Avşa Adası feribot saatleri ve seferleri.

Avşa Adası Feribot Seferleri

Feribot seferlerini araştırmadan ve size en uygun tarifeyi seçmeden Avşa Adası tatil planınızı tamamlamayın.

Avşa Adası Feribot Seferleri

Feribot seferlerini araştırmadan ve size en uygun tarifeyi seçmeden Avşa Adası tatil planınızı tamamlamayın.
Marmara Bölgesi'nin en popüler tatil noktalarından biri olan Avşa Adası'na ulaşım İstanbul, Tekirdağ, Balıkesir gibi farklı şehirlerden feribotlar ile sağlanıyor. Yıl boyunca devam eden Avşa Adası feribot seferleri yaz aylarında artıyor.

Avşa Adası feribot seferleri İstanbul'dan; Yenikapı ve Bostancı'dan hareketli İDO feribotlarıyla yapılıyor. Yaz tarifesinde seferler hafta içi ve hafta sonu iki defa karşılıklı olarak yapılıyor. İsytanbul'dan aynı zamanda Silivri'den de Avşa'ya feribot seferleri düzenleniyor.

İstanbul'dan hareket eden feribotlar yaklaşık 3 saat sonra Avşa Adası'na varıyor. Ferbiotlar Avşa'dan önce Marmara Adası'na uğruyorlar.

Marmara Bölgesi'nde Avşa'ya Balıkesir Erdek'ten ve Tekirdağ'dan da feribot seferleri düzenleniyor.

Hava ve mevsim şartlarına göre saatleri ve sefer sayıları değişen Avşa feribot seferleri için detaylı bilgiye İDO'nun web sitesinden erişebilirsiniz.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Yazlık almayı düşünüyorum

-

Sevgili dostlar, Avşa Adası bilmediğim gitmediğim bir bölgemiz. Adadan yazlık almayı düşünüyorum fakat tereddütlerim var. İstediğin saatte ulaşım aracı bulamamak sıkıntılı. Kumu, güneşi, havası mükemmel diyorlar ama yaşamak lazım. Bilen dostlar yazarsa sevinirim. Saygılarımla dostlar.