Safranbolu Otelleri

Safranbolu otelleri, kendine özgü geleneksel yapısı ile konuklarını tarihte sıra dışı bir yolculuğa çıkarırken, her geçen gün artan kalitesi ile de keyifli bir tatil deneyimi sunuyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Safranbolu Otelleri

Toplam 85 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Hizmeti, temizliği ve konforu"

"Odaların kalitesi"

9.3

Misafir yorumu

3 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 49 09

"Odalarınızın ferahlığı ve temizliği"

"Konaklamanız gereken bir otel"

8.6

Misafir yorumu

11 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 75 16

"Bakım gerekli"

"Merkezde oluşu ve otoparkının olması"

8.7

Misafir yorumu

6 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 28 58

"Odalar ferah"

"Şehir merkezinde, ulaşımı kolay"

10

Misafir yorumu

4 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 51 19

"Odalar geniş"

"Havuz başındaki çay içmeleri"

8.8

Misafir yorumu

13 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 27 79

"Odalar çok geniş"

"Mutfak alanında köpek besliyorlar"

8.4

Misafir yorumu

13 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 68 19

"Yeni ve temiz"

9.0

Misafir yorumu

1 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 45 35

"Unutamayacağım bir konaklama"

"Harika"

10

Misafir yorumu

6 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 44 91

"Harika, temiz, sıcak"

"Otel tertemiz"

9.1

Misafir yorumu

13 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 24 47

Safranbolu Otelleri ve Safranbolu Otel Fiyatları

Safranbolu otelleri, kendine özgü geleneksel yapısı ile konuklarını tarihte sıra dışı bir yolculuğa çıkarırken, her geçen gün artan kalitesi ile de keyifli bir tatil deneyimi sunuyor.

Safranbolu, Karabük'e bağlı bir turizm bölgesi. Kentin en gelişmiş ilçesi olan Safranbolu, geleneksel Türk toplum yaşantısının tüm özelliklerini yansıtan ve uzun tarihi geçmişinde yarattığı kültürel mirası koruyan örnek bir yer. Özellikle 1975 yılında Anıtlar Yüksek Kurulu'nun Safranbolu'yu kentsel SİT alanı ilan etmesi ile şehre akademik düzeyde başlayan ilgi, zamanla ülkemiz sınırlarının dışına taştı ve Safranbolu, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biri haline geldi.

Özellikle kültür turizmi alanında önemli bir yere sahip olan Safranbolu'da ilk konaklama tesisleri 90'lı yılların başında hizmete girmeye başladı. 1990'lı yıllardan bu yana küçük ve orta ölçekli turistik tesislerin oluşumu ile turizm ilçe ekonomisindeki yerini hissettirmeye başladı. Terk edilen konaklar, Safranbolu oteli, lokanta gibi işlevlerle yaşama dönüştürüldü ve bozulan Arnavut kaldırımları yeniden yapıldı. Anıtsal eserler restore edilmeye başlandı ve kaybolmak üzere olan el sanatları turistik amaçla yeniden canlılık kazandı.

Safranbolu otellerinin birçoğu beldenin hemen merkezinde yer alan eski konakların restore edilmesi ile hizmete girmiştir. En fazla 10-15 odaya sahip Safranbolu otelleri, yüzyıllar öncesinde inşa edilerek kullanılmış ve tarihe tanıklık etmiş tarihi binalardan oluşuyor.

Genellikle butik şekilde hizmet veren Karabük Safranbolu otelleri, kendine has geleneksel tavan süslemeleri, işlemeleri, ahşap dolaplar, cam önlerinde panoramik Safranbolu manzaralı sedirler, şömine, ışığı engelleyen geleneksel kara kapaklı Safranbolu pencereleri ile size tarihten bir demet sunuyor.

Safranbolu otellerinin pek çoğu aileler tarafından işletiliyor. Kendilerine bir önceki nesilden miras kalan tarihi konakları restore eden bu aileler Safranbolu turizminin de gelişmesindeki en önemli aktörler. Safranbolu otellerinde tatilcilerin evlerinin sıcaklığını ve rahatını bulabilmelerinin sebebi de bu olsa gerek...

Safranbolu otelleri tarihi yapı ile modern hizmeti bir arada sunan tesisler. Bu sayede Safranbolu otellerinde bir yandan geleneksel Safranbolu kültürünü yaşarken diğer yandan da yüksek hizmet standartları ile unutulmaz bir konaklama yapacaksınız.

