Safranbolu Otelleri

En iyi 120 otel, en uygun fiyatlar

Safranbolu Otel Fiyatları

Safranbolu otelleri, kendine özgü geleneksel yapısı ile konuklarını tarihte sıra dışı bir yolculuğa çıkarırken, her geçen gün artan kalitesi ile de keyifli bir tatil deneyimi sunuyor.

Safranbolu, Karabük'e bağlı bir turizm bölgesi. Kentin en gelişmiş ilçesi olan Safranbolu, geleneksel Türk toplum yaşantısının tüm özelliklerini yansıtan ve uzun tarihi geçmişinde yarattığı kültürel mirası koruyan örnek bir yer. Özellikle 1975 yılında Anıtlar Yüksek Kurulu'nun Safranbolu'yu kentsel SİT alanı ilan etmesi ile şehre akademik düzeyde başlayan ilgi, zamanla ülkemiz sınırlarının dışına taştı ve Safranbolu, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biri haline geldi.

Özellikle kültür turizmi alanında önemli bir yere sahip olan Safranbolu'da ilk konaklama tesisleri 90'lı yılların başında hizmete girmeye başladı. 1990'lı yıllardan bu yana küçük ve orta ölçekli turistik tesislerin oluşumu ile turizm ilçe ekonomisindeki yerini hissettirmeye başladı. Terk edilen konaklar, Safranbolu oteli, lokanta gibi işlevlerle yaşama dönüştürüldü ve bozulan Arnavut kaldırımları yeniden yapıldı. Anıtsal eserler restore edilmeye başlandı ve kaybolmak üzere olan el sanatları turistik amaçla yeniden canlılık kazandı.

Safranbolu otellerinin birçoğu beldenin hemen merkezinde yer alan eski konakların restore edilmesi ile hizmete girmiştir. En fazla 10-15 odaya sahip Safranbolu otelleri, yüzyıllar öncesinde inşa edilerek kullanılmış ve tarihe tanıklık etmiş tarihi binalardan oluşuyor.

Genellikle butik şekilde hizmet veren Karabük Safranbolu otelleri, kendine has geleneksel tavan süslemeleri, işlemeleri, ahşap dolaplar, cam önlerinde panoramik Safranbolu manzaralı sedirler, şömine, ışığı engelleyen geleneksel kara kapaklı Safranbolu pencereleri ile size tarihten bir demet sunuyor.

Safranbolu otellerinin pek çoğu aileler tarafından işletiliyor. Kendilerine bir önceki nesilden miras kalan tarihi konakları restore eden bu aileler Safranbolu turizminin de gelişmesindeki en önemli aktörler. Safranbolu otellerinde tatilcilerin evlerinin sıcaklığını ve rahatını bulabilmelerinin sebebi de bu olsa gerek...

Safranbolu otelleri tarihi yapı ile modern hizmeti bir arada sunan tesisler. Bu sayede Safranbolu otellerinde bir yandan geleneksel Safranbolu kültürünü yaşarken diğer yandan da yüksek hizmet standartları ile unutulmaz bir konaklama yapacaksınız.

Karabük Safranbolu otelleri yılın her dönemi hizmet veriyor; fakat bahar aylarının gelmesi ile birlikte asıl yoğunluk başlıyor. Bu dönemlerde rezervasyonsuz yer bulmak oldukça zor Safranbolu otellerinde. Bu nedenle tatil programınızı yaparken bu önemli detayı unutmamanızı öneriyoruz.

Şimdiden keyifli bir tatil ve güzel bir konaklama dileriz...

Safranbolu Otel Fiyatları

Osmanlı devrinde Safranbolu'nun İpek Yolu üzerinde olması ve üretilen malların İstanbul'da satılması beldenin ticarette uzun yıllar etkili olmasına yardımcı olmuştur.

Karabük ilinin en gelişmiş ilçesi olup il merkezine 8 km uzaklıktadır. Kuruluşu çok eskilere dayanan ilçede tarihsel değerler ve kültür dokusu korunarak günümüze kadar bir bütünlük içinde aktarılmıştır. Bu nedenle Batı Karadeniz Bölgesi'nde bir turizm merkezi konumundadır. Coğrafi konumu Safranbolu'nun tarih boyunca bölgenin idari ve ticari merkezi olmasını sağlamıştır.

