Hatay Kral Künefe

  • Hatay / Antakya
  • Köprübaşı Ulucamii Minaresi Karşısı

Hatay Kral Künefe

H. Kral Künefe olarak 12 yıldan beri faaliyette olup, Hüyük kardeşler tarafından Antakya'da faaliyet göstermektedir. Hatay Festivallerinde ve özel günlerdede yapmış olduğumuz etkinliklerden dolayı halkımızın beğenisini kazanarak sizlere daha iyi hizmet etmek üzere faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Nisan 2007'den itibaren online ortamda siz değerli müşterilerimizin siparişlerini Türkiye'nin her yerine ulaştırabilip, bu damak tadını aynı tazelikte elde edebilme imkanını gerçekleştirmekteyiz. Hiçbir yerde şubemiz yoktur. İsim benzerliği olan müesseselerden hukuki olarak işlemlerimiz devam etmektedir. Bilgilerinize sunulur.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Künefesi kral
10

-

Künefesi gerçekten kral! Bir arkadaş buraya yazmış şerbeti için glikoz diye; ama Kral Künefe yetkililerine sorduk bu iddiayı, “'Şerbeti alın, analiz ettirin.”' dediler. O kadar güveniyorlar kendilerine. Hiç bir zaman glikoz kullanmadıklarını söylediler. Tavsiye ederim. Paket olayı da çok güzel. Yurtdışına bile götürebilirsiniz dediler. Kaymaklısı efsane!

3
Gerçek künefe yemek istiyorsanız Çınaraltı
4

-

Gerçek künefe yemek istiyorsanız Çınaraltı tek adres kaldı. Şerbetleri bozarak glikoz katan tüm yerleri kınıyorum. Maalesef Hatay Kral Künefe de bu kervana katılanlardan!

3
On numara beş yıldız
10

-

Künefeyi yedim. Çok sevdim. On numara beş yıldız.