Karabük Safranbolu otelleri yılın her dönemi hizmet veriyor; fakat bahar aylarının gelmesi ile birlikte asıl yoğunluk başlıyor. Bu dönemlerde rezervasyonsuz yer bulmak oldukça zor Safranbolu otellerinde. Bu nedenle tatil programınızı yaparken bu önemli detayı unutmamanızı öneriyoruz.

Şimdiden keyifli bir tatil ve güzel bir konaklama dileriz...

Osmanlı devrinde Safranbolu'nun İpek Yolu üzerinde olması ve üretilen malların İstanbul'da satılması beldenin ticarette uzun yıllar etkili olmasına yardımcı olmuştur.

Karabük ilinin en gelişmiş ilçesi olup il merkezine 8 km uzaklıktadır. Kuruluşu çok eskilere dayanan ilçede tarihsel değerler ve kültür dokusu korunarak günümüze kadar bir bütünlük içinde aktarılmıştır. Bu nedenle Batı Karadeniz Bölgesi'nde bir turizm merkezi konumundadır. Coğrafi konumu Safranbolu'nun tarih boyunca bölgenin idari ve ticari merkezi olmasını sağlamıştır.

Günümüzde ise, bünyesinde barındırdığı tüm bu özellikler sayesinde bir turizm merkezi konumundadır. Kültür turizminin en güzel örneklerinden biridir.

Karabük Safranbolu'da kültür turistlerini ağırlayabilmek için çeşitli kategorilerde tesisler hizmet vermektedir. Dolayısıyla Safranbolu otel fiyatları da tesislerin kalitesine, tanıklık ettiği yıllara göre değişiklik göstermektedir.

Karabük Safranbolu otel fiyatları, sonbahar ve kış aylarında daha fazla olmaktadır. Çünkü hafif rüzgârlı ve yağışlı geçen sonbahar ikliminde Safranbolu en güzel halini yaşamaktadır.

Safranbolu 2017 otel fiyatları, 45 TL'den başlayıp 120 TL'ye kadar artmaktadır. Ancak bize sorarsanız en güzel aylar, kar yağışının görüldüğü kış aylarıdır. Safranbolu otel fiyatları da genel olarak çok fazla olmamak da, her bütçeye hitap eden bir fiyat çizelgesi görülmektedir.

Safranbolu otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Güney Konak Otel
Güney Konak Otel

-

Konağın temizliği

Mükemmel bir ortam, iki günlük konaklama süresince Erol Bey ve değerli ailesinin göstermiş olduğu konukseverliğe teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca konağın temizliği mükemmel. Teşekkürler Erol Bey ve değerli ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

Ev sahipliği çok muazzam

Akşam çat kapı geldiğim konakta sanki günlerdir bekleniyormuş gibi karşılanmak olağanüstü. Kamil Bey'in babacanlığı ve eşinin ev sahipliği çok muazzam. Bir otelci olarak söylemeliyim ki, çoğu profesyonelin ulaşmak istediği samimiyeti içtenlikle gösteriyorlar. Yapmacık değil. Bu sektörde daha çok yeniler ama çok iyi iş çıkarıyorlar. Oteldeki herkese çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

Rahat, konforlu, temiz ve uygun

4 arkadaş beraber konakladık. Evimizden farksızdı. Aile ortamı içtenliğiyle ve titizliğiyle karşılandık. Sağ olsunlar bizlere çok yardımcı oldular. Rahat, konforlu, temiz ve uygun bir tesis. Dipnot: Terminalden bizleri almaları 10 üzerinden 11'i hak ettirecek hareketti. Tekrardan teşekkürler Kamil abi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

Samimi bir aile ortamı var

4 arkadaş Safranbolu gezimiz için bu otelde kaldık. Sıcak ve samimi bir aile ortamı var. Kamil abi ve ailesine bu içten konaklama ve uygun fiyatı için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gülden Pansiyon
Gülden Pansiyon