Günümüzde ise, bünyesinde barındırdığı tüm bu özellikler sayesinde bir turizm merkezi konumundadır. Kültür turizminin en güzel örneklerinden biridir.

Karabük Safranbolu'da kültür turistlerini ağırlayabilmek için çeşitli kategorilerde tesisler hizmet vermektedir. Dolayısıyla Safranbolu otel fiyatları da tesislerin kalitesine, tanıklık ettiği yıllara göre değişiklik göstermektedir.

Karabük Safranbolu otel fiyatları, sonbahar ve kış aylarında daha fazla olmaktadır. Çünkü hafif rüzgârlı ve yağışlı geçen sonbahar ikliminde Safranbolu en güzel halini yaşamaktadır.

Safranbolu 2019 otel fiyatları, 45 TL'den başlayıp 120 TL'ye kadar artmaktadır. Ancak bize sorarsanız en güzel aylar, kar yağışının görüldüğü kış aylarıdır. Safranbolu otel fiyatları da genel olarak çok fazla olmamak da, her bütçeye hitap eden bir fiyat çizelgesi görülmektedir.

En İyi 10 Safranbolu Oteli

Kadıoğlu Şehzade Konakları Safranbolu

Özel Belgeli - Safranbolu - 3 Misafir Yorumu

Kadıoğlu Şehzade Konakları, dünya mirası listesinde yer alan, Türkiye'nin müze kenti Safranbolu'da bulunmaktadır. 9 tarihi konaktan oluşan tesis 66 odaya sahiptir.

Tüm odalarında merkezi ısıtma sistemi, banyo, WC, kablosuz internet ve televizyon bulunmaktadır. Osmanlı mimarisi korunarak restore edilmiş, el işçiliği ahşap süslemeler, otantik kilimler, el işi dantel örtüler, perdeler ve cibinlikler ile dekore edilmiş odaları 250 yıllık bir kültürü yaşatmaktadır. Tesisin keyifli vakit geçirebileceğiniz geniş bir bahçe alanı ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir saunası bulunmaktadır.

Kadıoğlu
... Kadıoğlu Şehzade Konakları, dünya mirası listesinde yer alan, Türkiye'nin müze kenti Safranbolu'da bulunmaktadır. 9 tarihi konaktan oluşan tesis 66 odaya sahiptir.

Tüm odalarında merkezi ısıtma sistemi, banyo, WC, kablosuz internet ve televizyon bulunmaktadır. Osmanlı mimarisi korunarak restore edilmiş, el işçiliği ahşap süslemeler, otantik kilimler, el işi dantel örtüler, perdeler ve cibinlikler ile dekore edilmiş odaları 250 yıllık bir kültürü yaşatmaktadır. Tesisin keyifli vakit geçirebileceğiniz geniş bir bahçe alanı ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir saunası bulunmaktadır.

Kadıoğlu Şehzade Konakları bünyesinde kapalı ve açık olmak üzere 2 restoran, 1 lobi bar ve 1 kahvaltı salonu vardır. Tarihi konaklardan birinde hizmet veren Kadıoğlu Şehzade Sofrası'nda kuyu kebabı, şehzade pilavı ve tatlı çeşitleri başka olmak üzere sayısız lezzet Osmanlı'ya özgü yer sofralarında sunulmaktadır.

Ücretsiz otopark, 24 saat açık ön büro ve oda servisi gibi hizmetler sunan Kadıoğlu Şehzade Konakları Karabük'e 8 km, Ankara'ya 230 km mesafededir. Safranbolu ilçe merkezine 1,5 km mesafede oluşu sayesinde bu eşsiz tarih kentinde gezilebilecek tarihi ve kültürel mekanlara kolayca ulaşım imkanı sağlamaktadır. Görülmesi tavsiye edilen yerler arasında Safranbolu Evleri, Kent Tarih Müzesi, Demirciler Çarşısı, İncekaya Su Kemeri, Saat Kulesi, Yörük Köyü, Bulak Mağarası, Hızar Mağarası ve Ağzıkara Mağarası ilk akla gelenlerdir

