Yozgat Merkez Otelleri

Tarihi çok eski dönemlere kadar uzanan Yozgat, İç Anadolu'nun merkezinde bulunan başkent Ankara'nın doğusunda yer almaktadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Yozgat Merkez Otelleri

Toplam 6 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Alakalı bir müessese"

"Uygun fiyat"

9.0

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 45 89

"Güler yüzlü çalışanlar"

"Güler yüzlü karşılama"

10

Misafir yorumu

3 yorum

"Eviniz"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Yıldızlı otelden daha güzel"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Yozgat Merkez Otelleri ve Yozgat Merkez Otel Fiyatları

Tarihi çok eski dönemlere kadar uzanan Yozgat, İç Anadolu'nun merkezinde bulunan başkent Ankara'nın doğusunda yer almaktadır.

Yozgat, İç Anadolu Bölgesi'nde bulunmakta olup Çekerek, Aydıncık ve Kadışehri ilçeleri Karadeniz Bölgesi'nde kalmaktadır. Hitit uygarlığının da yaşadığı bölge olan Yozgat'ın tarihi kayıtlara göre geçmişi milattan önce 3.000'li yıllara kadar uzanmaktadır.

Yozgat hem tatil ve turizm amaçlı hem de iş amacıyla yıl içinde binlerce yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Yozgat'a iş için ya da turistlik gezme için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde pek çok otel bulunmaktadır. Tüm yıl açık olup hizmet veren Yozgat Merkez otelleri kategorisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller ve apart oteller listelenmektedir.

Yozgat Merkez otelleri, şehir merkezinde yer almasının da etkisiyle kamu binalarına, bankalara, restoranlara, alışveriş merkezlerine yakın kolay ulaşıma da sahiptir. Yozgat Merkez otelleri, iş veya turistlik gezi için gelenlerin oldukça rahat edebileceği bir noktada hizmet vermektedir.

Yozgat Merkez otelleri her mevsim gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Yozgat Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesisler özellikle yaz, sömestr ve bayram tatillerinde talep görmektedir. Dört mevsim görülen bu hareketlilikten dolayı tatil zamanlarında Yozgat Merkez otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Yozgat Merkez otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve otellerin tüm özellikleri bu tek tek sayfada listelenmektedir. Sayfadaki bu listeden tüm Yozgat Merkez otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Yozgat Merkez oteli ile iletişime geçerek de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Hititlerin de yerleşim merkezlerinden de biri olduğu bilinen Yozgat, Anadolu'nun en eski yerleşim merkezlerinden biridir. Yozgat'ta bulunan Alişar Höyüğü'nde yapılan kazılarda bulunan eserlerin ise milattan önce 3000 yıllarına ait olduğu saptanmıştır.

Yozgat Merkez'de gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok konaklama oteli yer almaktadır. Bu konaklama otelleri şehrin merkezinde olmasından dolayı kamu binalarına, bankalara ve alışveriş merkezlerine de yakın konumda yer almaktadır. Yozgat Merkez'de hizmet veren otel türleri ise ; butik oteller, apart oteller, termal oteller, kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı otellerden oluşmaktadır.

Yozgat Merkez otel fiyatları ise yaz aylarında kış aylarına göre belli bir miktar artış olmaktadır. Yaz tatilinin başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında da özellikle Yozgat Merkez'de yer alan otellerin fiyatlarında artışlar olduğu gözlemlenmektedir. Ayrıca kış aylarına denk gelen sömestr tatilinde ve bayram tatillerinde Yozgat Merkez otel fiyatları belli bir oranda yükselmektedir.

Yozgat Merkez otel fiyatları, otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de farklılaşmaktadır. Yozgat Merkez otel fiyatları tesislerin bulunduğu konuma, misafirlerinin rahatı ve huzuru için sunduğu olanaklara ve sağladığı hizmete göre de değişmektedir.

Yozgat Merkez otel fiyatları ve otelleri bu sayfada fotoğrafları, konumu ve ayrıntılı özellikleri ile listelenmektedir. Bu listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele mesaj atarak ya da 0850'li numarasını arayarak iletişime geçebilir ve istediğiniz zaman aralıklarına ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yozgat Merkez otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Grand Sürmely Hotel
Grand Sürmely Hotel

-

Odalar tertemiz

Tesis yeni açılmasına rağmen hizmet süper; odalar tertemiz; ilgi, güler yüz, her şey on numara. Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)