-

Kahvaltılıklar bir kişi için çok yetersizdi

Selamünaleyküm arkadaşlar. Öncelikle pansiyonun kahvaltısıyla başlıyayım. Biz 11 civarı vardık kahvaltı yaptık, keşke yapmaz olaydık. Kızarmış patatesler buz gibi ve taş gibiydi. Kahvaltılıklar bir kişi için çok yetersizdi, yani kahvaltı çok kötüydü. Biz kış günü konakladık, geleceğimizden haberleri olduğu halde odadaki petekleri önceden yakmamışlardı, oda buz gibiydi. O gece buz gibi bir odada kaldık. Odada balkona açılan bir kapı vardı ama anahtarı üstünde yoktu, çok güvenliksizdi. Biz de o gece önüne gardırobu çekek zorunda kaldık. Normalde 2 gece konaklayacaktık ama pansiyondan memnun kalmadık ve 1 gece zar zor konakladık. Odada TV falan hiçbir şey yok, tamamen asosyal bir pansiyon diyebilirim. Sadece internet vardı, o da zayıftı. Kısacası bir aile için kalınabilecek bir ortam değil. Hele bir de kış günüyse… Ben tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yeni Beylerbeyi Konak Hotel
Yeni Beylerbeyi Konak Hotel

-

Odalar, temizlik, güler yüz

Odalar, temizlik, güler yüz, kahvaltı, her şey çok ama çok kaliteli. Abdullah Bey'e vermiş oldukları hizmetler için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safranbolu Konağı
Safranbolu Konağı

-

Merkezi bir noktada

Safranbolu Konağı lokasyon olarak merkezi bir noktada, tüm gezilecek ve görülecek yerlere yürüyerek gidebilirsiniz. Personel ve Abdullah Bey'in sıcakkanlılığı, ilgisi çok iyi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safranbolu Konağı
Safranbolu Konağı

-

Ferah, temiz ve konforlu

Ferah, temiz ve konforlu. Yatak ve yastık çok rahattı. Kahvaltı muhteşem, odalar geniş, personel güler yüzlü ve ilgili. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

İlgi, alaka ve sıcaklık

İlgi, alaka ve sıcaklıklarıyla gayet memnun kaldık. Aile ortamı, temizliğiyle harikaydı. Konak sahiplerinin ilgisine teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bağlar Saray Otel
Bağlar Saray Otel

-

Odalar geniş

Otel konumu güzel, odalar geniş ve gayet temiz. Kahvaltı da gayet güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

Mükemmel hizmet

Başka yerlere bakarak vakit harcamayın. Mükemmel hizmet. Otoparkta bir sıkıntı yaşanmadı. Eski çarşı ve yeni çarşı arasındaki en iyi otel. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safran City Hotel & Spa
Safran City Hotel & Spa

-

Odalar ferah

Otel yeni, hiç eski, rahatsız edici konaklara para vermenin anlamı yok. Odalar ferah, rahat. Personel güler yüzlü yaklaşımı gayet iyi. Sadece spası henüz açılmamıştı.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safran Pansiyon
Safran Pansiyon

-

Konukseverliğinden dolayı minnettarım

Gezilecek bir şehir Safranbolu, tavsiye ederim. Pansiyon sahibine konukseverliğinden dolayı minnettarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yorum için teşekkürler.

26 Aralık 2016, Pazartesi 16:23
Safran Pansiyon
Safran Pansiyon

-

Odalarınızın ferahlığı ve temizliği

Safran Pansiyon yöneticilerine ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Sıcak karşılama ve ilgi sizin kalitenizi daha da artırıyor. Odalarınızın ferahlığı ve temizliği. Yemeklerinizin lezizliği. Akşamları çayla muhabbetinize doyum olmuyor. Teşekkür ederim bize vermiş olduğunuz güzel hizmetlerden dolayı. Artık Safranbolu'da nerede kalsam muamması yaşamayacağım. Adresim sizlersiniz. Başarılarınızın, güzel hizmetinizin devamını dilerim... Hayırlı çalışmalar sizlere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safran Pansiyon
Safran Pansiyon

-

Sıcak bir ortam

Hareketli bir pansiyon, sıcak bir ortam. Biz çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yorumunuz için teşekkürler.