Daha Fazla Bilgi»

Çeşmeli Konak Hotel Çarşı Safranbolu

Butik Otel - Safranbolu - 2 Misafir Yorumu

Çeşmeli Konak Hotel Çarşı, UNESCO tarafından dünya miras listesine alınan Safranbolu'da, koruma altına alınmış yaklaşık 1300 eserden birisidir. 19.yüzyılda yapıldığı tahmin edilen konak restorasyon çalışmaları sonucunda, taş işçiliğine dayalı geleneksel mimarisiyle, 2002 tarihinden beri hizmet vermektedir.

Birkaç kuşaktır dededen toruna aynı konakta doğup, büyümüş ve yasamış aile bireyleri tarafından işletilmektedir. Tüm dokusuyla bu eski konakta Türk evi ve mimarisinin özellikleri günümüzde de yansıtılmaktadır. Osmanlı tarzı odaların tamamı geleneksel kilimler ve ahşap mobilyalar ile
... Çeşmeli Konak Hotel Çarşı, UNESCO tarafından dünya miras listesine alınan Safranbolu'da, koruma altına alınmış yaklaşık 1300 eserden birisidir. 19.yüzyılda yapıldığı tahmin edilen konak restorasyon çalışmaları sonucunda, taş işçiliğine dayalı geleneksel mimarisiyle, 2002 tarihinden beri hizmet vermektedir.

Birkaç kuşaktır dededen toruna aynı konakta doğup, büyümüş ve yasamış aile bireyleri tarafından işletilmektedir. Tüm dokusuyla bu eski konakta Türk evi ve mimarisinin özellikleri günümüzde de yansıtılmaktadır. Osmanlı tarzı odaların tamamı geleneksel kilimler ve ahşap mobilyalar ile döşenmiştir. Konağın birbirinden farklı yapı ve dekora sahip 8 odası bulunmaktadır. 25 yatak kapasitelidir. Odalarında merkezi ısıtma, WC, banyo, 24 saat sıcak su, direkt telefon, kablosuz internet, mini bar, TV, saç kurutma makinesi ve ikram tepsisi bulunmaktadır. Sabahları ücretsiz kahvaltı servisi ile güne başlayacağınız bu tesiste, açık ve kapalı restoranlarında oturabilir, yöresel lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Çeşmeli Konak Hotel Çarşı misafirlerine çamaşırhane, faks, tekerlekli sandalye, bahçe restoran ve kapalı restoran, ücretsiz otopark, rehberlik hizmeti gibi konforlar da sunmaktadır. Ayrıca yakın il ve ilçe turizm merkezlerine gidiş geliş için araç temin hizmeti sağlamaktadır.

Konak Safranbolu'nun tam merkezinde bulunmasından dolayı, şehir merkezindeki gezilip görülmesi gereken tarihi yapıtlarına yürüyüş mesafesindedir. Çeşmeli Konak, Karabük otogarına 9 km mesafede konumlanmaktadır. Otobüsle gelen müşterilerine otogardan Çeşmeli Konak Hotel Çarşı'ya ücretsiz ulaşım sağlanmaktadır.

Müşteri memnuniyeti yüksek olan Çeşmeli Konak Hotel Çarşı'da sıcak bir ortamda ağırlanırken, Türk geleneklerine zamanda yolculuk yapabilirsiniz

Daha Fazla Bilgi»

İmren Lokum Konak Boutique Hotel Safranbolu

Butik Otel - Safranbolu - 4 Misafir Yorumu

İmren Lokum Konak Boutique Hotel, Karabük, Safranbolu'da bulunmaktadır. Tarihi değerleri, kent kültürü, yaşam tarzı, gelenek ve görenekleri, konak ve evleri, doğal güzellikleri ile Safranbolu, turizm açısından ülkemizin gözde kentlerinden birisidir. Tesisin geleneksel Safranbolu evlerinin havasını yaşatan odalarında; kablosuz internet, LCD TV, uydu yayını, klima, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Ayrıca uyandırma servisi ve 24 saat oda servisi hizmet vermektedir. Otel, 17 odalı ve 2 katlıdır.

