Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Alaçatıda Rüzgar Sörfü

+ 5 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Alaçatıda Rüzgar Sörfü Hakkında

Alaçatı, su sporları için en ideal yerlerin ilk sıralarında yer alıyor. Özellikle rüzgar sörfünün yoğun bir şekilde yapılmasından dolayı Alaçatı’ da birçok sörf okulu açılmıştır. Alaçatı sadece Türkiye’ de değil, aynı zamanda dünyada da önemli bir sörf merkezidir.

Denizin sürekli rüzgarlı olmasından dolayı sörf meraklılarının ilgi odağı olmuştur ve popülerliği hala devam etmektedir. Aynı zamanda ilk kez sörf yapacak olanlar için de ideal bir noktadır. Çünkü Alaçatı’ nın denizi her ne kadar rüzgarlı olsa da, deniz uzun bir mesafe boyunca derinleşmemektedir.

Alaçatı’ da rüzgar sörfü eğitimi almak da çok kolay. Orsa Sörf Okulu, Active Windsurf Center ve Bu Bi Sörf Okulu eğitim veren yerlerden sadece birkaçı. Alaçatı’ da sörf malzemeleri kiralayabileceğiniz yerler de bulunuyor. Eğer ciddi bir rahatsızlığınız bulunmuyorsa Alaçatı tatilinizde dilediğiniz kadar rüzgar sörfü yapabilirsiniz. Alaçatı

için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Alaçatı otelleri adresini ve Alaçatı gezilecek yerler adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorum / Değerlendirme

Alaçatıda Rüzgar Sörfü
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?