22 Aralık 2016, Perşembe 11:43
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

Evimizdeymiş gibi hissettik

Evimizdeymiş gibi hissettik. Karı-koca büyük samimiyet ve ihtimamla ağırladılar bizi. Sevgili Müzeyyen Hanım'la ne sohbetler ettik. Aynı masada akşam yemekleri, sabah mis gibi kahvaltı, arada çay ve atıştırmalıklar çok güzeldi. Tatile gitmedik, sanki eski dostlarımızı görmeye gitmiş gibiydik. Teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Demirkapı Konak Otel
Demirkapı Konak Otel

-

İşletmecileri güler yüzlü

2014 yılında 2 çocuğumuz ve eşimle ailecek çok severek, rahat ederek kaldık. İşletmecileri güler yüzlü ve ilgililerdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hatice Hanım Konakları
Hatice Hanım Konakları

-

Tarihi ve otantikliği

Otelin ismi seyahat grubumu buraya getirmeme vesile oldu. :) Aslında tam tersi hiçbir bilgim yoktu. Sürekli turlar düzenleyen birisiyim, burayı uzun araştırmalar sonucu buldum, fiyat olarak ve konağın tarihi ve otantikliğini beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hatice Hanım Konakları
Hatice Hanım Konakları

-

Güzelce dinlendik

İstanbul'dan otobüs ile grupça kaldığımız bu oteli tavsiye ederim. Yolculuk yorucuydu ama hoş bir otelde güzelce dinlendik. Teşekkürler Timur Bey.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hatice Hanım Konakları
Hatice Hanım Konakları

-

Odalar temiz ve düzenliydi

Arkadaş grubu olarak kaldık. İnanılmaz eğlenceliydi. Kristal teras ve mağaraları gezdik. Bol bol lokum aldık. Odalar temiz ve düzenliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hatice Hanım Konakları
Hatice Hanım Konakları

-

Çok otantik

Konak çok ama çok otantik. Otel yetkilileri inanılmaz donanımlı, bölge ile ilgili güzel bilgilendirmeler yaptılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akyeri Butik Otel
Akyeri Butik Otel

-

Odamız oldukça geniş

Bu şehirde en memnun olarak konakladığım oteldi diyebilirim. Otel işletmecilerinin samimi, sıcak, misafirperver yaklaşımlarından son derece minnettar kaldım. Hijyen takıntısı olan biri olarak bu yorumu yapıyorum, temizlik konusunda kendimi evimde gibi rahat hissettim. Çarşafları, odası ve banyosu mis gibiydi, adeta temizlik hakimdi odada. Odamız oldukça geniş, ferah ve konforluydu. Kahvaltımız ise çok özenli ve lezzetliydi. Gönül rahatlığı ile vazgeçemeyeceğim, yolum düştükçe de Akyeri Butik Otel'de konaklayacağım şüphesiz... Osman Bey, Semra Hanım ve güzel ailesine teşekkür ederiz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Havuzlu Asmazlar Konağı
Havuzlu Asmazlar Konağı

-

Kahvaltı keyifliydi

Personel güler yüzlü, kahvaltı keyifliydi. Akşam gelir gelmez bize çay kahve ikram ettiler, sevimliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safran Pansiyon
Safran Pansiyon

-

Oda buz gibiydi

Kışın kesinlikle gitmeyin. Erkek pansiyonu olarak kullanılıyor gibi bir durum söz konusu. İlgi, alaka yok. Ücreti isteme üslubu bizi en çok soğutan şeylerden biriydi. Kaçacakmışız gibi davranıldı. Oda buz gibiydi camlar ahşap olduğu için, iki kere söylememize rağmen bir şey yapılmadı. Isınabilmek için odanın şeklini değiştirmek zorunda kaldık. Fiyatın uygunluğuna bakmayın. Kahvaltısı var ancak yok denilecek kadar az, 10'da bitiyormuş. Hazırladılar sağ olsunlar ama getirdikleri şekerliğin içindeki çay kaşığı şeker kaplıydı. Kaç kişi tarafından kullanıldığı belli değildi. Odanın şekli değiştirildikten sonra odanın pisliği meydana çıktı. Duşa kabin yok. Saç kurutma makinesini istemeniz gerekiyor. Banyoda duş başlığı bile yoktu. Güler yüz, aile oteli, vs. gibi durumlar söz konusu bile değil. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Tesisimiz için söylenenler gerçeği yansıtmamaktadır. Saygılarımızla.

