Ataşehir bölgesinde mutlaka yapılması gerekenler.

Ataşehir Aktiviteleri

Anadolu yakasının en modern görünümlü ve gelişmiş bölgelerinden biri olan Ataşehir düzenli yapılaşması, alışveriş merkezleri, kafe ve restoranları, spor alanları ve merkezi konumu ile ideal bir yaşam alanı sunmaktadır.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Ataşehir Görülecek Yerler

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Ataşehir Görülecek Yerler - Ataşehir En İyi 10 Yapılacak Şey

Anadolu yakasının en modern görünümlü ve gelişmiş bölgelerinden biri olan Ataşehir düzenli yapılaşması, alışveriş merkezleri, kafe ve restoranları, spor alanları ve merkezi konumu ile ideal bir yaşam alanı sunmaktadır.
Anadolu yakasında, 2008 yılından bu yana ilçe statüsünde yer alan Ataşehir, hem İstanbul’un hem de Türkiye’nin en kapsamlı uydu kent projelerinden biridir. Modern ve gelişmiş konut ve iş merkezi projelerinin birbiri ardına hayata geçtiği İstanbul Ataşehir bölgenin yeni yüzünü temsil etmektedir.

Ataşehir geziniz sırasında yapmanızı önerdiğimiz şeyler şöyle:

Ataşehir, Anadolu yakasının iki gözde alışveriş merkezi olan Palladium AVM ile Optimum AVM’ye ev sahipliği yapmaktadır. Birbirinden ünlü mağazaların, kafe ve restoranların yer aldığı bu alışveriş merkezilerini gezebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

İstanbul Ataşehir’de pek çok park ve bahçe bulunmaktadır. Yeşil alanları ve ağaçlıkları bol bol görebileceğiniz bu park ve bahçelerde vakit geçirebilirsiniz.

Ataşehir’in arka tarafında yer alan Kayışdağı Ormanı’na gidebilir; burada piknik yapabilir, uzun yürüyüşler veya koşular yapabilirsiniz.

Özellikle Batı Ataşehir ve eski Ataşehir’de yer alan kafe, bar ve restoranları keşfedebilir, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın