Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Oda Özellikleri (2)
Restoran (1)
Genel Görünüm (12)
15 Fotoğraf
Giriş
01.07.22
Çıkış
02.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
398 TL

376 TL

%6 Tasarruf
En uygun fiyat: Otelz.com
376 TL
TatilBudur.com
500 TL
Diğer Oda Fiyatlarını Gör
'Güzel'
'Süper'
'Harika'
'Mükemmel'

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Çay Mah. Ulucami Cad. 98.Sok. No. 22 İskenderun/Hatay
Haritada gör
Giriş
01.07.22
Çıkış
02.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Aykut Palas Otel
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
'Güzel'
'Süper'
'Harika'
'Mükemmel'

Otel Hakkında

Aykut Palas Otel, Akdeniz Bölgesi
Otel Bilgileri
Giriş Saati
14:00
Çıkış Saati
12:00
Tesis Oda Sayısı
45

Bilmekte Fayda Var

Giriş Saati

14:00

Çıkış Saati

12:00

Kum Özelliği

Kum

Covid Tedbir Bilgisi

Enfeksiyon Semptom Ölçme ve İzleme Protokolü bulunmaktadır Tesis Bünyesinde Ozon ve ULV Makineleri ile periyodik dezenfeksiyon sağlanmaktadır Genel Alan Havalandırma Sisteminde Kirli Hava Tahliye Özelliği bulunmaktadır Periyodik açık ve kapalı alan dezenfeksiyonu yapılmaktadır Gym, fitness, hamam, sauna gibi kapalı aktivite alanları kapalı tutulmaktadır Genel alanlarda dezenfektan bulunmaktadır Genel Alan ve Asansörlerde Covid-19 Önleyici Önlemlere dair Uyarı ve Yönergeler Bulunmaktadır Tesis Genelinde Sağlık Bakanlığından onaylı temizlik ürünleri kullanımı sağlanmaktadır Olası Salgın Hastalık sürecini yönetecek bir yönetici bulunmaktadır. Depo ve Gıda Güvenliği denetimi bulunmaktadır Tesis Genelinde Sağlık Bakanlığından onaylı koruyucu ekipman kullanımı sağlanmaktadır İşletme Personelinin Misafirlerle fiziksel temasını sıfıra indirmek üzere ekipman ve iş planlaması mevcuttur. Personel tarafından kullanılan araç gereçleri sürekli ve düzenli dezenfekte edilmektedir Önbüro Personeli Sosyal Mesafe ve Koruyucu Malzeme destekli olarak korunmaktadır Misafirlere Maske temin edilmektedir Oda Havalandırma ve Dinlendirme Prosedürü Uygulanmaktadır Odalar Doğal Havalandırma İçin Uygun Teknik özelliklere Sahiptir (Balkon , Açılır Cam) Oda İklimlendirme Sisteminde Kirli Havalandırmayı Tahliye altyapısı bulunmaktadır Odada tek kullanımlık buklet malzemesi sağlanmaktadır Günlük Oda Temizliği Uygulanması Misafir Tercihine göre uygulanmaktadır Tekstil Sarf ürünleri 90 derece sıcaklıkta yıkanmaktadır Odalarda Tesis Bünyesinde Alınan Önlemlere dair Uyarı ve Bilgilendirme Formları Bulunmaktadır Kumanda, Sabun Makinesi vb gibi yoğun temas içeren ekipmanların sterilizasyonuna dair bir prosedür bulunmaktadır Kat Hizmetleri ve Servis Personeline eldiven ve maske kullanımı sağlanmaktadır. İşletme Personeli Düzenli Olarak Semptom Kontrolüne Tabi tutulmaktadır İşletmenin Acil Durum Eylem Planı Bulunmaktadır Personele Coronavirüs ve tedbirleri eğitimi verilmektedir Olası Enfeksiyon Şüphesi Durumunda Güvenli İzole Odası Bulunmaktadır Günlük denetim ve kontrol listelerinin hazırlanması

Genel Uyarılar

Bu otel kredi kartı kabul etmektedir.

Ödeme Yöntemi

AMERICAN_EXPRESS,MASTERCARD,VISA

Evcil Hayvan

Yok

Restoran Sayısı

1

Konum

Haritada gör
Aykut Palas Otel
398 TL
376 TL
%6 Tasarruf

Sıkça Sorulan Sorular

Aykut Palas Otel için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Aykut Palas Otel için 1 gecelik ortalama fiyat 376 TL - 641 TL aralığındadır.
Aykut Palas Otel için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Aykut Palas Otel odalarında Oda Servisi, Kasa, Minibar, Klima, Ses Yalıtımı bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Aykut Palas Otel için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Aykut Palas Otel için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Aykut Palas Otel için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Aykut Palas Otel için popüler tesis özellikleri; Resepsiyon, Sigara İçme Alanı, Kuru Temizleme, Araba Kiralama, Restoran olmasıdır.
Aykut Palas Otel için tesis giriş ve çıkış saatleri kaçtır?
Aykut Palas Otel tesisi için 14:00 giriş, 12:00 çıkış yapılmaktadır.