İmren Lokum Konak Boutique Hotel'de, özel loca bar, 150 kişilik açık bir restoran ve
... İmren Lokum Konak Boutique Hotel, Karabük, Safranbolu'da bulunmaktadır. Tarihi değerleri, kent kültürü, yaşam tarzı, gelenek ve görenekleri, konak ve evleri, doğal güzellikleri ile Safranbolu, turizm açısından ülkemizin gözde kentlerinden birisidir. Tesisin geleneksel Safranbolu evlerinin havasını yaşatan odalarında; kablosuz internet, LCD TV, uydu yayını, klima, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Ayrıca uyandırma servisi ve 24 saat oda servisi hizmet vermektedir. Otel, 17 odalı ve 2 katlıdır.

İmren Lokum Konak Boutique Hotel'de, özel loca bar, 150 kişilik açık bir restoran ve kafeterya, 60 kişilik yöresel ve alakart servis sunan şömineli ve çeşmeli restoran hizmet vermektedir. Kahvaltı saatleri 07.30-10.30 arasındadır. Tesise yakın konumda pek çok kafe ve restoran yer almaktadır. Tesisin oturma alanlarına sahip bahçesi, misafirlere keyif dolu zaman geçirme imkanı sunmaktadır.

İmren Lokum Konak Boutique Hotel'de, ayrıca 24 saat açık resepsiyon, bagaj muhafazası ve çamaşırhane gibi olanaklar bulunmaktadır. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. İş gezileri için gelen misafirler, tam donanımlı toplantı salonundan yararlanabilirler.

İmren Lokum Konak Boutique Hotel, Cinci Hamamı'na, İzzet Paşa Camisi'ne, Kaymakamlar Müzesi'ne, Safranbolu Müzesi'ne, Tarihi Saat Kulesi'ne, Mehmet Akif Ersoy Parkı'na, Ata Merkez AVM' ye, Ata Park'a ve Özlem Elgün Parkı'na yürüme mesafesindedir.

Otel bünyesinde ücretsiz otopark bulunmaktadır

Daha Fazla Bilgi»

Tabağ Ahmet Bey Konağı Safranbolu

Otel - Safranbolu - 27 Misafir Yorumu

Tabağ Ahmet Bey Konağı, Karabük Safranbolu'da bulunmaktadır. Otelin tüm odaları geniş ve ferahtır. Odalarda; klima, mini bar, elbise dolabı, televizyon, uydu yayınları, telefon, kaliteli yatak takımı, ayrı oturma grubu, çalışma masası, makyaj aynası, tuvalet ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca özel bir banyoya sahip olan odalar; 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri ile donatılmıştır. Tabağ Ahmet Bey Konağı odalarına giriş saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Tabağ Ahmet Bey
... Tabağ Ahmet Bey Konağı, Karabük Safranbolu'da bulunmaktadır. Otelin tüm odaları geniş ve ferahtır. Odalarda; klima, mini bar, elbise dolabı, televizyon, uydu yayınları, telefon, kaliteli yatak takımı, ayrı oturma grubu, çalışma masası, makyaj aynası, tuvalet ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca özel bir banyoya sahip olan odalar; 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri ile donatılmıştır. Tabağ Ahmet Bey Konağı odalarına giriş saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Tabağ Ahmet Bey Konağı'nda misafirler, sabahları yerel ürünlerle zenginleştirilmiş lezzetli kahvaltı servisi ile güne enerjik bir şekilde başlayabilirler. Tesis, tüm yıl misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Otel yakınlarında birçok restoran, kafe ve bar bulunmaktadır. Otel her yaştan çocuk misafir kabul etmektedir. Konuklar, 24 saat açık olan resepsiyonda; emanet kasası, döviz alım/satım ve danışma hizmetinden yararlanabilirler. Otel nakit veya kredi kartlarıyla ödeme yapma imkanı da sağlamaktadır. Otelde araçlı misafirler için ücretsiz otopark bulunmaktadır.

Tabağ Ahmet Bey Konağı, Safranbolu Yemeniciler Çarşısı Arastası'na 88 metrededir. Safranbolu ile İstanbul arası 389 km'dir. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 4 saat 5 dakika sürmektedir. Uçak ile seyahat etmeyi planlayan misafirler, yolculuklarını yaklaşık olarak 53 dakika gibi bir sürede tamamlayabilirler

Daha Fazla Bilgi»

Safir Konak Safranbolu

Otel - Safranbolu - 5 Misafir Yorumu

Karabük'ün tarihi zenginlikleri ile hayranlık uyandıran Safranbolu beldesinde yer alan Safir Konak, misafirlerini Safranbolu Bağlar'da ağırlamaktadır. Tarihi bir binada hizmet veren Safir Konak, iki konaktan meydana gelmekte olup, detaylı bir şekilde restore edilmiş süitlere sahiptir.

Safir Konak'ın tüm konaklama birimleri ahşap objeler ve dokuma kilimler kullanılarak geleneksel bir şekilde dizayn edilmiştir. Odaların her birinde; çalışma masası, eşya dolabı, direkt telefon ve uydu TV yer almaktadır. Odalardan biri Osmanlı tarzı mobilyalarla döşenmiş olup, diğer oda Safranbolu tarzı
... Karabük'ün tarihi zenginlikleri ile hayranlık uyandıran Safranbolu beldesinde yer alan Safir Konak, misafirlerini Safranbolu Bağlar'da ağırlamaktadır. Tarihi bir binada hizmet veren Safir Konak, iki konaktan meydana gelmekte olup, detaylı bir şekilde restore edilmiş süitlere sahiptir.

Safir Konak'ın tüm konaklama birimleri ahşap objeler ve dokuma kilimler kullanılarak geleneksel bir şekilde dizayn edilmiştir. Odaların her birinde; çalışma masası, eşya dolabı, direkt telefon ve uydu TV yer almaktadır. Odalardan biri Osmanlı tarzı mobilyalarla döşenmiş olup, diğer oda Safranbolu tarzı mobilyalarla dekore edilmiştir. Odalarda bulunan en-suite banyolar; saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır. İstek üzerine ütü ve ütü masası temin edilmektedir. Tesisin tüm alanlarında Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

Safir Konak'ın çıplak taştan bir şömine içeren restoranında açık büfe yemekler ve yöresel gurme lezzetler servis edilmektedir. Yaz aylarında, tesisin pitoresk bahçesinde barbekü yapabilirsiniz. Tesis bünyesindeki kafe/barda gün boyu hafif atıştırmalıklar ve çeşitli içecekler sunulmaktadır. 24 saat oda servisi imkanı sağlanmaktadır. Tesiste bazı akşamlar canlı müzik etkinlikleri organize edilmektedir.

Safir Konak'ın resepsiyonu 7 gün 24 saat açık tutulmaktadır. Tesis bünyesinde misafirlere özel ücretsiz bir otopark alanı mevcuttur. Ek ücret karşılığında çamaşırhane hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Evcil hayvan dostu olan Safir Konak, Ankara Esenboğa Havalimanı'na 210 km mesafededir

Daha Fazla Bilgi»

Gülevi Safranbolu Safranbolu

Otel - Safranbolu - 3 Misafir Yorumu

Gülevi Safranbolu, Karadeniz'in tarihi ve doğasıyla öne çıkan yerlerden biri olan Karabük'e bağlı Safranbolu'da misafirlerine kapılarını açmaktadır. Tesis restorasyonu tamamlanmış üç Osmanlı konağından oluşmaktadır. 18. yüzyıldan kalma konakların üçü de özgün mimari yapılarına sadık kalarak yenilenmiştir. Yılın dört mevsimi misafirlerine kapılarını açan tesisin resepsiyon personeli haftanın her günü hizmet vermektedir.

