
 • Nevşehir
0850 602 46 57

Tesis Fiyatı

03 Temmuz 2022 giriş oda fiyatı

1600 TL

En Uygun Fiyata Git

Otelim Merkezde Olsun, Şehri Ben Keşfederim Diyenlere: Dream of Cappadocia Hotel

Kapadokya Otel SeçenekleriNevşehir merkezinde olan, ancak gerek tasarımı gerek ambiyansıyla Kapadokya'nın peribacalarında bir gece geçiriyormuş gibi hissedeceğiniz Dream of Cappadocia Hotel bir kaya otel konseptiyle, dokuz odalı butik bir otel olarak inşa edilmiş. Aşk Vadisi, Kızıl Vadi, Güvercinlik Vadisi ve tabi ki Erciyes Dağı manzarasıyla güne başlarken gerçekten Kapadokya rüyasının içinde hissetmemek elde değil!

Dream of Cappadocia Hotel

  Otel
 • Merkez /
 • Kapadokya /
 • Nevşehir
0850 600 82 39

Tesis Fiyatı

03 Temmuz 2022 giriş oda fiyatı

1500 TL

En Uygun Fiyata Git

Klasik Tarzda Otelleri Seçenlere: Yıldız Hotel Kapadokya

Kapadokya Otel SeçenekleriElbette, doğa ile iç içe bir seyahatte klasik tarzda bir otelde konaklamayı seçebilirsiniz. Hele ki bu otel havaalanı servisinden çamaşırhaneye, araba kiralamadan kasa imkanına kadar dört dörtlük yan hizmetlere sahipse… Ürgüp'te yer alan Yıldız Hotel Kapadokya otelleri arasında bu tarzda, klasik olarak nitelendirebileceğimiz otellerin başında geliyor.

Yıldız Hotel Kapadokya

  Otel
 • Ürgüp /
 • Kapadokya /
 • Nevşehir
0850 600 31 97

Tesis Fiyatı

03 Temmuz 2022 giriş oda fiyatı

600 TL

En Uygun Fiyata Git

Açık Hava, Temiz Doğa Meraklılarına: Gamirasu Cave Hotel

Kapadokya Otel SeçenekleriKapadokya'da geçirdiğiniz her anın açık havada, doğa ile iç içe olmasını tercih ediyorsanız; oldukça geniş bir alana yayılan Gamirasu Cave Hotel'i inceleyebilirsiniz. Büyük odalarıyla, dışarıdan göründüğü kadar görkemli bir konaklama olanağı sunan Gamirasu Cave Hotel'de özellikle gece, dışarıda yürürken ışıklarla bezeli ortamın büyüsüne kapılmamak çok zor… Üstelik bir de bonus: Bu otel, hayvan dostu.

Gamirasu Cave Hotel

  Butik Otel
 • Ürgüp /
 • Kapadokya /
 • Nevşehir
0850 600 31 97
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)