Neredekal.com

Kapadokya Otel Seçenekleri

Paylaş
Alper Kaya  
Eklenme: 22 Eylül 2021
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Kapadokya Otel Seçenekleri
Balon turları, harika doğası, tarihi ve doğal yapıları ile Kapadokya; özellikle yerli gezginler için birden fazla kez seyahat edilebilecek destinasyonlar arasında. Turizm konusunda yoğun ilgiye mazhar olması sayesinde konaklama konusunda da geniş seçeneklere sahip. Kapadokya otelleri arasından tercih edebileceğiniz bazı adresleri sizinle bu yazımızda paylaşmak istiyoruz. Ancak siz bütün Kapadokya otellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz! Her Adımında Kapadokya Olsun, Diyenlere: MDC Cave Hotel Kapadokya Otel Seçenekleri

Gerek dış tasarımının bölgenin doğal dokusunu yansıtması gerekse odaları peribacalarının içinden fırlamış gibi tasarlanmış oluşuyla MDC Cave Hotel, Kapadokya seyahatinizde yapabileceğiniz en özel tercihlerden birisi. Üstelik otel bünyesinden balon turu ve günlük gezi organizasyonlarına katılabilmeniz de cabası.
Otel
Hayvan Dostu
Neredekal Değerlendirme4.6/5 Mükemmel
(59 değerlendirme)
Ürgüp, Kapadokya, Nevşehir
Tatilsepeti.com
%30 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
2.717 TL
Mağara Otel Konseptini Seçenlere: Agarta Cave Hotel Kapadokya Otel Seçenekleri

Kapadokya bölgesinde konaklayacaksanız, mağara otel konseptini mutlaka duymuş olmalısınız. Bunlar, Kapadokya’nın doğal yapısını birebir yaşamanızı sağlayan; özel olarak tasarlanmış oteller. Tıpkı Agarta Cave Hotel gibi! Avanos’ta bulunan Agarta Cave Hotel; Kapadokya balon turu yapanların mutlaka üzerinden geçtiği, kahvaltı sırasında bir önceki gün sokakta karşılaştığınız birisini balona binmiş bir şekilde gökyüzünde görebileceğiniz eşsiz bir konuma sahip.
Otelim Merkezde Olsun, Şehri Ben Keşfederim Diyenlere: Dream of Cappadocia Hotel Kapadokya Otel Seçenekleri

Nevşehir merkezinde olan, ancak gerek tasarımı gerek ambiyansıyla Kapadokya’nın peribacalarında bir gece geçiriyormuş gibi hissedeceğiniz Dream of Cappadocia Hotel bir kaya otel konseptiyle, dokuz odalı butik bir otel olarak inşa edilmiş. Aşk Vadisi, Kızıl Vadi, Güvercinlik Vadisi ve tabi ki Erciyes Dağı manzarasıyla güne başlarken gerçekten Kapadokya rüyasının içinde hissetmemek elde değil!
Klasik Tarzda Otelleri Seçenlere: Yıldız Hotel Kapadokya Kapadokya Otel Seçenekleri

Elbette, doğa ile iç içe bir seyahatte klasik tarzda bir otelde konaklamayı seçebilirsiniz. Hele ki bu otel havaalanı servisinden çamaşırhaneye, araba kiralamadan kasa imkanına kadar dört dörtlük yan hizmetlere sahipse… Ürgüp’te yer alan Yıldız Hotel Kapadokya otelleri arasında bu tarzda, klasik olarak nitelendirebileceğimiz otellerin başında geliyor.
Açık Hava, Temiz Doğa Meraklılarına: Gamirasu Cave Hotel Kapadokya Otel Seçenekleri

Kapadokya’da geçirdiğiniz her anın açık havada, doğa ile iç içe olmasını tercih ediyorsanız; oldukça geniş bir alana yayılan Gamirasu Cave Hotel’i inceleyebilirsiniz. Büyük odalarıyla, dışarıdan göründüğü kadar görkemli bir konaklama olanağı sunan Gamirasu Cave Hotel’de özellikle gece, dışarıda yürürken ışıklarla bezeli ortamın büyüsüne kapılmamak çok zor… Üstelik bir de bonus: Bu otel, hayvan dostu.

Benzer Yazılar

Aquapark Bulunan Termal Oteller

Aquapark Bulunan Termal Oteller

Seyhan Ahen 
27.01.2023
Aile Havuzu Bulunan Termal Oteller

Aile Havuzu Bulunan Termal Oteller

Seyhan Ahen 
27.01.2023
Assos Kartal Yuvası

Assos Kartal Yuvası

Anonim 
08.11.2010