Yemyeşil bir bahçeye sahip olan tesisin tüm konaklama birimleri otantik tarzda konforlu mobilyalarla dizayn edilmiştir. Tavanı ve tabanı ahşap olan konaklama birimleri
... Gülevi Safranbolu, Karadeniz'in tarihi ve doğasıyla öne çıkan yerlerden biri olan Karabük'e bağlı Safranbolu'da misafirlerine kapılarını açmaktadır. Tesis restorasyonu tamamlanmış üç Osmanlı konağından oluşmaktadır. 18. yüzyıldan kalma konakların üçü de özgün mimari yapılarına sadık kalarak yenilenmiştir. Yılın dört mevsimi misafirlerine kapılarını açan tesisin resepsiyon personeli haftanın her günü hizmet vermektedir.

Yemyeşil bir bahçeye sahip olan tesisin tüm konaklama birimleri otantik tarzda konforlu mobilyalarla dizayn edilmiştir. Tavanı ve tabanı ahşap olan konaklama birimleri aydınlık ve ferah bir ortama sahiptir. Odaların hepsinde 24 saat sıcak suya sahip duşlu özel banyo – WV vardır. Temiz banyo havluları tesis tarafından odalarda konforunuz için temin edilmiştir. İhtiyaç halinde ütü hizmeti verilmektedir.

Tesis bünyesindeki restoranda her sabah yöresel ürünler, hamur işleri ve sınırsız çay eşliğinde zengin ve taze hazırlanmış bir kahvaltı menüsü servis edilir. Konağın tüm odalarından ve ortak kullanılan tüm alanlardan Wi – Fi bağlantılı kablosuz internet ağına erişim ücretsizdir. Misafirler gün içinde keyifli bahçede hoş vakit geçirebilir, tesisin barında gün boyunca ve akşam saatlerinde kokteyllerin tadına bakabilirsiniz.

*Tesise Giriş: 14:00
Tesisten Çıkış: 11:00

Daha Fazla Bilgi»

Leyla Hanım Konağı Safranbolu

Otel - Safranbolu - 33 Misafir Yorumu

Konağımızda birbirinden farklı dekor ve yapıya sahip 11 oda olup, konağımızda özel hamam odası bulunmaktadır. Odalarımızın tümünde banyo, WC, saç kurutma makinesi, televizyon, 24 saat sıcak su ve merkezi ısıtma sistemi standart olarak yer almaktadır. 200 kişilik bahçemizle sizlerin hizmetinizdeyiz. Ayrıca konaklarımızda wireless internet bağlantısı mevcuttur.

Leyla Hanım Konağı 1919 yılında inşa edilmiş ve 2012 yılında aslına uygun olarak tarihi mimari tekniği ile yeniden hayata geçirilmiştir. 750 metrekarelik bir alana inşa edilen konaklar tipik Türk evlerinden oluşmaktadır
... Konağımızda birbirinden farklı dekor ve yapıya sahip 11 oda olup, konağımızda özel hamam odası bulunmaktadır. Odalarımızın tümünde banyo, WC, saç kurutma makinesi, televizyon, 24 saat sıcak su ve merkezi ısıtma sistemi standart olarak yer almaktadır. 200 kişilik bahçemizle sizlerin hizmetinizdeyiz. Ayrıca konaklarımızda wireless internet bağlantısı mevcuttur.

Leyla Hanım Konağı 1919 yılında inşa edilmiş ve 2012 yılında aslına uygun olarak tarihi mimari tekniği ile yeniden hayata geçirilmiştir. 750 metrekarelik bir alana inşa edilen konaklar tipik Türk evlerinden oluşmaktadır. Konaklarımızın renovasyonu 2009 yılında başlayıp 2012 yılında tamamlanmış olup, yapılan renovasyonda binanın özgün mimari karakterinin bozulmamasına önem verilmiştir.

Leyla Hanım Konağı; kurucularından yöneticilerine ve tüm çalışanlarına kadar kendi alanında deneyimli bir ekip tarafından hizmet veren ülke ve bölge turizmine katkıda bulunmayı, özgünlüğüne, yalınlığına ve kültürel mirasın kalıcılığına adayan, sadece Safranbolu'da değil, Türkiye ve tüm dünyadan misafir memnuniyeti felsefesiyle çalışan turizm işletmeciliğinin bir simgesidir

Daha Fazla Bilgi»

Dadibra Konak Otel Safranbolu

Butik Otel - Safranbolu - 6 Misafir Yorumu

"Dadibra"... Safranbolu'nun eski adı ve eski Safranbolu Konağı... Aslı gibi restore edildi. El emeği, göz nuru yansıyor her köşesinden...

