63 Fotoğraf
Giriş
01.06.22
Çıkış
02.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Fiyat Bulunamadı

Aradığın tarihlerde / kriterlerde sonuç bulunamadı.Tarih aralığını değiştirerek tekrar deneyin.

5/5
Mükemmel
Tüm değerlendirmeleri gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör
Giriş
01.06.22
Çıkış
02.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Güdükoğlu Saklı Bahçe Aile Bağ Evi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5
Mükemmel
9 değerlendirme
4/5 Mükemmel
18.06.19
Mutlu Kurnalı
Evimizdeymiş gibi hissettik
Mehmet Bey'in misafirperverliği ile kendi evimizdeymiş gibi hissettik. Mekan gayet temiz ve bakımlıydı. Hem Safranbolu'ya kısa süreli ziyaretler hem de ailecek doğa içinde, uzun sureli tatiller için gayet elverişli bir yer. Ama biraz şehrin dışında olduğu için kendi aracınız yoksa zorluk yaşayabilirsiniz.
4/5 Mükemmel
21.05.19
Aynur Yaylaci
Tavsiye ederim
Hafta sonu nereye gitsek nerede kalsak diye düşünürken kalmaktan ve Safranbolu’nun güzelliklerini gezmeye bıkmadığımız, gittiğinizde sizi tüm samimiyetiyle dostça karşılayan güler yüzlü Mehmet abiye, yağmurdan pek bahçenin keyfini tam alamasak da güzel bahçeye huzurlu bir gün için teşekkür eder, tavsiye ederim.
5/5 Mükemmel
20.09.18
Misafir
Doğal ve nezih bir mekan
"Son derece sakin, tabiatla iç içe, doğal ve nezih bir mekan..." Tam olarak bir konak veya otel ortamı arayanlar için belki biraz uzak bir tercih olabilir ama bir pansiyon için kesinlikle tüm beklentilerinizi karşılayacak bir işletme. Egzoz dumanından uzak, şehir gürültüsü ve kalabalığından sıkılanlar için oldukça dinlendirici, mini tabiat parkı havasında bir ortam diyebilirim. Her tarafı yemyeşil, kuş seslerinin sessizliği bozduğu bir yer. Mekan sahibi de gayet misafirperver ve güler yüzlü bir şahıs. Çocuklu aileler için de oldukça ferah bir ortama sahip. Büyükşehirde yaşayan bir aile olarak kısa süreliğine de olsa deşarj olmamızı sağlayan bir tesis oldu. Konaklamak isteyenlere şiddetle tavsiye ederiz...
5/5 Mükemmel
01.09.18
Misafir
Özlenen doğa güzelliği
Bir Ankaralı için özlenen doğa güzelliği... Ayrıca Mehmet Bey'in ilgisi bizi memnun etti.
5/5 Mükemmel
25.08.18
Misafir
Çocuklu aileler için müthiş
Gece geç vakitte arayıp, yer ayarladık. İyi ki ayarlamışız. Doğayla iç içe, çocuklu aileler için müthiş doğal bir ortam. Huzur içinde kaldık, tavsiye ederim.
Daha fazla yorum gör

Otel Hakkında

Safranbolu'muzun çok güzide, havadar, bol oksijenli, tamamen müstakil yeşil alanları olan, sizleri cıvıl cıvıl kuş sesleri, doğal ortamıyla sakin, huzurlu, mutlu bir dinlenme ortamına sahip, unutulmaz bir tatil yaşayacağınız mekanımıza; tabiatın, kuş seslerinin ve su şırıltısının eşliğinde güne pozitif duygularla başlamaya davet ederek sessizlikte nostaljiyi yaşamaya sizleri Safranbolu'daki evinize gönülden bekliyoruz. Mekanımız, 3 ayrı bölümden giriş imkanıyla 3-4 ailenin konaklama anında birbirini görmeden kalabileceği, kaloriferle ısınma, 24 saat sıcak su, kablosuz internet imkanlarına sahip olan ve aileniz ile mangal keyfini doya doya yaşayabileceğiniz güzide bir ortam. Adeta kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz bir ortama sahip olan mekanımız, kamp faaliyetlerinize de açıktır. Her türlü iletişimde yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Mekanımız 15 ile 20 kişiliktir. Telefon aramalarınızı 09:00 - 24:00 saatleri arasında gerçekleştirebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.
Otel Bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Güdükoğlu Saklı Bahçe Aile Bağ Evi için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Güdükoğlu Saklı Bahçe Aile Bağ Evi için 1 gecelik ortalama fiyat bilgisi yoktur.
Güdükoğlu Saklı Bahçe Aile Bağ Evi için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Güdükoğlu Saklı Bahçe Aile Bağ Evi odalarında Aile Odaları, Bahçe Manzarası, Mutfak Eşyaları, Ocak, Fırın bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Güdükoğlu Saklı Bahçe Aile Bağ Evi için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Güdükoğlu Saklı Bahçe Aile Bağ Evi için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Güdükoğlu Saklı Bahçe Aile Bağ Evi için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Güdükoğlu Saklı Bahçe Aile Bağ Evi için popüler tesis özellikleri; Bahçe, Kuru Temizleme olmasıdır.