Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Hatay Sultan Sofrası

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Kebap + 3
Bu restaurant menüleri Kebap,Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
2.8/5
Ortalama
6 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

2.8/5
Ortalama
6 değerlendirme
Hatay Sultan Sofrası
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
12.02.2017
Gönül
Sadece cebiyle ilgilenen bir yer olmuş
Antakya’ya yıllar sonra yurtdışından gidip de maalesef ki burada yemek yiyelim dedik. Yemeğin içinden kıl (ya da kısa erkek saçı) çıktığını ve değiştirilmesini rica ettik ve sağ olsunlar çevirdiğimiz tabağın da hesabını ödettiler. Zaten hesabı ödeme sırasında fişi gösterip çekmeleri bir oluyor. Yılların getirdiği bir özgüven var ve bu da işi daha az ciddiye almalarının göstergesi. Müşteri memnuniyetinden çok sadece cebiyle ilgilenen bir yer olmuş. Bir daha asla Hatay Sultan Sofrası. Gidelim mi diyenlere gitmeyin demek tavsiyem.
5/5 Mükemmel
12.03.2016
Törehan Türel
Hatay’da daha iyisi yok
Hatay’da yöresel tatlar ve sulu yemek-ev yemeği tarzında gidilecek en iyi yer. Servis de harika, lezzetler de gayet güzel. Önermeyen olunca şaşırdım açıkçası, Hatay’da daha iyisi yok bu konuda. Özel kebapçılar var elbet, künefe için de daha güzel yerler de var ama bu tarzda daha iyisi yok Hatay’da.
5/5 Mükemmel
12.03.2016
Törehan Türel
Hatay’da daha iyisi yok
`Hatay`’da yöresel tatlar ve sulu yemek-ev yemeği tarzında gidilecek en iyi yer. Servis de harika, lezzetler de gayet güzel. Önermeyen olunca şaşırdım açıkçası, Hatay’da daha iyisi yok bu konuda. Özel kebapçılar var elbet, künefe için de daha güzel yerler de var ama bu tarzda daha iyisi yok Hatay’da.
4/5 Mükemmel
06.02.2015
Fatih Işık
Süper bir mekan
Süper bir mekan. Tavsiye ederim.
1/5 Kötü
27.04.2014
Tuğba Şimşek
İstanbul'daki Hatay sofrası daha iyi
Çok büyük umutlarla gittim fakat çok büyük hayal kırıklığına uğramış oldum. Sırf Hatay yemeklerinin yöresel tatlarına bakmaktı amaç. İstanbul'daki Hatay Medeniyetler Sofrası sizi Hatay'da hissettiriyor. Hatay lezzetlerine orada doyabilirsiniz. Hatay'ın merkezindeki Hatay Sultan Sofrası herhangi bir restoranttan ibaret. Benim gibi şehir dışından gelip de Hatay lezzetlerini tatmak isterseniz Sultan Sofrası'na gitmeyin. İstanbul'a gidin. Asıl Hatay orada çünkü.
Daha fazla yorum gör

Konum

Haritada gör