7 Aralık 2016, Çarsamba 16:58
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

Samimi, temiz, otantik

Misafirperverlikleri ve güler yüzlü bir ailenin işlettiği samimi, temiz, otantik bir mekan. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. O nefis, sıcacık kurabiyelerinizin tadı damağımızda kaldı. Müzeyyen Hanım, her şey için teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yeni Beylerbeyi Konak Hotel
Yeni Beylerbeyi Konak Hotel

-

Kahvaltının harika ve taze olması

Aile işletmesi olması, odaların temiz ve sıcak, sessiz, kahvaltının harika ve taze olması burada kalmanız için yeterli olacaktır. Her şey için teşekkürler Abdullah Bey.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

Hijyen ve güler yüz

Ben Avcıoğlu Konak'ın ilk misafiriydim. Benim için hijyen ve güler yüz çok önemli. Acabalarla mecburen kalıp şu an ise başka hiçbir yerde kalamam dediğim bir konak. Güler yüz, samimi, içten, sıcak ortam. Hijyene de son derece önem veriyorlar. Teşekkürler Kamil abi ve Müzeyyen abla, artık daimi misafirin olacağım ve misafirlere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Turgut Reis Konak Otel
Turgut Reis Konak Otel

-

Manzara, ilgi, alaka

Manzara, ilgi, alaka, her şey mükemmeldi. Sıcak bir ortam, hoş sohbet arayanlar için birebir. Kahvaltı konusunda da başarılı. Naçizane fikrim, sadece banyolar küçük, onun dışında gayet temiz, tertipli bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

Kahvaltıları doyurucu

Gerçekten mükemmel bir otel. Para kazanmaktan ziyade insanlığa önem veriyorlar. 2 gün diye gelip 7 gün kaldım sayelerinde. Kahvaltıları doyurucu, odaları temiz, en ufak bir sıkıntıda problemi kökünden çözüyorlar, geçiştirmiyorlar insanları. Kamil abi ve eşi elinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Kendi evinizde gibi hissediyorsunuz. Kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum. Pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

Odaları çok temiz

Kamil ağabey ve Müzeyyen ablamızın aile işletmesi olarak çalıştırdıkları bu güzel işletmede kalmaktan çok mutluluk duyduk, herkese bu güzel tesisi öneririm. Safranbolu genelinde oteller çok pis ve odaları çok soğuk ama Avcıoğlu Konak hem işletmecileri çok sıcakkanlı hem de odaları çok sıcak. Odaları çok temiz ve televizyonlar büyük ekran, yataklar çok konforlu, çarşaflar tertemiz, havluları çok temiz ve kokusu yok. Reçelini çok beğendim ve ev yapımı kahvaltısından çok memnun kaldım. Sizler de bu güzel tesise gidip kalın ve ekonomik, güzel, dinlendirici bir tatil yapın. Özel bir mekan. Emeklerine teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

Nezih bir yer

Çok hoş bir yer. Ev sıcaklığında tam bir aile mekanı. Kamil Bey, eşi bize Safranbolu'yu gezme noktasında çok yardımcı oldular. Temiz, nezih bir yer arayanlar için kaçırılmaz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cinci Han Hotel
Cinci Han Hotel

-

Temizlik yok

Ben hayatımda bu kadar kötü otel görmedim. Odada su dahi yok. Temizlik yok ve klozet çalışmıyor. Odalar da buz gibi. Bence başka konaklarda kalın, burası kötü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

Ev tadındaki misafirperverlikleri

Müzeyyen Hanım ve Kamil Bey'e öncelikle tatlı dilli, güler yüzlü, ev tadındaki misafirperverliklerinden dolayı çok çok teşekkür ediyoruz ailecek... Temizlik hususunda 10 numara 5 yıldız oluşunu vurgulamak isterim... Eğer yolunuz Safranbolu'ya düşerse ve konaklayacaksanız, pişman olmazsınız. Mutlaka gidin ve o otantik havayı teneffüs edin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

Güler yüz, misafirperverlik, samimiyet

Kendimi evimde hissettiğim, temizlik ve hijyen konusunda mükemmel, güler yüz, misafirperverlik, samimiyet dolu bir hafta sonu geçirmemize imkan veren Müzeyyen Hanım ve eşi Kamil Bey'e binlerce teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

