Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Yozgat Merkez Otelleri

Yozgat Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 6 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Yozgat Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Tarihi çok eski dönemlere kadar uzanan Yozgat, İç Anadolu'nun merkezinde bulunan başkent Ankara'nın doğusunda yer almaktadır.

Yozgat, İç Anadolu Bölgesi'nde bulunmakta olup Çekerek, Aydıncık ve Kadışehri ilçeleri Karadeniz Bölgesi'nde kalmaktadır. Hitit uygarlığının da yaşadığı bölge olan Yozgat'ın tarihi kayıtlara göre geçmişi milattan önce 3.000'li yıllara kadar uzanmaktadır.

Yozgat hem tatil ve turizm amaçlı hem de iş amacıyla yıl içinde binlerce yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Yozgat'a iş için ya da turistlik gezme için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde pek çok otel bulunmaktadır. Tüm yıl açık olup hizmet veren Yozgat Merkez otelleri kategorisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller ve apart oteller listelenmektedir.

Yozgat Merkez otelleri, şehir merkezinde yer almasının da etkisiyle kamu binalarına, bankalara, restoranlara, alışveriş merkezlerine yakın kolay ulaşıma da sahiptir. Yozgat Merkez otelleri, iş veya turistlik gezi için gelenlerin oldukça rahat edebileceği bir noktada hizmet vermektedir.

Yozgat Merkez otelleri her mevsim gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Yozgat Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesisler özellikle yaz, sömestr ve bayram tatillerinde talep görmektedir. Dört mevsim görülen bu hareketlilikten dolayı tatil zamanlarında Yozgat Merkez otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Yozgat Merkez otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve otellerin tüm özellikleri bu tek tek sayfada listelenmektedir. Sayfadaki bu listeden tüm Yozgat Merkez otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Yozgat Merkez oteli ile iletişime geçerek de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Hititlerin de yerleşim merkezlerinden de biri olduğu bilinen Yozgat, Anadolu'nun en eski yerleşim merkezlerinden biridir. Yozgat'ta bulunan Alişar Höyüğü'nde yapılan kazılarda bulunan eserlerin ise milattan önce 3000 yıllarına ait olduğu saptanmıştır.

Yozgat Merkez'de gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok konaklama oteli yer almaktadır. Bu konaklama otelleri şehrin merkezinde olmasından dolayı kamu binalarına, bankalara ve alışveriş merkezlerine de yakın konumda yer almaktadır. Yozgat Merkez'de hizmet veren otel türleri ise ; butik oteller, apart oteller, termal oteller, kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı otellerden oluşmaktadır.

Yozgat Merkez otel fiyatları ise yaz aylarında kış aylarına göre belli bir miktar artış olmaktadır. Yaz tatilinin başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında da özellikle Yozgat Merkez'de yer alan otellerin fiyatlarında artışlar olduğu gözlemlenmektedir. Ayrıca kış aylarına denk gelen sömestr tatilinde ve bayram tatillerinde Yozgat Merkez otel fiyatları belli bir oranda yükselmektedir.

Yozgat Merkez otel fiyatları, otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de farklılaşmaktadır. Yozgat Merkez otel fiyatları tesislerin bulunduğu konuma, misafirlerinin rahatı ve huzuru için sunduğu olanaklara ve sağladığı hizmete göre de değişmektedir.

Yozgat Merkez otel fiyatları ve otelleri bu sayfada fotoğrafları, konumu ve ayrıntılı özellikleri ile listelenmektedir. Bu listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele mesaj atarak ya da 0850'li numarasını arayarak iletişime geçebilir ve istediğiniz zaman aralıklarına ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yozgat Merkez Hakkında

Anadolu'nun en eski yerleşim merkezlerinden biri; Yozgat Merkez…

Ülkemizin İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Yozgat'ın şehir merkezi, doğu ve batı istikametinde uzanan Kirazlıdere Vadisi'nin içinde kurulmuş bir bölge. Bozok Platosunun yüksek tepelerinden birinin eteğinde kurulmuş olan Yozgat Merkez'in yükseltisi 1320 metre.

Yozgat Merkez, Anadolu'nun en eski yerleşim merkezlerinden biri oma özelliği taşıyor. Alişar Höyüğü'nde yapılan kazılarda, M.Ö. 3000 yıllarına ait eserler bulunmuş. Yozgat Merkez, Hititlerin de yerleşim merkezlerinden biri aynı zamanda.

İç Anadolu'nun karasal ikliminin egemen olduğu Yozgat Merkez, Bozok Platosunun güney ve kuzey Anadolu taş sistemleriyle deniz etkilerine kapatılması dolayısıyla yazla kış ve geceyle gündüz arasında yüksek ısı farklılıklarına maruz kalıyor. Bu nedenle sert iklim koşullarının gözlemlendiği Yozgat Merkez'de zaman zaman Karadeniz ikliminin etkilerine de rastlanabiliyor.

Ankara'dan karayolu ile 2 saat uzaklıkta olan Yozgat Merkez'e, şehirlerarası otobüslerle ulaşım sağlayabilmek mümkün. Yozgat Merkez'de bulunan otogara, şehir merkezinden hareket eden minibüslerle ulaşım sağlanabiliyor. Yozgat Merkez'de gar istasyonları da mevcut. Yani Ankara ve Kayseri'den trenle de ulaşabilirsiniz Yozgat Merkez'e.

Yozgat Merkez, konaklamak için en çok tercih edilen bölgelerden biri. Bu nedenle pek çok konaklama alternatifi yer alıyor burada. Şehir merkezinde konaklama yapmak isteyenler için birçok ekonomik otel seçeneği mevcut.

Buğday ürünlerine ve unlu yiyeceklere dayanan Yozgat mutfağının en iyi örneklerini, Yozgat Merkez'de bulunan restoranlarda deneyimleyebilirsiniz.

Yozgat Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Grand Surmely Business Hotel
Grand Surmely Business Hotel

-

Oruç tutanlara 2. sınıf insan muamelesi

Ramazan'da kaldığım otelde oruç tutanlara 2. sınıf insan muamelesi yapıldığını gördüm. Sahurda küçük bir kahvaltı tabağı verilip sabah açık büfe yapıldı. Sahura sadece ben kalksam anlaşılır fakat birçok kişi vardı. Savunmaları; tüm hotellerin aynı konsept olduğu idi. Oysa ben pazarlamacı olarak birçok otelde kaldım ve tek burada yaşadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Surmely Business Hotel
Grand Surmely Business Hotel

-

Güler yüzlü çalışanlar

Arkadaşlar, şu an oteldeyim. Gerçekten takdire şayan. Mükemmel. Teşekkürler güler yüzlü çalışanlarına.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saffron Hotel Yozgat
Saffron Hotel Yozgat

-

Alakalı bir müessese

Temiz, ilgili, alakalı bir müessese.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saffron Hotel Yozgat
Saffron Hotel Yozgat

-

Uygun fiyat

Uygun fiyat, iyi bir uyku ve sabah yeşilliklerin içinde uyanmak güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Surmely Business Hotel
Grand Surmely Business Hotel

-

Odalar tertemiz

Tesis yeni açılmasına rağmen hizmet süper; odalar tertemiz; ilgi, güler yüz, her şey on numara. Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yılmaz Hotel Yozgat
Yılmaz Hotel Yozgat

-

Eviniz

Evinizden uzak eviniz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hitit Hotel Yozgat
Hitit Hotel Yozgat

-

Yıldızlı otelden daha güzel

Çoğu yıldızlı otelden daha güzel bence. İşletmeciler de çok iyiler. Süper bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)