Hatay Kral Künefe

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Tatlı
Bu restaurant menüleri Tatlı mutfak türünden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
4/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Hatay Kral Künefe Hakkında

H. Kral Künefe olarak 12 yıldan beri faaliyette olup, Hüyük kardeşler tarafından Antakya’da faaliyet göstermektedir. Hatay Festivallerinde ve özel günlerdede yapmış olduğumuz etkinliklerden dolayı halkımızın beğenisini kazanarak sizlere daha iyi hizmet etmek üzere faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Nisan 2007’den itibaren online ortamda siz değerli müşterilerimizin siparişlerini Türkiye’nin her yerine ulaştırabilip, bu damak tadını aynı tazelikte elde edebilme imkanını gerçekleştirmekteyiz. Hiçbir yerde şubemiz yoktur. İsim benzerliği olan müesseselerden hukuki olarak işlemlerimiz devam etmektedir. Bilgilerinize sunulur.

Yorum / Değerlendirme

4/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Hatay Kral Künefe
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
10.03.2019
Kemal Uğurlu
Künefesi kral
Künefesi gerçekten kral! Bir arkadaş buraya yazmış şerbeti için glikoz diye; ama Kral Künefe yetkililerine sorduk bu iddiayı, “Şerbeti alın, analiz ettirin.” dediler. O kadar güveniyorlar kendilerine. Hiç bir zaman glikoz kullanmadıklarını söylediler. Tavsiye ederim. Paket olayı da çok güzel. Yurtdışına bile götürebilirsiniz dediler. Kaymaklısı efsane!
2/5 Ortalama
13.08.2016
Salih Taner YILDIRIM
Gerçek künefe yemek istiyorsanız Çınaraltı
Gerçek künefe yemek istiyorsanız Çınaraltı tek adres kaldı. Şerbetleri bozarak glikoz katan tüm yerleri kınıyorum. Maalesef Hatay Kral Künefe de bu kervana katılanlardan!
5/5 Mükemmel
12.02.2016
Misafir
On numara beş yıldız
Künefeyi yedim. Çok sevdim. On numara beş yıldız.