Odalar, çiçeklerin renginde dekore edildi. "Kardelen" beyaz, "Menekşe" mor, "Yonca" yeşil, "Mine" mavi, "Gelincik" kırmızı, "Çiğdem" sarı...

Sonra yarıştı odalar birbiriyle; hepsi birinci geldi.

Sizde hak vereceksiniz görünce...

En çok sevdiğiniz çiçek, sizin odanız olsun
... "Dadibra"... Safranbolu'nun eski adı ve eski Safranbolu Konağı... Aslı gibi restore edildi. El emeği, göz nuru yansıyor her köşesinden...

Odalar, çiçeklerin renginde dekore edildi. "Kardelen" beyaz, "Menekşe" mor, "Yonca" yeşil, "Mine" mavi, "Gelincik" kırmızı, "Çiğdem" sarı...

Sonra yarıştı odalar birbiriyle; hepsi birinci geldi.

Sizde hak vereceksiniz görünce...

En çok sevdiğiniz çiçek, sizin odanız olsun

Daha Fazla Bilgi»

Beybağı Konak Safranbolu

Otel - Safranbolu - 16 Misafir Yorumu

Yeni açıldık...

Safranbolu otelleri arasında yer alan ve geçmişi 1800'lü yıllara dayanan konağımız uzun bir restorasyon sürecinden sonra 2014 yılı Ağustos ayında, Safranbolu turizmine katkı sağlamak üzere hizmete girmiştir.

Konağımızda 5 adet oda, 12 yatak bulunmaktadır.

Konağımızın bahçesinde kuş sesleri arasında içeceğiniziyudumlayabilir, sabah kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Siz değerli misafirlerimizi huzur dolu, şık, nezih bir ortamda ağırlamaktanmutluluk duyarız
... Yeni açıldık...

Safranbolu otelleri arasında yer alan ve geçmişi 1800'lü yıllara dayanan konağımız uzun bir restorasyon sürecinden sonra 2014 yılı Ağustos ayında, Safranbolu turizmine katkı sağlamak üzere hizmete girmiştir.

Konağımızda 5 adet oda, 12 yatak bulunmaktadır.

Konağımızın bahçesinde kuş sesleri arasında içeceğiniziyudumlayabilir, sabah kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Siz değerli misafirlerimizi huzur dolu, şık, nezih bir ortamda ağırlamaktanmutluluk duyarız

Daha Fazla Bilgi»

Hüma Hatun Konakları Hotel Safranbolu

Küçük Otel - Safranbolu - 4 Misafir Yorumu

Huma Hatun Konakları Hotel, Safranbolu'da bahçelerle çevrili geleneksel bir Osmanlı evinde yer almaktadır. Bir restoranı bulunan otel, ücretsiz Wi-Fi erişimine ve geleneksel bir dekora sahip odalar sunmaktadır.

Huma Hatun Konakları Hotel'in odalarında sade mobilyalar ve dokuma halı serili parke zeminler vardır. Odalarda uydu TV ve minibar mevcuttur. Özel banyolarda 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Huma Hatun Konakları Hotel, toplu taşıma bağlantılarına 550 metre ve Karabük'e 9 km mesafededir. Resepsiyonu 24 saat hizmet veren otel bünyesinde ücretsiz ortak otopark mevcuttur
... Huma Hatun Konakları Hotel, Safranbolu'da bahçelerle çevrili geleneksel bir Osmanlı evinde yer almaktadır. Bir restoranı bulunan otel, ücretsiz Wi-Fi erişimine ve geleneksel bir dekora sahip odalar sunmaktadır.