Her yer tertemiz

Oğlumun bizi sürpriz olarak götürdüğü Safranbolu'da Avcıoğlu Konak'ı ayarlamış. Öncelikle o çok güzel dar sokakları keşfetmek için en güzel bir mevkide. Sabah mis gibi kurabiye kokusu ile uyanıyorsunuz. Sanki birazdan kahvaltıya anneniz seslenecekmiş gibi. Her yer tertemiz. Kamil Bey ve o tatlı eşi Müzeyyen Hanım pervane gibi etrafınızda. Kendinizi özel hissettiriyorlar. İnşallah tekrar gideriz. Bir teşekkür oğlum Umut'a böyle güzel bir yer olan Avcıoğlu Konak'ı seçtiği için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

Çok teşekkür ederiz

29 Ekim tatilini geçirdiğimiz Avcıoğlu Konak işletmeciler Kamil Bey ve Müzeyyen Hanım'a ilgi, alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aygür Otel
Aygür Otel

-

Çifte standart bir otel

Minicik oda verip ertesi gün değiştireceğini söyleyen ve ertesi gün tur müşterilerinin geldiğini, odayı değiştiremeyeceğini pişkince söyleyen çifte standart bir otel. Turla giderseniz sıkıntı yok. Ben asla kalmam bir daha, bir özür bile dileyen olmadı. Ki resepsiyondaki arkadaşa biz 2 ayda bir sürekli geliyoruz. Bu mu sizin müşteri memnuniyetiniz falan derken kimse oralı olmadı. Mesela bir müdürü yok mudur buranın?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yeni Beylerbeyi Konak Hotel
Yeni Beylerbeyi Konak Hotel

-

Fevkalade bir kahvaltı

Mükemmel bir hizmet, güler yüz, saygı, fevkalade bir kahvaltı, tertemiz ve sıcacık odalar, ellerinize sağlık. Her şey on numara. Ayrıca ücretsiz bisikletler için teşekkürler. Herkese tavsiye ederim, aile işletmesi olması da çok iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yorumlarınız için teşekkürler Nergiz Hanım, tekrar görüşmek üzere.

31 Ekim 2016, Pazartesi 16:25
Yeni Beylerbeyi Konak Hotel
Yeni Beylerbeyi Konak Hotel

-

Kahvaltı mükemmel

Eğer tercih edip bu konağa gelirseniz ilk karşılaşacağınız şey güler yüzlü, kibar, nazik insanlar, mekan olarak yeri çok güzel bir yerde, odamız gayet temiz ve güzel, sessiz, sakindi. Kahvaltı mükemmel diyebilirim. Çeşit bol ve gayet lezzetli, kaliteli. Güzel bir tatil için kalınabilecek, Safranbolu tarihi dokusuna uygun nezih bir yer; herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İsmail Bey güzel düşünceleriniz için teşekkürler, tekrar görüşmek üzere esen kalın.

27 Ekim 2016, Perşembe 22:19
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

Otelleri tertemiz

Mükemmel bir otel ve mükemmel insanlar. Mekan sahipleri Kamil Bey ve eşi Müzeyyen Hanım konukseverliğin en iyisini gösterdiler, evimizde hissetmemiz için her şeyi yaptılar. Otelleri tertemiz ve tarihle iç içe bir yer. Herkese tavsiye edeceğim, kendilerine bir kez de buradan teşekkür ediyorum. Müzeyyen Hanım'a sabah sabah kalkıp kahvaltı için yaptığı harika poğaçalar ve akşamları çay yanına yaptığı kurabiyeler için ayrıca teşekkür ederim. Eşim ve ben çok memnun ayrıldık. Mükemmel bir otel ve ev sahipleri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yeni Beylerbeyi Konak Hotel
Yeni Beylerbeyi Konak Hotel

-

Odalar temiz ve rahat

Abdullah abinin ilgi ve alakası takdire şayandı. Odalar temiz ve rahattı. Kahvaltıdaki ürünler taze ve kaliteli ürünlerdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Tercihinizi, Yeni Beylerbeyi Konak Hotel'den yana yaptığınızdan dolayı sizlere minnettarız ve akabinde yaptığımız hizmetlerimizin sizler tarafından takdir edilmesi bizleri işimize daha çok bağlıyor. Yüreğinize düşüncelerinize ağzınıza sağlık. Tekrar görüşmek dileklerimizle. Esen kalın.

