Otelleri Göster

Yenice Ormanları Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Yenice Ormanları Yakınındaki Oteller

Karabük Safranbolu'da gizlenen Yenice Ormanları Türkiye'nin en doğal ve en gizemli yerleri arasındadır. Safranbolu gezinizde ilk olarak harika bir orman havası alarak başlayabilirsiniz tüm güzellikleri görmeye. Safranbolu'daki Yenice Ormanları yakınındaki otellerde veya pansiyonlarda konaklayarak Karabük turunuza başlayabilirsiniz.

Her mevsim ayrı bir güzelliğe bürünen Yenice Ormanları, kendine has mikro klimaya sahiptir ve özellikle anıt ağaçların bulunduğu Arboretum Alanı'nı görünce kesinlikle büyüleneceksiniz. Her ağaç birbirinden güzel birbirinden heybetlidir Yenice Ormanları'nda. Kendinizi bir ağaç müzesinde hissedeceksiniz.

Belediye tarafından daha sonralarda yapılan 5 kamplı, 7 bisiklet ve 15 yürüyüş rotası daha da çekici kılmış ve turistlerin ilgi odağı olmuştur. Ormanın en tepesine çıkarak Yeni Ormanları'nın büyüleyici ve hayranlık bırakan görüntüsünü seyre dalabilirsiniz.

İçinde şelaleler ve çeşit çeşit çiçekleri ile çok zengin ve kıymetlidir. Doğanın en güzel yeşillerinin yarattığı Yenice Ormanları'na yakın mekanlarda bulunuyor. Tabiat Anıtı olarak tescil edilen ve koruma altına alınan harikalarla dolu bu yerin havasından, doğasından ve güzelliğinden bir parça alarak gezinize Safranbolu'nun diğer alanlarını gezerek devam edebilirsiniz.