Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa

Otel
4.4
Mükemmel
Harika
13 değerlendirme
Çocuk Alanları (3)
Oda Özellikleri (26)
Restoran (10)
62 Fotoğraf
Giriş
05.07.22
Çıkış
06.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
4.880 TL

4.148 TL

%15 Tasarruf
Diğer Oda Fiyatlarını Gör
4.4/5
Mükemmel
'Harika'
'Mükemmel'
'Çok memnun kaldık'
'Temiz ve bakımlı bir oteldi'
Tüm değerlendirmeleri gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Kumkoy Mevki Sahil Cad. No:24 Manavgat/Antalya
Haritada gör
Giriş
05.07.22
Çıkış
06.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
4.4/5
Mükemmel
13 değerlendirme
Hepsi
Çift
Aile
Tek Gezgin
'Harika'
'Mükemmel'
'Çok memnun kaldık'
'Temiz ve bakımlı bir oteldi'
0/5 Çok Kötü
08.08.19
çiğdem tüfekçi
Yabancılara hizmet var
Kendi memleketinizde mülteci muamelesi görmek istiyorsanız gelebilirsiniz. Burası Almanya ve sadece onlara hizmet var. Paranızla rezil olmak istiyorsanız siz bilirsiniz.
1/5 Kötü
07.06.19
zeynep
Bir daha asla
Otelde 5 gün kaldık. 2. gün odamıza konulan bir zarfla şezlong rezervasyonunun yapılamayacağı aksi takdirde havluların toplanacağıyla ilgili sert bir uyarı bildirimi geldi. Oysa giriş yaparken her şey söylendiği gibi bu da söylenebilirdi. Otelin yüzde doksanı Alman turist ve onlara maksimum derece ilgi ve ihtimam... Biz Türk turistler 2. derece önemli... Bütün ana yemek öğünlerinde boş masa bulamama sıkıntısı ve biz istemezsek ilgilenen görevli yok. 2 kez 5 dakika ayakta bekledik ve 2 personelden yardım istedim. Aldığım cevap şu an boş masa yok, beklemeniz lazım. Hem de birbirlerine karşımda söylenerek. Masada çatal, bıçak yok. İstediğimde o görevli diğerine söylüyor diğeri de benim önümde öf pöf yabancı müşterilerle ilgilendikten çok sonra öncelik benim sorunum olduğu halde ancak bana sıra gelip, çatal-bıçağı getirebiliyor. Üstelik istemeden yandaki masada bulunan yabancı misafirlere ıslak mendil getiren görevli bunu yapan… 5.dakika çatal bıçak bekledim. Otelin ortakları ya da bilmem neleri bilemiyorum onlara kocaman masa, süslü püslü, rezerveyken, otelde parasıyla kalan Türk misafir çocuğuyla 5 dakika ayakta bekliyor. Umurlarında değil. Otelden bu sebeple erken ayrıldık. Paranla rezil olmak bu olsa gerek. Bir daha bu otelde konaklamayı asla düşünmüyorum.
4/5 Mükemmel
03.08.18
Ayşen Saygın
Temiz ve bakımlı bir oteldi
Otel çok temiz ve bakımlı bir oteldi. Yemekler çok çeşitli ve lezzetliydi. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Animasyon ekibi çok kaliteli ve güler yüzlüydü. Yaptıkları şovlar ve aktiviteleri ile bizleri çok eğlendirdiler. Otelin havuzları çok temiz ve bakımlıydı. Otel çalışanları çok ilgili ve alakalıydı. Herkese öneririm.
4/5 Mükemmel
03.08.18
Onur Güven
Yaptığım en iyi tercihlerden
Yaptığım en doğru tercihlerden biri bu otelde konaklamaktı. Otelin yemekleri çok güzeldi ve çeşit açısından yeterliydi. Otel çalışanları güler yüzlü ve iyi niyetli insanlardı. Sorunlarımızla hızlı bir şekilde ilgilendiler. Animasyon ekibi çok kaliteli ve işini iyi yapan insanlardı. Herkese tavsiye ederim.
4/5 Mükemmel
31.07.18
Merve Seçer
Animasyon ekibi çok iyiydi
Arkadaşlarımla birlikte kaldığım ve çok keyif aldığım bir tatildi. Otel genel olarak çok modern ve güzeldi. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Özellikle animasyon ekibi çok sıcakkanlı ve iyi niyetli insanlardı. Otel çalışanları genel olarak işlerini iyi yapan ve profesyonel insanlardı. Gelecek senelerde tekrar geleceğimiz güzel bir oteldi. Herkese teşekkürler.
Daha fazla yorum gör