24 Ekim 2016, Pazartesi 18:19
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

Aile sıcaklığını yaşayacaksınız

Güler yüzüyle misafirlerini karşılayan bu konakta aile sıcaklığını yaşayacaksınız. Günübirlik geldiğimiz bu yerde vaktimiz olsa inanın günlerce kalabilirdik. Herkese tavsiye ederiz, mutlaka gidip kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asmazlar Bağ Evi
Asmazlar Bağ Evi

-

Odalar çok geniş

Tesiste iş seyahatimde konakladım ve gayet memnun ayrıldım. Güler yüzlü bir karşılama, odalar çok geniş ve ferah, gayet de temiz bir konak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Demirkapı Konak Otel
Demirkapı Konak Otel

-

İlgili otel sahibi

Çok beğendiğim bir otel oldu. Çok ilgili otel sahibi, tertemiz, güzel bir tatil oldu. Çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Ayca Hanım bizler de çok teşekkür ederiz. Umarım huzurlu ve rahat bir tatil geçirmenize vesile olabildiysek ne mutlu bizlere.

20 Ekim 2016, Perşembe 08:57
Demirkapı Konak Otel
Demirkapı Konak Otel

-

Aile ortamı

Yıllardır tatillerimde sayısız otelde konakladım. Bana bu kadar aile ortamı yaşatan, sıcacık, tertemiz, hem de çok uygun bir otel görmedim. Safranbolu gezimi güzelleştirip kolaylaştırdığınız için teşekkürler Yaşar Bey ve Filiz Hanım, sizi özleyeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Filiz Hanım; bizleri tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Sizlere rahat ve keyifli bir ortam sunabildiysek ne mutlu bize. Amacımız önce Safranbolu'yu yeterince tanıtabilmek ve sonra konağımızda güzel biz hizmeti sunabilmektir. Ailece işlettiğimiz için sıcak bir aile ortamı ortaya çıkmaktadır. Sizleri ağırlamak keyifliydi.

20 Ekim 2016, Perşembe 08:40
Avcıoğlu Konak
Avcıoğlu Konak

-

Odalar harika

15-16 Ekim 2016 tarihinde konaklama fırsatım oldu. Muhteşem bir yer. Kamil abi ve Müzeyyen abla her şey için kendim ve ailem adına teşekkür ederim. Güler yüzünüz sayesinde kendimizi evimizde gibi hissettik. Odalar harika. Temizlik güzeldi. Her şeyden önemlisi Müzeyyen ablanın çayın yanında yiyelim diye yaptığı sirkeli kurabiye ve açmalar çok güzeldi. Ayrıca Safranbolu'yu bize büyük bir sabırla anlatması için yönlendirdikleri rehber Hüseyin Bey'e de çok teşekkür ederiz. Gidilmesi ve görülmesi gereken bir yer kesinlikle. Konaklama için bence kesinlikle Avcıoğlu Konak'ı tercih edebilirsiniz. Aile ile keyifli bir vakit geçirebileceğiniz bir mekan. Ayrıca bu şirin yerde insanların yüzü hep gülüyor. Bu da ayrı bir güzellik.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safranbolu Safa Otel
Safranbolu Safa Otel

-

Konfor ve temizliği

Güler yüzlü personeliyle ve evinizi aratmayacak konfor ve temizliğiyle Safranbolu'da değişilmez tek adresim Safranbolu Safa Otel'dir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yorgancıoğlu Konak
Yorgancıoğlu Konak

-

Evinizdeymiş hissi

Bu konağı seçerken internetteki yorumları dikkate almıştık. Şimdi diyorum ki iyi ki oraya gitmişiz. Konak sahiplerinin içten, sıcak karşılamasını çok sevdik. Yer olarak da bence gayet güzel bir noktada bulunuyor. Evinizdeymiş hissi uyandıran bir mimari.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kardelen Konakları
Kardelen Konakları

-

Çok güzeldi

Bir gece kaldım, çok güzeldi. Dört no'lu odayı özellikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Konaklarımız hakkında yapmış olduğunuz olumlu yorumunuz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

24 Kasım 2016, Perşembe 14:13
Demirkapı Konak Otel
Demirkapı Konak Otel

-

Merkeze yürüme mesafesinde

Safranbolu merkeze yürüme mesafesinde, tarihi taş yapıda, temizlik konusunda tereddüt etmeden ailece konaklayabileceğiniz huzur dolu bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)