Yenice Ormanları Yakınındaki Oteller

Yenice Ormanları en yakın 20 Otel

Yenice Ormanları Yakın Oteller

Karabük Safranbolu'da gizlenen Yenice Ormanları Türkiye'nin en doğal ve en gizemli yerleri arasındadır. Safranbolu gezinizde ilk olarak harika bir orman havası alarak başlayabilirsiniz tüm güzellikleri görmeye. Safranbolu'daki Yenice Ormanları yakınındaki otellerde veya pansiyonlarda konaklayarak Karabük turunuza başlayabilirsiniz.

Albergo Butik Otel

Karabük - Butik Otel - 4 Misafir Yorumu

Albergo Butik Otel, eşsiz doğası, vadileri, kanyonları, yaylaları ve göletleriyle ünlü Karabük Yenice'de bulunmaktadır. Konuklarını tüm yıl ağırlamaya devam eden tesis güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahiptir. Eski bir ahşap yayla evinden restore edilerek inşa edilen tesis, üç katlı ve Şeker Irmak Vadisi manzaralı 12 odadan oluşmaktadır. Odalar, iki yataklı olup, ihtiyaç halinde üçüncü yatağa dönüşen bir sedir bulunmaktadır. Tüm odalar, müstakil banyolu olup, devamlı sıcak su, kışın oda bazında ısıtma ve dört odada odun ateşi ile konukların huzur bulacakları şömineler bulunmaktadır. Tesis, sabit telefon, uydu yayını ve ücretsiz internet erişimi gibi olanaklar sunmaktadır. Albergo Butik Otel, sabahları özel kahvaltı, isteğe göre öyle ve akşam yemeği hizmeti de...

Yenice Ormanları ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Yenice Ormanları yakınlarında konaklamak için 200 TL den başlayan fiyatlar çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 250 TL dir

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Yenice Ormanları otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 280 TL den ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Yenice Ormanları yakın otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 300 TL ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Karabük Yenice semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.

Yenice Ormanları Otel Yorumları

9

Albergo Butik Otel

eyüp incebacak - 19 Haziran 2018, Salı 10:56

Doğa harikası

Doğa harikası Şeker Kanyonu ve yürüyüş parkurlarını ve 1,5 km ileride Albergo Butik Otel ve İncebacaklar Mahallesi'nin o güzel doğa harikasını gezip görmenizi isterim. Yenice'ye gelip de bu harika yerleri, Yenice Seyir Terası ve konaklama yerlerini görüp tavsiyelerde bulunmanızı isterim.

8

Eğriova Göleti

Necdet Üçkardeşler - 16 Ekim 2016, Pazar 22:44

Ulaşım konusunda bilgi

Ihsan Bey merhaba, gölete ulaşım konusunda bilgi verebilir misiniz? Binek araçla ulaşılabilir mi? Yollar nasıl ve nereden gidiliyor? (Biz İstanbul tarafından gideceğiz).Teşekkürler.

1

Şeker Kanyonu

EMİNE KAYA - 15 Eylül 2016, Perşembe 17:23

Aç kalabilirler

İyi günler. Bayramda arkadaşlarımla çevremden tavsiyeler üzerine gittim. Gezi güzedi. Ama 1-2 saat yürüyüşten sonra yemek yiyelim dedik. Kanyon içinde bir tane restoran vardı, başka alternatif de olmadığı için oraya geçtik. Hayatımda gördüğüm en kötü işletmelerden biri. Hizmet sıfır, WC'lerin yanında mutfak. Hele o garsonlar birkaç sefer çağırmamıza rağmen anca geldiler. Servis açmayı bırakın, bizden önce kalkan müşterilerinin bulaşıkları masamızdaydı. Almaya bile düşünün gelmediler. Güzelde ücret ödedik üstüne. Şeker Kanyonu'na gitmek isteyenlere bir kez daha düşünmelerini öneririm ve giderlerse yanlarında yemeklerini de götürmelerini tavsiye ederim. Aç kalabilirler çünkü.