Huma Hatun Konakları Hotel'in odalarında sade mobilyalar ve dokuma halı serili parke zeminler vardır. Odalarda uydu TV ve minibar mevcuttur. Özel banyolarda 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Huma Hatun Konakları Hotel, toplu taşıma bağlantılarına 550 metre ve Karabük'e 9 km mesafededir. Resepsiyonu 24 saat hizmet veren otel bünyesinde ücretsiz ortak otopark mevcuttur

Daha Fazla Bilgi»

Safranbolu Otel Yorumları

10

Valide Gülşen Konağı

Bartu Çelik - 10 Haziran 2019, Pazartesi 00:16

Harika bir otel

Harika ve otel tek keyifli bir tatil geçirdik. Mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.

10

Melek Hanım Konağı

Abdullah horos - 2 Şubat 2019, Cumartesi 09:52

Evimizde gibiydik

30-31 Ocak 2019 tarihinde 2 aile olarak 1 gece konakladık. Sanki evimizde gibiydik. Merkezdeki çarşıya yürüyüş mesafesinde çok yakın. Tekrar Safranbolu'ya gelirsem Melek Hanım'ın konağını tercih ederim. Mehmet Bey ve eşine çok teşekkür ederim.

10

Dibekönü Konak

Selcan Egeli yeynik - 23 Haziran 2018, Cumartesi 00:34

Anne temizliği ve huzuru

Merhaba, burası çok acele karar verip, 1 gece kalırız deyip 2 gecede ayrılamadığımız muhteşem bir yer. Anne temizliği ve huzuru arayan mutlaka gelip görmeli. O harika bahçede kahvaltı mutlaka yapın derim.

10

Kınalı Konak

Ercan çetiner - 8 Haziran 2018, Cuma 21:44

Doğa ile iç içe

Gerçekten çok sıcakkanlı bir ortamını var, doğa ile iç içe, ferah ve konforlu. Kahvaltısına bayıldım. Özellikle keş peynirli yumurtanızı yemek için mutlaka bir daha geleceğim. Birçok otelde kaldım ama burası ayrı bir güzel. Tam bir aile ortamı. İçinizde en ufak bir şüphe olmasın. Bence Muslu Bey Konağı doğru tercihti.

10

Pelin Hanım Konağı

Pelin Par - 1 Aralık 2017, Cuma 15:45

Kahvaltıya bayıldık

Bu bahçeye, bu mekana ve bu konağa göre fiyat çok çok uygun. Özellikle kahvaltıya bayıldık. Her şey için teşekkür ediyoruz ve herkese tavsiye ederiz.

9

Safranbolu Asya Konak

Yağmur Aybat - 24 Nisan 2017, Pazartesi 16:50

Çalışanların güler yüzlü olması

5 kız arkadaş gittik ve tek kelimeyle huzur bulduk. Konağın konumuna, bahçesine, çalışanların güler yüzlü olmasına, ilgi ve alakalarına bayıldık! Sırf bahçesinde kuş seslerini dinlemek, dereden gelen su sesiyle huzur bulmak için tekrar Safranbolu'ya gitmeyi düşünüyoruz. :)

10

Akbulut Konak

Levent peker - 22 Nisan 2017, Cumartesi 21:29

Harika bir otel

Harika bir otel. Herkese tavsiye ederim. Buket Hanım ve İmam Bey'e ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

10

Muratoğlu Konak

Onur arslan - 14 Nisan 2017, Cuma 09:20

Odalar gayet temiz

Murat Bey ve eşinin yaklaşım ve yardımları için teşekkür ederiz, tam konak havası yaşadık. Gerçekten odalar gayet temiz, geniş ve o tarihi yaşattı bizlere, yemekler de gayet lezzetliydi.

10

Beylerbeyi Konak Otel

Ümit Deniz - 24 Ekim 2016, Pazartesi 13:37

Odalar temiz ve rahat

Abdullah abinin ilgi ve alakası takdire şayandı. Odalar temiz ve rahattı. Kahvaltıdaki ürünler taze ve kaliteli ürünlerdi.

10

Safran City Hotel & Spa

özkan aydın - 1 Ağustos 2016, Pazartesi 14:38

Ferah Ve Geniş Odalar

Tesis; dizaynı, kalitesi, ferah ve geniş odalarıyla, güler yüzlü personeliyle harikaydı. Kesinlikle tavsiye ederim.