Otel Hakkında

Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa, Antalya Side Kumköy
Otel Bilgileri
Giriş Saati
14:00 sonrası
Çıkış Saati
12:00 öncesi
Tesis Alanı
60000 m2
Tesis Oda Sayısı
673
Bina Yenileme Yılı
2009
Bina Yapım Yılı
2006

Bilmekte Fayda Var

Giriş Saati

14:00 sonrası

Çıkış Saati

12:00 öncesi

Çocuk Konaklama

Yok

Ek Bebek Yatağı

Var

Check-in Yaş Kısıtlaması

Yok

Ödeme Yöntemi

Mastercard,Visa

Genel Uyarılar

Yeni yıl gala yemeği ücreti oda fiyatlarına dahil değildir.

Restoran Sayısı

1

İade Edilebilir Depozito

Yok

Covid Tedbir Bilgisi

Genel alanlarda dezenfektan bulundurulması Ortak alanlarda Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi Geçici karantina alanı/odası ayarlanması Depo Güvenliği denetimi Sosyal mesafeyi belirten düzenlemeler yapılması Misafirlere alınan tedbirler ile ilgili broşür hazırlanması Kapalı alanlar için yeniden faaliyete açma protokolü hazırlanması Günlük denetim ve kontrol listelerinin hazırlanması Salgın Hastalık sürecini yönetecek bir yönetici görevlendirilmesi Oyun odaları, çocuk kulübü, lunapark, oyun bahçesi - alanının kapatılması Gıda Güvenliği Denetimi Ozon ve ULV Makineleri ile dezenfeksiyon Yeme – İçme Alanlarında Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi Mutfak ve yeme-içme alanlarının sıklıkla dezenfektasyona tabi tutulması Mutfak araç gereçlerinin dezenfekte edilmesi ve kontrolü Mutfak personelinin koruyucu ekipman kullanımı Ortak alanlardaki çay-kahve gibi araçların kaldırılması veya görevli tarafından servis edilmesi Her misafirin girişlerde elektronik ateş ölçer/termal kamera ile ateş ölçümü Periyodik açık alan dezenfeksiyonu Periyodik kapalı alan dezenfeksiyonu Tekstil ürünleri 90 derece sıcaklıkta yıkanması Sağlık Bakanlığından onaylı temizlik ürünleri kullanımı Sağlık Bakanlığından onaylı koruyucu ekipman kullanımı Personelin hijyen ve temizlik prosedürlerinin arttırılması El hijyeni ve temizlik ürünü spesifikasyonları Havuzlarda düzenli klor düzeyi kontrolü Ortak alanlarda dezenfektan bulundurma Misafire maske temin edilmesi Oda temizliği formlarının günlük takibi ve kayıt altına alınması Odada tek kullanımlık temizlik malzemesi temini Personele Corona Virüs ve tedbirleri eğitimi Personelin periyodik sağlık testlerinin yaptırılması Personelin eldiven ve maske kullanımı Personelin geliş-gidiş kayıtlarının takip edilmesi Personel tarafından kullanılan araç gereçlerin dezenfekte edilmesi

Grup Konaklama Şartı

Yok

Döviz Alım-Satım

Yok

Evcil Hayvan

Yok

Bar Sayısı

1

Su Kaydırağı Sayısı

4

Kum Özelliği

Kum

Konum

Haritada gör
Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa
4.880 TL
4.148 TL
%15 Tasarruf

Sıkça Sorulan Sorular

Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa için 1 gecelik ortalama fiyat 4148 TL.
Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa odalarında Oda Servisi, Minibar, Kasa, Aile Odaları, Temel Su Olanakları bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa için popüler tesis özellikleri; Tenis Sahası, Su Kaydırağı, Sinema, Spor Salonu, Aquapark olmasıdır.
Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa Covid sertifikalı bir tesis midir?
Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa güvenle konaklayabileceğiniz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı bir tesistir.
Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa için tesis giriş ve çıkış saatleri kaçtır?
Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa tesisi için 14:00 sonrası giriş, 12:00 öncesi çıkış yapılmaktadır.