Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Yedigöller Milli Parkı Yakınındaki Oteller

Yedigöller için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Yedigöller Milli Parkı Yakınındaki Oteller

Bolu Abant’ta bulunur Yedigöller Milli Parkı ve içinde sakladığı güzelliklerle başınızı döndürecek. İstanbul’a yaklaşık olarak dört buçuk saatlik uzaklıktadır ve 1965’ten beri milli park olarak korunmaktadır. Abant Yedigöller’de 7 tane göl vardır; Sazlıgöl, İncegöl, Deringöl, Küçükgöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Seringöl… Hepsi bu kocaman bir dünya sunan Abant Yedigöller’i oluşturan eşsiz parçalar.

Yedigöller Milli Parkı yakınındaki otellerde veya pansiyonlarda konaklarken güzel bir gezi listesi hazırlayabilirsiniz.

Aynı zamanda Yedigöller’de kamp yapma fırsatınız da bulunuyor. Kamp sıranızda piknik yapıp doyasıya doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Parkın içindeki Kapankaya’ya çıkıp manzaranın doyulmaz seyrine dalabilir bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Her mevsim farklı renklere bürünerek kendi güzelliğini gözler önüne seren Abant Yedigöller, istediğiniz mevsimde istediğiniz zaman ziyaretiniz bekliyor.550 hektarlık bir alana sahip olan Yedigöller Milli Parkı, vadiler arasında bulunan Büyükgöl, Nazlıgöl, Seringöl gibi yedi tane gölden oluşmaktadır ve çeşit çeşit ağaçlarıyla zenginliğini arttıran milli park herkesi büyülemektedir. Üstelik ülkemizde ilk kültür alabalığı üretme istasyonu bu milli parkta kurulmuştur.

İstanbul'a yaklaşık dört buçuk saat uzaklıkta olan doğal güzelliklerimizden sadece bir tanesidir. Yedigöller, 1965'ten beri milli park olarak koruma altına alınmıştır ve Bolu ilinin sınırları içerisindedir. Kamp yapma gibi bir imkan da bulabileceğiniz bir yer. Hem kamp yaparsınız hem de doğanın içinde huzur dolu vakitler geçirebilirsiniz.

Bir hafta sonunuzda ailenizle ve sevdiğiniz dostlarınızla piknik yapmak için oldukça ideal bir yer. Parkın içerisinde olan Kapankaya'ya çıkıp bu eşsiz manzarayı bir bütün halinde seyredebilirsiniz. Bu manzarayı gördükten sonra ilk fırsatta tekrar gelmek isteyeceksiniz. Turistik bir gezi yeri olan Yedigöller Milli Parkı tüm güzellikleriyle sizi misafir etmeye hazır.

Yedigöller Milli Parkı Yakınındaki Oteller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Yedigöller Milli Parkı Yakınındaki Oteller için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Yedigöller Milli Parkı Yakınındaki Oteller otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Yedigöller Milli Parkı Yakınındaki Oteller otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.